IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Може да е продал на теб и да е купил пак от теб, трябва да те интересува.
    Не го е направил със сигурност, но дори да го беше направил кво ми дреме?
    Last edited by IvelinaJensen; 13.09.2021, 18:34.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

      Аз не знаех, че е фейк. Ти ми каза. Не следя новините, отдавна. Но обикновено такива игли, ги връщат. Дори и при форекса. Ако не беше фейк, връщат по-бавно иглата, големите трупат позиция, в ниското. И след тов, помпат. Справка, първата изява на Мъск, за Кучак.
      знам ама докато се ориентирам в обстановка и уйде

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

        никой не го интересува кво си напраил точно ти
        Може да е продал на теб и да е купил пак от теб, трябва да те интересува.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

          видях късно новината, а още по-късно осъзнах че е фейк.
          П.С. А какво е трябвало вече и аз знам. Да беше казал предварително, сега е всички го виждат
          Аз не знаех, че е фейк. Ти ми каза. Не следя новините, отдавна. Но обикновено такива игли, ги връщат. Дори и при форекса. Ако не беше фейк, връщат по-бавно иглата, големите трупат позиция, в ниското. И след тов, помпат. Справка, първата изява на Мъск, за Кучак.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

            никой не го интересува кво си напраил точно ти
            Кажи - моля и ще ти върна където ти харесват цените.
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

              Защо? Най-редовно, си излизат фейк новини. Като си се усетила, трябваше да продадеш.
              видях късно новината, а още по-късно осъзнах че е фейк.
              П.С. А какво е трябвало вече и аз знам. Да беше казал предварително, сега е всички го виждат
              Last edited by IvelinaJensen; 13.09.2021, 17:54.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                Не разбирам какво не е наред? Продадох 10% на + и купих с 15 отстъпка от текущата позиция . И пак ще си чакам няколко месеца.
                никой не го интересува кво си напраил точно ти

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                  Егати зверството - изстреляха всичко преди да го сринат. Не се ли чувствате като последните глупаци. Щото аз да.
                  Защо? Най-редовно, си излизат фейк новини. Като си се усетила, трябваше да продадеш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                    Егати зверството - изстреляха всичко преди да го сринат. Не се ли чувствате като последните глупаци. Щото аз да.
                    Не разбирам какво не е наред? Продадох 10% на + и купих с 15 отстъпка от текущата позиция . И пак ще си чакам няколко месеца.
                    Last edited by KMETA; 13.09.2021, 17:36.
                    Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                      тази новина се появи за кратко в Трейдинг вю и след малко я махнаха. Може да е фейк - виж как всичко скочи след което се срина
                      Те така, се обират скъсилите марджини. Ред е на удължилите.

                      Коментар


                      • Егати зверството - изстреляха всичко преди да го сринат. Не се ли чувствате като последните глупаци. Щото аз да.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
                          тази новина се появи за кратко в Трейдинг вю и след малко я махнаха. Може да е фейк - виж как всичко скочи след което се срина

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                            Лайткойн откачи

                            BREAKING: Walmart to Start Accepting Litecoin

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

                              Ми дай всички да отваряме баничарници тогава? Дребния бизнес в момента, а и в последните години е смазан, на мен специално тази година ми се е*а майката. А бизнеса ми е над половин милон със всичко-база, машини, пазарни позиции. Може и да прекратим до края на годината или следващата. А за подигравките от нап и другите държавни органи да не говорим, напълно възможно е за една неиздадена касова бележка или някакво дребно нарушение да ти е*ат майката и да затвориш трайно.
                              Какво, да ти отговоря. Щом искаш, отваряй. Късмет, ти желая. Всички, като наотворят, ще ти е нужен.
                              Дребния бизнес е на колене, от 2008-9г. Тази криза, го довършва.
                              Имах предвид, че за 1 касова бележка, едва ли ще я затворят НАПаджиите. Работата им е , да пълнят хазната. И те от нея се хранят. Ако изпозатворят всички, няма приходи. Или е, за системни нарушения. Или е вдигала скандали, данъчните са обидчиви. Или я е нагласила конкуренцията. Пък може и нещо друго, да е. Но определено, не са 200-300лв., приходите и. А истината, едва ли ще научим.
                              Темата от Биткойни, я превърнахме, в данъчно-баничарска.

                              Коментар


                              • Лайткойн откачи

                                Коментар

                                Working...
                                X