IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес май почти 1 милиард се изпариха за 6 часа! Брутално!
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Какво стана бре? Стигна ли 2000 че да си купя и аз, а после да си взема няколко танкера петрол от Венецуела и Русия за и да ги шитна
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • https://data.mtgox.com/api/0/png/24h...g?Currency=USD
        ¥@K$€££¥@K Гарантирано фалит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Лошо, много лошо. Виждам как в теб започва да набира сила озлоблението породено от най-обикновено неразбиране на ставащото.



          http://buzz.money.cnn.com/2013/04/10...-bubble-burst/

          ахахахахахх....

          Коментар


          • До скоро не се бях замислял за тези виртуални стотинки, но миналата седмица един от американските ми партньори ме попита дали бих инвестирал в биткойн-и. Изглежда там са луднали масите и ако е балон, както изглежда, ще гърми яко.
            Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
              Предложи
              -размера на залога
              -форумеца
              -коефициента, може би 1 към 2,5-3 за БТК ако мине 1000 в моя полза
              Трябва малко да посмятам дали не е по-изгодно да си купя БТК на 200, отколкото да се хващам на бас с теб

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dr.Who Разгледай мнение
                Какъв коефициент даваш ?
                Предложи
                -размера на залога
                -форумеца
                -коефициента, може би 1 към 2,5-3 за БТК ако мине 1000 в моя полза

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Явно отхвърляш възможноста да си сбъркал. Лошо, много лошо. Обмислял ли си докъде можеш да търпиш загуби без това да се отрази на начина ти на живот? Този актив се държи единствено на сляпа религиозна вяра. С интерес наблюдавам развитието. Лично аз бях изненадан. Въпреки, че не отхвърлях възможността да се надуе до безобразие преди да се спука, не съм очаквал да стигне до 2,7 милиарда капитализация. Видимо няма достатъчно нов кеш за да мине 3 милиарда долара. Обикновенно балонии и пирамиди се срутват много бързо. По време на спада хората изведнъж осъзнават, че зад търгуемия актив не стои очакваната от тях стойност. Спада е толкова бърз, че няма възможност да се излезе. До момента се развива по класическата схема. Тъй като надуването мина моите очаквания и спада ще бъде много по-бърз от очакваното. Напрактика си е класическа пирамидална структура, където се лъжат потенциални жертви, че продукта има стойност. Обещанието за печалба и привличането на балъци води до покачване на цената и осъществяване на самата прогноза. Естесвено процеса не може да продължава до безкрай и рано или късно броя нови балъци е недостатъчен да покрие желаещите да избягат. Тогава винаги следва катастрофален срив. "Инвеститорите" осъзнават, че са измамени но няма на кого да продават. Винаги съм се чудел дали си от организаторите или обикновен балък. Надявам се да излезеш на време. Успееш ли те признавам за рисков спекулант. За съжаление приказките ти са като на най-обикновен мошенник зарибяващ жертви. Успех в търговията.
                  Продължавам да наблюдавам с интерес. Такива неща се случват много рядко. Човешката глупост е необятна като вселената. Все пак хората са разменяли огромни къщи в Амстердам за луковица лале.
                  Естесвено противоположното също е възможно. Може да продължи да се надува още много, но крайния резултат е неизбежен.
                  Лошо, много лошо. Виждам как в теб започва да набира сила озлоблението породено от най-обикновено неразбиране на ставащото.
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                    Фауст, алхимията и книжните пари
                    http://vestnik.tavex.bg/%D0%B7%D0%BB...0%D1%80%D0%B8/

                    Вярата е мъдростта на мрежата срещу мазните треперещи ръчички!

                    Аз казвам, До края на годината БТК ще мине 500, определи размера на залога и да го преведем в портмонето на някой уважаван форумец
                    Мога да се обзаложа с теб и за 1000долара за БТК, но при някакъв коефициент
                    Какъв коефициент даваш ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Явно отхвърляш възможноста да си сбъркал. Лошо, много лошо. Обмислял ли си докъде можеш да търпиш загуби без това да се отрази на начина ти на живот? Този актив се държи единствено на сляпа религиозна вяра. С интерес наблюдавам развитието. Лично аз бях изненадан. Въпреки, че не отхвърлях възможността да се надуе до безобразие преди да се спука, не съм очаквал да стигне до 2,7 милиарда капитализация. Видимо няма достатъчно нов кеш за да мине 3 милиарда долара. Обикновенно балонии и пирамиди се срутват много бързо. По време на спада хората изведнъж осъзнават, че зад търгуемия актив не стои очакваната от тях стойност. Спада е толкова бърз, че няма възможност да се излезе. До момента се развива по класическата схема. Тъй като надуването мина моите очаквания и спада ще бъде много по-бърз от очакваното. Напрактика си е класическа пирамидална структура, където се лъжат потенциални жертви, че продукта има стойност. Обещанието за печалба и привличането на балъци води до покачване на цената и осъществяване на самата прогноза. Естесвено процеса не може да продължава до безкрай и рано или късно броя нови балъци е недостатъчен да покрие желаещите да избягат. Тогава винаги следва катастрофален срив. "Инвеститорите" осъзнават, че са измамени но няма на кого да продават. Винаги съм се чудел дали си от организаторите или обикновен балък. Надявам се да излезеш на време. Успееш ли те признавам за рисков спекулант. За съжаление приказките ти са като на най-обикновен мошенник зарибяващ жертви. Успех в търговията.
                      Продължавам да наблюдавам с интерес. Такива неща се случват много рядко. Човешката глупост е необятна като вселената. Все пак хората са разменяли огромни къщи в Амстердам за луковица лале.
                      Естесвено противоположното също е възможно. Може да продължи да се надува още много, но крайния резултат е неизбежен.
                      Фауст, алхимията и книжните пари
                      http://vestnik.tavex.bg/%D0%B7%D0%BB...0%D1%80%D0%B8/

                      Вярата е мъдростта на мрежата срещу мазните треперещи ръчички!

                      Аз казвам, До края на годината БТК ще мине 500, определи размера на залога и да го преведем в портмонето на някой уважаван форумец
                      Мога да се обзаложа с теб и за 1000долара за БТК, но при някакъв коефициент

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        И аз не съм срещал От 250 на 105 и пак на 200 за 2-3 часа
                        Ами той живее в забързано време този "накамото". Явно корекциите не са болка за умиралка, защото са мигновени
                        Сега това за двоен връх ли ще се зачете за нуждите на тех. анализа
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            http://vbox7.com/play:f40fe559d3

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                              такова животно,няма
                              И аз не съм срещал От 250 на 105 и пак на 200 за 2-3 часа

                              Коментар


                              • http://vbox7.com/play:3b97cddc

                                Моля, изслушайте го докрай, наистина има мнооооого смисъл за всеки спекулант и инвеститор. Не само в биткойни!
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X