IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

    Манастирски ливади по брега. Сградите близо, защо изобщо са му на някой къщи на тези скали, когато единствените плажове наоколо са претъпкани до пръсване лятото. Явно не е за море, не е за риболов, не е за яхти, пари като вестници хвърлени в нещо което прилича на краен квартал на София. Или така отнасяме частичка от любимия ни град?
    Буджака в Созопол е олицетворението на прехода, всички измамници и крадци имат имот там, води се много престижно, а е пълен смях. За една бройка и аз да купя имот там (добре, че не стана)!

    https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/10056243

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Вярваш ли на брокераЗки фантазии?
      много ли брокери дебнат на гюме в темата
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Е какво е? МИЗЕРИЯ
        Манастирски ливади по брега. Сградите близо, защо изобщо са му на някой къщи на тези скали, когато единствените плажове наоколо са претъпкани до пръсване лятото. Явно не е за море, не е за риболов, не е за яхти, пари като вестници хвърлени в нещо което прилича на краен квартал на София. Или така отнасяме частичка от любимия ни град?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

          Мисли в перспектива и му намали наема. Все по-трудно ще намирате наематели!
          Прочети отново какво съм написал и махни тези сърца, че е много сърцераздирателно!
          Вярваш ли на брокераЗки фантазии?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

            Само ще кажа, че на един от апартаментите ми падежът за наема е 15-то число. Днес, 13-ти, гледам пристига ми превод, 1100 евра. Момчето иска да направи добро впечатление, за да не му индексирам наема. Видял е, че ще стои в квартирата още дълго, защото му е невъзможно да купи. Споделям го като съвет за голяма част от хората в темата. Така се прави!

            Благодаря за комплиментите! ❤️❤️❤️
            Това е начина, натискай ги, че като пресъхне кранчето трябва да си акумулирал максимално кеш, че трудни времена предстоят...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

              Само ще кажа, че на един от апартаментите ми падежът за наема е 15-то число. Днес, 13-ти, гледам пристига ми превод, 1100 евра. Момчето иска да направи добро впечатление, за да не го индексирам, видял е, че ще стои в квартирата още дълго, защото му е невъзможно да купи.

              Благодаря за комплиментите!
              Мисли в перспектива и му намали наема. Все по-трудно ще намирате наематели!
              Прочети отново какво съм написал и махни тези сърца, че е много сърцераздирателно!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                https://www.investor.bg/a/113-analiz...di-pandemiyata
                Наемите растат, в София и Пловдив надминаха нивата преди пандемията


                ====2039====

                пффф, писна ми от покачване! Вече съм отчаян… Защо не купих на предния пик?! Иде ми да се гръмна!

                Повишителите са виновни. Мразя ги. Сега ще подкокоросам модераторите да бан-нат няколко от тях…
                Драги Вълчо, ти самият си за перманентен е.бан! Да няма някой от модита, който да сте си по-така? Връзкар си ти, отдавна съм те усетил, че не си вълк, а си една лисанка!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                  Не ти правя комплимент, но определено си доста по-грамотен от повечето повдигачи тук. Но, ако и ти започнеш с хвалбите ще покажеш неувереност и липса на място в обществото в реалният живот.
                  Ограничи се само с анализа на текущата ситуация при имотите!
                  Само ще кажа, че на един от апартаментите ми падежът за наема е 15-то число. Днес, 13-ти, гледам пристига ми превод, 1100 евра. Момчето иска да направи добро впечатление, за да не му индексирам наема. Видял е, че ще стои в квартирата още дълго, защото му е невъзможно да купи. Споделям го като съвет за голяма част от хората в темата. Така се прави!

                  Благодаря за комплиментите! ❤️❤️❤️
                  Last edited by ivanvg93; 13.02.2023, 21:06.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                    Я може да съм неграмотен, ама имам тула да те замерам до от тука до Грац.
                    Не ти правя комплимент, но определено си доста по-грамотен от повечето повдигачи тук. Но, ако и ти започнеш с хвалбите ще покажеш неувереност и липса на място в обществото в реалният живот.
                    Ограничи се само с анализа на текущата ситуация при имотите!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                      https://www.investor.bg/a/113-analiz...di-pandemiyata
                      Наемите растат, в София и Пловдив надминаха нивата преди пандемията


                      ====2039====

                      пффф, писна ми от покачване! Вече съм отчаян… Защо не купих на предния пик?! Иде ми да се гръмна!

                      Повишителите са виновни. Мразя ги. Сега ще подкокоросам модераторите да бан-нат няколко от тях…
                      ее, ти па пикове да искаш
                      от сега натам само пикове
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Всеки се спасява кой как може, варианти бол . Иначе по-добре -30% на кешовицата, която можеш да "развъжеш моментално" отколкото -30% на имоту, който не можеш.
                        къде са тия -30% при имотиту
                        аз ги виждам по-скоро като + 15-20% годишно + наеми
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                          Изнервен ли? Просто му помагам да вземе правилното решение, защото с тази функционална неграмотност няма да стигне далече!
                          Я може да съм неграмотен, ама имам тула да те замерам до от тука до Грац.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                            Гърми се ти. Що сте тъй изнервени ве, душковци мамини. Бетъра вече съвсем не му издържат нервите хахах
                            Изнервен ли? Просто му помагам да вземе правилното решение, защото с тази функционална неграмотност няма да стигне далече!

                            Коментар


                            • Гърми се ти. Що сте тъй изнервени ве, душковци мамини. Бетъра вече съвсем не му издържат нервите хахах

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                                https://www.investor.bg/a/113-analiz...di-pandemiyata
                                Наемите растат, в София и Пловдив надминаха нивата преди пандемията


                                ====2039====

                                пффф, писна ми от покачване! Вече съм отчаян… Защо не купих на предния пик?! Иде ми да се гръмна!

                                Повишителите са виновни. Мразя ги. Сега ще подкокоросам модераторите да бан-нат няколко от тях…
                                Хайде гърми се, че да се свършва с тази простотия!

                                Коментар

                                Working...
                                X