IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
    Егати зверството - изстреляха всичко преди да го сринат. Не се ли чувствате като последните глупаци. Щото аз да.
    Защо? Най-редовно, си излизат фейк новини. Като си се усетила, трябваше да продадеш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
      Егати зверството - изстреляха всичко преди да го сринат. Не се ли чувствате като последните глупаци. Щото аз да.
      Не разбирам какво не е наред? Продадох 10% на + и купих с 15 отстъпка от текущата позиция . И пак ще си чакам няколко месеца.
      Last edited by KMETA; 13.09.2021, 17:36.
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

        тази новина се появи за кратко в Трейдинг вю и след малко я махнаха. Може да е фейк - виж как всичко скочи след което се срина
        Те така, се обират скъсилите марджини. Ред е на удължилите.

        Коментар


        • Егати зверството - изстреляха всичко преди да го сринат. Не се ли чувствате като последните глупаци. Щото аз да.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
            тази новина се появи за кратко в Трейдинг вю и след малко я махнаха. Може да е фейк - виж как всичко скочи след което се срина

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
              Лайткойн откачи

              BREAKING: Walmart to Start Accepting Litecoin

              Коментар


              • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

                Ми дай всички да отваряме баничарници тогава? Дребния бизнес в момента, а и в последните години е смазан, на мен специално тази година ми се е*а майката. А бизнеса ми е над половин милон със всичко-база, машини, пазарни позиции. Може и да прекратим до края на годината или следващата. А за подигравките от нап и другите държавни органи да не говорим, напълно възможно е за една неиздадена касова бележка или някакво дребно нарушение да ти е*ат майката и да затвориш трайно.
                Какво, да ти отговоря. Щом искаш, отваряй. Късмет, ти желая. Всички, като наотворят, ще ти е нужен.
                Дребния бизнес е на колене, от 2008-9г. Тази криза, го довършва.
                Имах предвид, че за 1 касова бележка, едва ли ще я затворят НАПаджиите. Работата им е , да пълнят хазната. И те от нея се хранят. Ако изпозатворят всички, няма приходи. Или е, за системни нарушения. Или е вдигала скандали, данъчните са обидчиви. Или я е нагласила конкуренцията. Пък може и нещо друго, да е. Но определено, не са 200-300лв., приходите и. А истината, едва ли ще научим.
                Темата от Биткойни, я превърнахме, в данъчно-баничарска.

                Коментар


                • Лайткойн откачи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение


                    А историята ти с баничарницата, според мен, е друга. Първо под 2000-3000 печалба на месец, не пада. И най-вероятно, е отказала да почерпи една баничка, някой държавен служител. Или в близост, има друга баничарница. Конкуренцията е жестока.
                    Ми дай всички да отваряме баничарници тогава? Дребния бизнес в момента, а и в последните години е смазан, на мен специално тази година ми се е*а майката. А бизнеса ми е над половин милон със всичко-база, машини, пазарни позиции. Може и да прекратим до края на годината или следващата. А за подигравките от нап и другите държавни органи да не говорим, напълно възможно е за една неиздадена касова бележка или някакво дребно нарушение да ти е*ат майката и да затвориш трайно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Я ни покажи, къде съм го написал? Защото с LTC приключих преди 5 години

                      Аз от китайците съм много доволен Ти как си

                      Ми аз кеширам, не ги гледам на картинки
                      Инак си го писал вчера, продължавай да се правиш на улав

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
                        Аз като биткойн бул съм силно разтревожен от графиката, баси грозотията. Спънахме се на 52, което не трябваше да става и май ще забием нос надолу. Особено при липсата на положителни катализатори. Да си призная, 100К тази година ми се вижда трудно. Положително е, че едрите рибоци изглежда няма да пуснат под 30К, но нямат и желание (а може би и сила) да бутат нагоре. А дребните риби си намериха други играчки.
                        Потенциални + катализатори:
                        ETF, още държави да последват Салвадор, Елон да туитне нещо. Малко вероятни всичките. Това, което може да стане е глобалната икономика да се спари и омекне като на Байдън..., и чичо фед да каже, ааа ниски лихви и qe до безкрай, няма да затягаме. Това го меря като 50/50 вероятност.

                        Не е съвет, аз ще държа и до другия цикъл ако трябва, но провалът на 52 ме кара да преразгледам краткосрочния си оптимизъм.
                        дребните марджин спекуланти са занулени и сега се чудят с кво да си купят кльопачка, а не в кой койн да налеят. Данчо е за беар маркет, а Пламбо - за бул. Или поне беше до вчера - днес може да е размислил. Аз лични съм за Квото им скимне на китовете
                        Last edited by IvelinaJensen; 13.09.2021, 13:42.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          10% е само ако си Ф.Л и направиш 1-2 тегления на година. Тази карта не мисля, че ще я поръчва само за 1-2 тегления
                          А той, какво е ? ЕООД, ЕАД? Ще тегли, колкото спечели. Ако не спечели, няма да тегли.
                          Все тая. За плащането на данъци, си има специалисти. Наричат ги, счетоводители.
                          Дай ,да си говорим, Биткойна, днес или утре, като тества ДМА 100, дали ще я пробие.

                          Коментар


                          • Аз като биткойн бул съм силно разтревожен от графиката, баси грозотията. Спънахме се на 52, което не трябваше да става и май ще забием нос надолу. Особено при липсата на положителни катализатори. Да си призная, 100К тази година ми се вижда трудно. Положително е, че едрите рибоци изглежда няма да пуснат под 30К, но нямат и желание (а може би и сила) да бутат нагоре. А дребните риби си намериха други играчки.
                            Потенциални + катализатори:
                            ETF, още държави да последват Салвадор, Елон да туитне нещо. Малко вероятни всичките. Това, което може да стане е глобалната икономика да се спари и омекне като на Байдън..., и чичо фед да каже, ааа ниски лихви и qe до безкрай, няма да затягаме. Това го меря като 50/50 вероятност.

                            Не е съвет, аз ще държа и до другия цикъл ако трябва, но провалът на 52 ме кара да преразгледам краткосрочния си оптимизъм.

                            Коментар


                            • бул или беар маркет?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                                И аз това казвам. Достъпа до информация го има. И за картови разплащания. Иначе данъка е 10%+ осигуровки. 15% е за хазартни игри, и томболи, май беше. И се плаща при източника.
                                Но да се хвалиш в обществен форум с това, е меко казано, неразумно.
                                За да е 10% има условия обаче, в неговия случай ще е 15%

                                Коментар

                                Working...
                                X