IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

    Изнервен ли? Просто му помагам да вземе правилното решение, защото с тази функционална неграмотност няма да стигне далече!
    Я може да съм неграмотен, ама имам тула да те замерам до от тука до Грац.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
      Гърми се ти. Що сте тъй изнервени ве, душковци мамини. Бетъра вече съвсем не му издържат нервите хахах
      Изнервен ли? Просто му помагам да вземе правилното решение, защото с тази функционална неграмотност няма да стигне далече!

      Коментар


      • Гърми се ти. Що сте тъй изнервени ве, душковци мамини. Бетъра вече съвсем не му издържат нервите хахах

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
          https://www.investor.bg/a/113-analiz...di-pandemiyata
          Наемите растат, в София и Пловдив надминаха нивата преди пандемията


          ====2039====

          пффф, писна ми от покачване! Вече съм отчаян… Защо не купих на предния пик?! Иде ми да се гръмна!

          Повишителите са виновни. Мразя ги. Сега ще подкокоросам модераторите да бан-нат няколко от тях…
          Хайде гърми се, че да се свършва с тази простотия!

          Коментар


          • https://www.investor.bg/a/113-analiz...di-pandemiyata
            Наемите растат, в София и Пловдив надминаха нивата преди пандемията


            ====2039====

            пффф, писна ми от покачване! Вече съм отчаян… Защо не купих на предния пик?! Иде ми да се гръмна!

            Повишителите са виновни. Мразя ги. Сега ще подкокоросам модераторите да бан-нат няколко от тях…
            Last edited by ВълчоМечков; 13.02.2023, 20:02.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Ефекта КТБ беше в синхрон със съвсем друга парична политика ,сега си го представи така ,хем фалит на нещо си ако го има хем скъпи пари /кредитити/,тоест обратното на КТБ като ефект .
              Бъркате секторите ,единия е банков,другия застрахователен .даже и двата сектора имат отделни регулатори ,я да питам Арана като е в толкова в час кой е регулатора на застрахвателите ,да каже ама има 5 минути за отговор само
              Ники, “арана”, когато се е занимавала със застраховане ти си ходил прав под масата. Не ме разсмивай моля ти се. А и нали знаеш, че при мен безплатни консултации няма.

              Мен, ако имаш малко мъдрост, ще ме пазиш като най-ценния си актив за всеки случай, ако Бургос възстане, слушай ме какво ти говоря и да не дава Господ.
              Last edited by Arana; 13.02.2023, 19:40.

              Коментар


              • При земетресение като това в Турция, почти нищо ново и демократично няма да остане. Ще остане само строеното преди 90-та година!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  зависи дали инфлацията 30% е на пици, олио или брашно, защото ако е на имоти ок тогава да купиш, но ако имотите стагнират с елементи на понижение тогава кешът може да чака ликвиден.
                  при ЧСИ още нищо не е започнало да излиза а там важи само кешът.
                  Берти къФ ликвиден кеш бре ?! Тука масовката говори за 100 200к евра скътани жълтици , ти нали си даваш сметка ,че тая шума ще изгори така или иначе ?! Виж ако говорим за от 200к евра нагоре - на година ,това би било друг разговор !!!

                  Коментар


                  • Бетерчо, много лично си приел нещата. По същия начин има хора, които също взимат навътре изказвания от сорта на апокалипсиси, ракети, земетресения и др. природни бедствия. Не е приятно и за двете страни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      а депозитарите за какво да се готват при 30% инфлация о 0,5% лихва по депозита
                      Всеки се спасява кой как може, варианти бол . Иначе по-добре -30% на кешовицата, която можеш да "развъжеш моментално" отколкото -30% на имоту, който не можеш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        а депозитарите за какво да се готват при 30% инфлация о 0,5% лихва по депозита
                        зависи дали инфлацията 30% е на пици, олио или брашно, защото ако е на имоти ок тогава да купиш, но ако имотите стагнират с елементи на понижение тогава кешът може да чака ликвиден.
                        при ЧСИ още нищо не е започнало да излиза а там важи само кешът.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Виж на Мавриций крайбрежието как изглежда. И го сравни с това в Созопол. Едни африканци бият "държавата членка на ЕС" по всички показатели, а българският Ганьо се кефи, че имал "баровски" имот на Черноморието. Думи нямам.

                          https://www.google.com/maps/@-20.189...!7i6720!8i3360
                          Ми купи на Мавриций. Ама то не е като да учиш наизуст обявите в имот.бг

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Земетресение от 5,0. степен
                            Засегнати държави: България, Босна и Херцеговина, Хърватска, Унгария, Косово, Черна гора, Румъния, Словакия и Сърбия
                            На 14 км от Търгу Жиу, Румъния · 16:58 ч.

                            Земетресението ще ги оправи ,ей го на в Румъния 5 по Рихтер преди 10 минути и у нас се усети
                            Бомби няма, за земетресения ли мечтаеш, болни мозъци такива. Луди хора

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                              Инфлацията в бг в момента е 17% официална, и поне 30% неофициална... като в близко време няма никакви изгледи да спадне - дори напротив - ще се увеличава още.

                              Така че кредито-получателите да се подготвят от сега банките да им вдиганат лихвите по кредитите...
                              а депозитарите за какво да се готват при 30% инфлация о 0,5% лихва по депозита
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Frosty,
                                Няколко пъти вече става дума в темата, банките печелят от разликата между лихвите по депозитите и кредитите, та докато по депозитите е нулева, чакай да вдигат по кредитите.

                                Коментар

                                Working...
                                X