IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

    Този парцел е страхотен ! На ъгъла на булеварда с Черковна, идеален е, а на Черковна ,така или иначе всичко е застроено ,то и на мястото на този парцел имаше къща. Какво да се прави това е много хубаво място и за живот и за бизнес.
    Не знам колко е голям парцела, ама нищо чудно да изпляскат още една висока сграда, като тая отсреща. Нека я вдигнат и ще поразпитаме за нещо с южно изложение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

      Не разбирам, защо някой би скатал десятък. Още по-малко разбирам, защо някой би се хвалил с това в публичен форум. Тук не само четат данъчни. Тук пишат данъчни. С един имейл до редакцията и вече ти знаят IP адреса. С още един имейл до доставчика и вече ти знаят ЕГН-то.
      П.П. Ако решиш да си изриеш поста, пиши и аз да изтрия моя.
      Е може пък през vpn пише човека.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Оня ден мернах обява за център София в една от групите за собственици,на 1600 евро беше,но апарта беше четиристаен и цената доста висока заради площа.
        Пуснете линк, моля

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Както е тръгнало, по Черковна незастроено ще остане само на самия мост над релсите.
          Този парцел е страхотен ! На ъгъла на булеварда с Черковна, идеален е, а на Черковна ,така или иначе всичко е застроено ,то и на мястото на този парцел имаше къща. Какво да се прави това е много хубаво място и за живот и за бизнес.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Я кажи колко е наема на 50-100г селска къща?
            Точно кръгла НУЛА. И 100% данък да сложиш все нула лева ще прибере държавата.
            Аз искам да си плащат 10% данък за предполагаемите доходи, както искат 10% от фирмите данък предварително на база оборот от миналата година.
            Какъв е проблема да си живееш САМ в къща (или кооперация). Трябва да се облагат повече тези които НЕ ЖИВЕЯТ ТАМ, не им е основно жилище. С него те могат и правят бизнес и не плащат нищо за това поне 90%. Аз НИКОГА НЕ СЪМ ПЛАЩАЛ данък за наемите които съм прибирал и прибирам. Моите родители също. И не смятам че е правилно
            Не разбирам, защо някой би скатал десятък. Още по-малко разбирам, защо някой би се хвалил с това в публичен форум. Тук не само четат данъчни. Тук пишат данъчни. С един имейл до редакцията и вече ти знаят IP адреса. С още един имейл до доставчика и вече ти знаят ЕГН-то.
            П.П. Ако решиш да си изриеш поста, пиши и аз да изтрия моя.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Както е тръгнало, по Черковна незастроено ще остане само на самия мост над релсите.
              Все още има много мангизи в чували и чекмеджета.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                Забравих да ви кажа, че парцела на Мадрид и Черковна на ъгъла се продава или е продаден / не разбрах кое от двете/ за 3500000 €. Не помня и кой освен мен се интересуваше от него
                Сега съм се огледала в един парцел в Изток, но само като строеж ,не като парцел.
                Както е тръгнало, по Черковна незастроено ще остане само на самия мост над релсите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  След като печелиш от битиконе, не виждам логика да затваряш няколко чанти с пари в тухла, която ти създава само разходи.
                  Не може да се държат всички яйца в една кошница. Дори 2020 на коронакраша при нива от 4-5к не набих всичко в коини а купих още един имот и смятам че не сгреших, макар и да съм наясно, че едното направи 800% повече от другото.
                  Last edited by better; 06.11.2022, 11:11.

                  Коментар


                  • Забравих да ви кажа, че парцела на Мадрид и Черковна на ъгъла се продава или е продаден / не разбрах кое от двете/ за 3500000 €. Не помня и кой освен мен се интересуваше от него
                    Сега съм се огледала в един парцел в Изток, но само като строеж ,не като парцел.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                      100м2 за 150к в бял квартал, отчитайки останалите ви очаквания, са цени 2016-2017. Закъсняхте с МНОГО години. Имате нереалистични очаквания.
                      Ама, нали точно ти напираше с такива примери СЕГА. После се оказа, че било нива от преди 5-6 години. Ейййй, това понижителите са големи майстори на палачинки и омлети

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Тези новите може пък да ги пусна за под наем, може пък и да ги продам после, знае ли се.
                        П.С не се притеснявай в твоите локации нямам интерес.
                        Е, това е друго, така става и стискам палци да ти се случат нещата Не ме притеснява да купуваш и по моите локации ,дори ако мога ще помогна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Тези новите може пък да ги пусна за под наем, може пък и да ги продам после, знае ли се.
                          П.С не се притеснявай в твоите локации нямам интерес.
                          След като печелиш от битиконе, не виждам логика да затваряш няколко чанти с пари в тухла, която ти създава само разходи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Ама, човече, ти не отдаваш под наем защо ти е да купуваш още апартаменти ? Предполагаш ,че след един спад ще има нови върхове за да продадеш по-скъпо или не дай боже, искаш само да притежаваш без да печелиш от това. Наистина не разбирам защо искаш да купуваш още имоти.
                            Тези новите може пък да ги пусна за под наем, може пък и да ги продам после, знае ли се.
                            П.С не се притеснявай в твоите локации нямам интерес.
                            Last edited by better; 06.11.2022, 11:01.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Ами кво да се готвят като през 2013 та да ги схрускааааамммм.
                              Ама, човече, ти не отдаваш под наем защо ти е да купуваш още апартаменти ? Предполагаш ,че след един спад ще има нови върхове за да продадеш по-скъпо или не дай боже, искаш само да притежаваш без да печелиш от това. Наистина не разбирам защо искаш да купуваш още имоти.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                чудех се аз, защо дават фиксирана за 5 год. на 2.99%
                                а то защото чакат догодина лихвата да е 5%
                                Нееее, щото от Уникредит са уникални. В смисъл уникално прости, налЕ?

                                Коментар

                                Working...
                                X