IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Второто почва до 12 месеца.
    Пишете и помнете!
    Първо полувреме -ковид
    Второ полувреме -след ковид
    Трето полувреме - очакваме включвене
    Кеша- в реката .....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Стой и гледай и ти , и не е първото а второто полувреме !
      Второто почва до 12 месеца.
      Пишете и помнете!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Стой и гледай мача .Това е първото полувреме
        Стой и гледай и ти , и не е първото а второто полувреме !

        Коментар


        • Влоговете на домакинствата вече са за 74.675 млрд. лв. Те се увеличават с 10.4% спрямо същия месец на 2022 г., като ръстът остава постоянен спрямо този през май.

          Бизнесът държи в банките 40.550 млрд. лв. в края на юни 2023 година. В сравнение със същия месец на 2022 г. те се увеличават с 16.5%

          Това са 14 млрд увеличение само за една година

          а на пазара в София в момента едва ли има имоти за повече от 5-6 млрд

          Банките са заринати с пари вие си чакайте голямото вдигане на лихвите, кой ще ги плаща тия лихви на тия планини от пари???

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Парите са ти наполовина по стойност от 2019 насам , и нито депозита ,нито акциите ще променят това ., наясно си нали ? Що се правиш на луд незнам , но не е куул ,от мен да знаеш .
            Стой и гледай мача .Това е първото полувреме

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Виж ся това какво пиша е едно ,аз си действам лека полека ,парите си ги влагам ,и ще взема нещо за живеене ,друго не ми трябва
              Парите са ти наполовина по стойност от 2019 насам , и нито депозита ,нито акциите ще променят това ., наясно си нали ? Що се правиш на луд незнам , но не е куул ,от мен да знаеш .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Ако беше купил 2019 -2020 сега щеше да си много по напред Ники . Но играй играта , тя край няма . Висенето ти в темата и хилядите мнения показват посока надолу, твоята посока имам в предвид . Предполагам ще го разбереш като заяждане а то не е ! Умно момче си а си надолу , мисли !
                Виж ся това какво пиша е едно ,аз си действам лека полека ,парите си ги влагам ,и ще взема нещо за живеене ,друго не ми трябва

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  1.Депозит 2022 година.
                  2.Съкровищни бонове 2023 година + акции .парата се върти вече
                  Ако беше купил 2019 -2020 сега щеше да си много по напред Ники . Но играй играта , тя край няма . Висенето ти в темата и хилядите мнения показват посока надолу, твоята посока имам в предвид . Предполагам ще го разбереш като заяждане а то не е ! Умно момче си а си надолу , мисли !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Кавръка няма да си купи имот никога, Той вече е на NYSE. Край.
                    1.Депозит 2022 година.
                    2.Съкровищни бонове 2023 година + акции .парата се върти вече

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                      Кефи ме максимално по цял ден в едната тема пише как всеки момент ще се сринат имотите а в другата купува по върховете и вика до нова година поне +30%
                      Ха ха само дето промоцията беше 24 часа и приключи.
                      Обясних мача го гледаме след 15 Септември.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                        Кавръка ми напомня за притчата за тоя дето трябвало или да плати глоба или да изяде торба сол или да му ударят 100 тояги

                        Той избрал солта - Ял зорлем до средата на торбата и се отказал и решил да пробва тоягите

                        Били му 50 тояги и пак се отказал и накрая си платил парите за глобата

                        Та и Кавръка така кара вара и накрая ще купи но първо ще яде сол и тояги за укрепване на психиката
                        Хахахха, притчата е страхотна, ще я запомня. Много истина има в тея думи!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                          Кавръка ми напомня за притчата за тоя дето трябвало или да плати глоба или да изяде торба сол или да му ударят 100 тояги

                          Той избрал солта - Ял зорлем до средата на торбата и се отказал и решил да пробва тоягите

                          Били му 50 тояги и пак се отказал и накрая си платил парите за глобата

                          Та и Кавръка така кара вара и накрая ще купи но първо ще яде сол и тояги за укрепване на психиката
                          Кавръка няма да си купи имот никога, Той вече е на NYSE. Край.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Тегобата е на път да продължи вече десетилетие. Има една приказка за краденото богатство - че апашите го крият дълго време за да не го изгубят. И когато решат да го изкарат наяве, то проявява своята карма и се изпарява. Та тъй то...терзанията не са безпочвени.
                            Абсолютно вярно! Веднъж откраднах фотоапарат. По-точно го взех от място, което не трябва. Върна ми се толкова тъпкано, че повярвах в Господ!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                              Поддръжката започва от 8 - 10 евро/квадрат. Отделно ще си направиш договор за интернет и кабелна.

                              И не вземай в комплекс с басеин или поне да си далеч от него. Около басеина обикновено е голяма олелия и няма да можеш да си отвориш прозореца в ден или нощ.
                              Аз в комплекс имам точно съм над басейна и съм супер доволен за по няколко дни да разпуснеш

                              Но за постояно живеене не става, трябва си къща

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Доколкото съм разбрал, щял да ги стиска за 2ра пенсия- демек се е отказал тотално от тухлената такава.

                                Между другото още преди мноооого години, да не кажа векове един италиански икономист(Парето) е установил една много хубава закономереност(закон). Комунистическия режим у нас успя да я развали за няколко десетилетия, но както знаем - природата винаги намира баланс.
                                Кавръка ми напомня за притчата за тоя дето трябвало или да плати глоба или да изяде торба сол или да му ударят 100 тояги

                                Той избрал солта - Ял зорлем до средата на торбата и се отказал и решил да пробва тоягите

                                Били му 50 тояги и пак се отказал и накрая си платил парите за глобата

                                Та и Кавръка така кара вара и накрая ще купи но първо ще яде сол и тояги за укрепване на психиката

                                Коментар

                                Working...
                                X