IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение
    Важна новина за панелните блокове ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ

    Нека хипотетично си представим, че панелките са към края на експлоатационния им срок. От статията разбираме, че почти 2млн. българи живеят в панелни кофтори. Въпроса който ме мъчи е: Какво би станало с търсенето и съответно цените на новото и тухленото строителство, ако дори 1/2 от панелкаджиите сега започнат да търсят нормално жилище?

    Все ми се струва, че панелите и ЕПК са бита карта. Да се инвестира сега в панел или ЕПК е все едно да се купи фабрика на 8ми септ 1944та
    Ще почнат да инвестират в хотели в Банско

    Коментар


    • Цените растат, с изключение на столицата ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ

      Аман вече от новини за ръстове! Докога?!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Конан-Варварина Разгледай мнение
        Важна новина за панелните блокове ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ

        Нека хипотетично си представим, че панелките са към края на експлоатационния им срок. От статията разбираме, че почти 2млн. българи живеят в панелни кофтори. Въпроса който ме мъчи е: Какво би станало с търсенето и съответно цените на новото и тухленото строителство, ако дори 1/2 от панелкаджиите сега започнат да търсят нормално жилище?
        А имай предвид че все още панелки се купуват и то не евтино. Тоест те са още в оборот.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Тези почнаха да се самоизяждат. Да видим до къде ще стигнат?
          Линка е пряко свързан с имотите и техните цени.
          Сега цените ще паднат много, направо из Варна ще подаряват апартаменти по два за лев.

          Коментар


          • Важна новина за панелните блокове ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ

            Нека хипотетично си представим, че панелките са към края на експлоатационния им срок. От статията разбираме, че почти 2млн. българи живеят в панелни кофтори. Въпроса който ме мъчи е: Какво би станало с търсенето и съответно цените на новото и тухленото строителство, ако дори 1/2 от панелкаджиите сега започнат да търсят нормално жилище?

            Все ми се струва, че панелите и ЕПК са бита карта. Да се инвестира сега в панел или ЕПК е все едно да се купи фабрика на 8ми септ 1944та
            Last edited by Конан-Варварина; 19.04.2023, 16:07.

            Коментар


            • Къщата в Редута на Байлора:

              https://www.youtube.com/watch?v=9t4D9MvOCwE

              Коментар


              • Чета, чета ...и помислих че съм объркал темата, и съм влязал в тази за какво искат жените....

                Коментар


                • Инвеститорите залагат на спад на долара - Investor.bg

                  Долара, еврото и битхуйните са пътници. Кой купил имот, купил, който не е да Е. Предстои зануляване с изключение на реалните активи.

                  Коментар


                  • Кви са тия жени с които живеете/излизате???
                    Връзките са между двама и вина за разпадането им имат и двамата, кой по-виновен, кой не толкова.
                    Има изключения, но общото правило е такова.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                      Като ти е толкова важно да се ровиш в чуждите постели - що не идеш лично да провериш, ами занимаваш форума?

                      п.п.
                      Тва дали заради липсата на казарма, не знам ама...... мъжете-клюкарки са бетер жените такива.
                      Изтрих го.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Лошото е, че в началото трудно се разпознават какви са.
                        Понякога по фейсбука им и по писането си личи, че са луди.

                        И като излезете навън, също си личи по невербалния й език, как се държи и дали те одобрява.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Лошото е, че в началото трудно се разпознават какви са.
                          Да ти кажа вече за едни 10 минути ,с два ,три лафа мога да ти кажа коя каква е ,и какво да очакваш от нея ,те самички се издават ,жените са много прозрачни същества ,преди години не съм се заглеждал толкова ,а и тогава в един момент когато искаш деца ,влизаш и рискуваш ,каквото стане ,сега вече излизаш с тях и ги виждаш ,даже се вижда и коя ,за какво няма мъж ,защо е сама ,и т.н.
                          Каквато и да вземеш ,рано или късно нещата опират до парите ,а най-лошото е че ,дори и да ги осигуриш ,в един момент просто нещо ще и омръзне и ще търси разнообразие .
                          Най-добрата опция е да се хванеш с някоя дето си те е избрала ,тя самата ,само че не по материалното ти състояние ,а просто там според нейните си женски истории ,и ако и ти си ок ,няма да имаш проблеми докато си жив.
                          При жените важи правилото ,че ако те са си избрали някой ,после и каквото и да стане вървят подире ти ,но ако си мислиш че ти си фактора ,каквото и да правиш някъде там те си знаят че има нещо ,и риска да хванат някой по първоначален си тях избор е огромен .
                          Много често ,много от тях тръгват с мъже не по собствен избор ,а когато това време дойде изчезват
                          Last edited by nkavrakov1982; 19.04.2023, 15:35.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo

                            Тя сигурно и секса ще спре на дон Педро?
                            Като ти е толкова важно да се ровиш в чуждите постели - що не идеш лично да провериш, ами занимаваш форума?

                            п.п.
                            Тва дали заради липсата на казарма, не знам ама...... мъжете-клюкарки са бетер жените такива.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Затова ,такива жени не трябват на никой ,дето ще ти трови живота ,айде ,който има желание да се занимава ,в такива казуси си карай ей така вместо да пиеш хапчета и да ти играят на главата без време
                              Лошото е, че в началото трудно се разпознават какви са.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                С богат баща, така е научена.

                                И жената на брат ми работи малко домакинска работа, т.е. незадоволително.
                                Затова ,такива жени не трябват на никой ,дето ще ти трови живота ,айде ,който има желание да се занимава ,в такива казуси си карай ей така вместо да пиеш хапчета и да ти играят на главата без време

                                Коментар

                                Working...
                                X