IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

    Комплексче бедно. Имот се купува, когато никой не го иска!
    Мога да продам утре с 50% печалба, но го наричам хипотетично щото не съм го продал.
    Имам 15% чиста печалба от вложените пари, което значи тъпчо, че го избивам за 6,7 години.
    Ферщейн?
    Такъв дето никой не го иска сме го виждали тук, караваната вътре твоя ли е?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Никаква оферта нямаш,ако си имал нямаше и да пишеш ами да си продал и забравил
      Ти наистина си слаб в главата! Имота е взет за лично ползване и не се продава на никаква цена, защото кеф цена няма. Отдава се под наем на познати, когато не го ползвам. Тези неща на теб не са ти ясни. Много си зелен още за да ги схванеш.
      Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        То и добре че не ползваш кредити щото четох че тия с бързите кредити взимали по 50% лихва на година
        То да беше само 50%

        Коментар


        • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

          Глупака във форума си ти. Имам оферта и затова го написах.Имота го взех за мен и нямам намерение да го продавам. То не е лесно да държиш пишка в ръце и да се изказваш непотготвен по всички теми..
          Никаква оферта нямаш,ако си имал нямаше и да пишеш ами да си продал и забравил

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

            От Кауфланда ли трябва да ги пазарува та да се води че е от хай лайфа
            Не ,би следвало да си купува поне стекове Блек Ангъс както правят Берти и Песимиста .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Стига си писал глупости ,можел да продаде ,такива неща дори не ги споменавай защото е смешно.
              Айде продай го с 50 % печалба де ?
              Ти изобщо усещаш ли се какво говориш?
              Значи можеш да продадеш с 50 % печалба апартамент който си пул преди има няма и една година ,ама ей така само си говориш
              Нали сам осъзнаваш че ако наистина това е възможно отдавна да си го продал ,но да си правиш вятър на устата е просто смешно
              Глупака във форума си ти. Имам оферта и затова го написах.Имота го взех за мен и нямам намерение да го продавам. То не е лесно да държиш пишка в ръце и да се изказваш непотготвен по всички теми..
              Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                И си прави пици с кренвирши и готови блатове от Лидъла
                От Кауфланда ли трябва да ги пазарува та да се води че е от хай лайфа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                  Спекула е ако играеш на ливъридж и то голям.или ако постоянно купуваш продаваш.Аз рядко купувам и продавам. И кредит не ползвам.Пазара засега го бия но не е нещо фрапнтно.
                  То и добре че не ползваш кредити щото четох че тия с бързите кредити взимали по 50% лихва на година

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                    Имането на акции като инвестиция не е проблем

                    Проблемите идват когато почнат да спекулират с тях та да надбягат пазара тогава стават чудесата
                    Спекула е ако играеш на ливъридж и то голям.или ако постоянно купуваш продаваш.Аз рядко купувам и продавам. И кредит не ползвам.Пазара засега го бия но не е нещо фрапантно.
                    Last edited by nradev; 16.01.2022, 01:28.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                      Е като е 5 пъти по- богат защо пие мастика Пещера.
                      И си прави пици с кренвирши и готови блатове от Лидъла

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        Това че изтриха темата не значи че сме късопаметни

                        За първи път си признаваш че си се потопил март 2020 което ти прави чест

                        До тук нито един акционер не си призна че е загубил пари при онзи спад всички обясняват как са продали преди срива и после купили на ниското
                        аз съм купил когато SP500 беше 3040. Сега е 4660.Спадовете са временни и не ме притесняват.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          Маломерката се изплати многократно.
                          Това искам и да кажа -мислене ,визионерство ,докато другите наливат в тухли за децата си които ще се къпят в хероин,алкохол до безкрай /да не дава Господ/но в повечето случаи е така

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Човека инвестира с акъл и е налял една твоя маломерка в образованието на сина си и всичко това е достойно за уважение ,защото уважаме не думите,а делата ,и тук делата достатъчно красноречиво говорят за него ,докато това не можем да кажем за теб.
                            Маломерката се изплати многократно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                              Имането на акции не е гаранция за печалба.
                              Имането на акции като инвестиция не е проблем

                              Проблемите идват когато почнат да спекулират с тях та да надбягат пазара тогава стават чудесата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                                Той Лорда има акции и от преди Радев да е чул че има борса

                                А и по добре да не беше чувал щото май парата за апартамента там утече
                                Имането на акции не е гаранция за печалба.

                                Коментар

                                Working...
                                X