IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

    Тогава нямах пари. А никак не обичам ипотеките.
    2010, 2012 -2015 беше момента. От 2016 насам, знаеш какво стана. Не се спряха, та до сега.
    2010 беше все още рано за покупки. За 2012-2014 съм съгласен. След КТБ всички започнаха да спасяват кеша и цените почнаха да катерят. Последно купих 2019, като спазарих 15% отбив имаше някакво плато и застой на сделките и продавача беше податлив на преговори и намали.
    Last edited by X_Y; 04.02.2023, 22:32.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      2007/8-ма къде беше? тогава всички бяха сигурни, че с еврочленството сме само напред и нагоре, а то какво стана после
      Тогава нямах пари. А никак не обичам ипотеките.
      2010, 2012 -2015 беше момента. От 2016 насам, знаеш какво стана. Не се спряха, та до сега.
      Last edited by X_Y; 04.02.2023, 22:32.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Още не. Това е поне 5 годишен процес. Ако има ще казвам, но е показателна необичайната уникална опашка от пенсионери пред тяхната ЦБ, опашка за държавни облигации.

        Като имаш предвид, че до вчера бяха с отрицателна доходност.

        Дебна в точно определен квартал за точно определен имот .

        А наемите са до небето.
        да се стега групичката. те си знаят кои са.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Най-интересното е, че при мен е по-висока от тази на Кавръка за десеторно по-малка сума. В КТБ навремето трябваше да набера същата за 3г, а сега ми бяха достатъчни няколко месеца.
          Представи си, колко са се обезценили фиатните пари! Доходът ми за тези 10 години, дори не се е утроил като хората
          Интересно, много интересно, но какви са стойностите?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Каква е лихвата?
            Най-интересното е, че при мен е по-висока от тази на Кавръка за десеторно по-малка сума. В КТБ навремето трябваше да набера същата за 3г, а сега ми бяха достатъчни няколко месеца.
            Представи си, колко са се обезценили фиатните пари! Доходът ми за тези 10 години, дори не се е утроил като хората
            Last edited by Bailor; 04.02.2023, 20:35.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              има ли сгодни оферти
              Още не. Това е поне 5 годишен процес. Ако има ще казвам, но е показателна необичайната уникална опашка от пенсионери пред тяхната ЦБ, опашка за държавни облигации.

              Като имаш предвид, че до вчера бяха с отрицателна доходност.

              Дебна в точно определен квартал за точно определен имот .

              А наемите са до небето.
              Last edited by Arana; 04.02.2023, 20:26.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                При мен почнаха да падат.
                има ли сгодни оферти
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  2007/8-ма къде беше? тогава всички бяха сигурни, че с еврочленството сме само напред и нагоре, а то какво стана после
                  Много точно сравнение! Това си го спомням, отлично.... Пием си бирата с един приятел през далечната 2007 г. и той ме убеждава, че сега е момента да се купува имот в Сф и ще е голяма далавера защото до 2-3 години цените ще се изравнят с тези в Европа. А то не стана точно така

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Смятай щом Байлора откри депозита в Ти Би Ай банк....май май пак се увътри в грешния тайминг
                    е, сефте.
                    то само първия път е кофти
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      ще падат ли вече тия цени
                      или бетерчо не е изказал достатъчно благодарности към спецЯлистите
                      При мен почнаха да падат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Смятай щом Байлора откри депозита в Ти Би Ай банк....май май пак се увътри в грешния тайминг
                        Каква е лихвата?

                        Коментар




                        • Тебе кой те е канил на диалог, ти си предвидим, за 6-та поредна година предсказваш спад с 20%, който никога не идва. Оригиналът на класическото произведение се казва "В очакване на Годо" . Твоето е жалка имитация и плагиатстване....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            ще падат ли вече тия цени
                            или бетерчо не е изказал достатъчно благодарности към спецЯлистите
                            Смятай щом Байлора откри депозита в Ти Би Ай банк....май май пак се увътри в грешния тайминг

                            Коментар


                            • ще падат ли вече тия цени
                              или бетерчо не е изказал достатъчно благодарности към спецЯлистите
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                                Ааа не, тука казАха кеша цар бил в смутни времена и го държиме под дюшека. Като стане трета световна и трябва да бегаме, тулата не върши работа.
                                2007/8-ма къде беше? тогава всички бяха сигурни, че с еврочленството сме само напред и нагоре, а то какво стана после
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X