IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.bloomberg.com/news/artic...premium-europe

    Хахахахаха, май още една опорна точка на някои въжделенци за имотя, ще обърне посоката много по-скоро от великите им лозунги, че едва ли не много години ще растяли лихвите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

      тц, нема бе, касиерките у Лидл купуват 2м2 с една заплата. Ама щом ти казваш, кой съм аз че да ти противореча.
      5000 евра ли взима касиерката бре? Ти си на тежки наркотици май?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

        Напротив, българина е ял дървото от другите начини и си е научил урока:
        Тухли, тухли, тухли, локация, локация, локация.
        В сегашните смутни времена тухлите не стават за съхранение на стойност.
        От украинските спестители в тухли колко успяха да си осребрят вложеното и да избягат с парите преди да пламне войната?

        Според мен никой не е успял - напротив, наложи им се да бягат към Европа само с едната риза на гърба...
        Last edited by Frosty; 05.02.2023, 11:07.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Според брокеразите, трябва да се купува на върха, ама кът ги натиснеш почват да изпускат въздух... "Ама аз съм на далавера, щот съм купувал, преди 5 год."
          Смешници, сър.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

            Ами честно казано Алпите са на сходни цени с Велинград и Банско - шокиран съм, че зле реновиран с мебели от Виденов хотел във Велинград с шведска маса с многозърнестия хляб на Лидл и извара Пилос иска 300-350 лв. за двойна стая. Лесно е да се види какво предлагат Алпите за 170 евро за нощувка на двойка.
            Но да, към пътуването и неудобството от чуждия език и строгите правила в решението на контингента трябва да добавим и децата - далеч по-лесно е да ги метнеш в джипа и да си на 2 часа от София.
            Затова Банско и Велинград ще пребъдат - те са единствен източник на забавление и разнообразие за едни хора, които са съгласни на ски, СПА, много и народна храна, чалга клубче и правене на метани от персонала срещу неоправдано много пари.

            https://www.youtube.com/watch?v=ZftOgZqKagA

            Как ли се чувстват автентичните банскалии, не знам ...
            Ужаст!!! София-Банско-Холандско . Тия ме разкътаха!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
              Хахаха, разбира се , че сме, при това гладни брокери . Съжалявам, че не купувах по-активто, когато цените все още бяха ниски, но все пак предстои голямо мяу, да не забравяме
              то и Кольо съжалява, но ти поне не си в стаята в която си отраснал.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                Мутри с метреси и чиновници на тиймбилдинг, това е таргета. Но няма алтернатива за желаещите за зимни пътувания. Алпите са далеч и скъпи, а с тези вирус зимата, планиране на пътуване с деца е хазарт с големи залози.
                Ами честно казано Алпите са на сходни цени с Велинград и Банско - шокиран съм, че зле реновиран с мебели от Виденов хотел във Велинград с шведска маса с многозърнестия хляб на Лидл и извара Пилос иска 300-350 лв. за двойна стая. Лесно е да се види какво предлагат Алпите за 170 евро за нощувка на двойка.
                Но да, към пътуването и неудобството от чуждия език и строгите правила в решението на контингента трябва да добавим и децата - далеч по-лесно е да ги метнеш в джипа и да си на 2 часа от София.
                Затова Банско и Велинград ще пребъдат - те са единствен източник на забавление и разнообразие за едни хора, които са съгласни на ски, СПА, много и народна храна, чалга клубче и правене на метани от персонала срещу неоправдано много пари.

                https://www.youtube.com/watch?v=ZftOgZqKagA

                Как ли се чувстват автентичните банскалии, не знам ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  На други цени обаче. На + 100% (за 2 год) мераклии май нЕма?
                  тц, нема бе, касиерките у Лидл купуват 2м2 с една заплата. Ама щом ти казваш, кой съм аз че да ти противореча.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                    Да, не виждам как леката корекция на цените тогава пречи на сметката. Дори в тия луди години и световна мегарецесия, цените останаха над реалните си стойности.
                    Къде са останали? Нали видя, оня комплекс в Сф, на 1200 е продадени 50%, на 2500 е - няма продажби.

                    П.С вЕрно цените останаха, но и апартаментите за продажба "останаха" за продавача.

                    https://sohome.bg/apartment/
                    Last edited by better; 05.02.2023, 10:52.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                      Единият фактор е, че от две седмици наистина става за ски и реално целия сезон ще се натъпче във февруари и март. Нашите курорти са сред най-заплашените от топлите зими в Европа.

                      Вторият фактор е, че голяма част от посещаващите зимните курорти в сезона не ги бъркат цените - това са няколко десетки хиляди души, които имат пари, но нямат акъл, а и не им и се занимава да ходят на по-добри места за повече пари - мутра планктона и силиконовите му метреси са съгласни да дадат 5000 лв за 7 дни на Велинград, отколкото 2500 евро за 7 дни в Алпите - то чужди езици, пътувания, самолети, разправии, съобразяване с правила и всякакви други гадости. Пък че дневната карта в Банско плюс ски паса е с 2 евро по-скъп от картата и паса в Шамони - това паралиите ни ги бърка. Сутрин - ски, следобед - спа и кафе, вечер - дискотечка ... лайф ис лайф.
                      За съжаление, който е успял да се впише в "мутра дава пари да му е кеф" линията, няма да усети ни криза, ни рецесия, ни нищо. Далавери ще има, кражба ще има, пари ще има - а тоя контигент си ги харчат.
                      Мутри с метреси и чиновници на тиймбилдинг, това е таргета. Но няма алтернатива за желаещите за зимни пътувания. Алпите са далеч и скъпи, а с тези вирус зимата, планиране на пътуване с деца е хазарт с големи залози.

                      Коментар


                      • Брокерази, ще има да чЕкате някой балък да ви брои 2500 евра на зеленко. Свърши тая.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Като през 2008-2013 та ли?
                          Да, не виждам как леката корекция на цените тогава пречи на сметката. Дори в тия луди години и световна мегарецесия, цените останаха над реалните си стойности.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                            Напротив, българина е ял дървото от другите начини и си е научил урока:
                            Тухли, тухли, тухли, локация, локация, локация.
                            На други цени обаче. На + 100% (за 2 год) мераклии май нЕма?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Мани мани, и зад всяка кооперация някой от нас брокеразите наднича зад ъгъла и пази цените да не падат.
                              Най-лошавата колежка брокерица е Дюри. Требе да кажа на руснаците че тя ги дебне зорко и да не продават

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Мани мани, и зад всяка кооперация някой от нас брокеразите наднича зад ъгъла и пази цените да не падат.
                                То ако не бяхме ние брокерите в този форум досега цените да са се сринали отдавна. Просто тука четат хора с много пари и ние ги подвеждаме... затова още срив няма до скоро....
                                Last edited by RUBLA; 05.02.2023, 10:48. Причина: Спазвайте добрия тон!

                                Коментар

                                Working...
                                X