IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

    никой не го интересува кво си напраил точно ти
    Може да е продал на теб и да е купил пак от теб, трябва да те интересува.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

      видях късно новината, а още по-късно осъзнах че е фейк.
      П.С. А какво е трябвало вече и аз знам. Да беше казал предварително, сега е всички го виждат
      Аз не знаех, че е фейк. Ти ми каза. Не следя новините, отдавна. Но обикновено такива игли, ги връщат. Дори и при форекса. Ако не беше фейк, връщат по-бавно иглата, големите трупат позиция, в ниското. И след тов, помпат. Справка, първата изява на Мъск, за Кучак.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

        никой не го интересува кво си напраил точно ти
        Кажи - моля и ще ти върна където ти харесват цените.
        Простак съм Азъ - Непобедим !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

          Защо? Най-редовно, си излизат фейк новини. Като си се усетила, трябваше да продадеш.
          видях късно новината, а още по-късно осъзнах че е фейк.
          П.С. А какво е трябвало вече и аз знам. Да беше казал предварително, сега е всички го виждат
          Last edited by IvelinaJensen; 13.09.2021, 17:54.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

            Не разбирам какво не е наред? Продадох 10% на + и купих с 15 отстъпка от текущата позиция . И пак ще си чакам няколко месеца.
            никой не го интересува кво си напраил точно ти

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
              Егати зверството - изстреляха всичко преди да го сринат. Не се ли чувствате като последните глупаци. Щото аз да.
              Защо? Най-редовно, си излизат фейк новини. Като си се усетила, трябваше да продадеш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                Егати зверството - изстреляха всичко преди да го сринат. Не се ли чувствате като последните глупаци. Щото аз да.
                Не разбирам какво не е наред? Продадох 10% на + и купих с 15 отстъпка от текущата позиция . И пак ще си чакам няколко месеца.
                Last edited by KMETA; 13.09.2021, 17:36.
                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                  тази новина се появи за кратко в Трейдинг вю и след малко я махнаха. Може да е фейк - виж как всичко скочи след което се срина
                  Те така, се обират скъсилите марджини. Ред е на удължилите.

                  Коментар


                  • Егати зверството - изстреляха всичко преди да го сринат. Не се ли чувствате като последните глупаци. Щото аз да.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
                      тази новина се появи за кратко в Трейдинг вю и след малко я махнаха. Може да е фейк - виж как всичко скочи след което се срина

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                        Лайткойн откачи

                        BREAKING: Walmart to Start Accepting Litecoin

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

                          Ми дай всички да отваряме баничарници тогава? Дребния бизнес в момента, а и в последните години е смазан, на мен специално тази година ми се е*а майката. А бизнеса ми е над половин милон със всичко-база, машини, пазарни позиции. Може и да прекратим до края на годината или следващата. А за подигравките от нап и другите държавни органи да не говорим, напълно възможно е за една неиздадена касова бележка или някакво дребно нарушение да ти е*ат майката и да затвориш трайно.
                          Какво, да ти отговоря. Щом искаш, отваряй. Късмет, ти желая. Всички, като наотворят, ще ти е нужен.
                          Дребния бизнес е на колене, от 2008-9г. Тази криза, го довършва.
                          Имах предвид, че за 1 касова бележка, едва ли ще я затворят НАПаджиите. Работата им е , да пълнят хазната. И те от нея се хранят. Ако изпозатворят всички, няма приходи. Или е, за системни нарушения. Или е вдигала скандали, данъчните са обидчиви. Или я е нагласила конкуренцията. Пък може и нещо друго, да е. Но определено, не са 200-300лв., приходите и. А истината, едва ли ще научим.
                          Темата от Биткойни, я превърнахме, в данъчно-баничарска.

                          Коментар


                          • Лайткойн откачи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение


                              А историята ти с баничарницата, според мен, е друга. Първо под 2000-3000 печалба на месец, не пада. И най-вероятно, е отказала да почерпи една баничка, някой държавен служител. Или в близост, има друга баничарница. Конкуренцията е жестока.
                              Ми дай всички да отваряме баничарници тогава? Дребния бизнес в момента, а и в последните години е смазан, на мен специално тази година ми се е*а майката. А бизнеса ми е над половин милон със всичко-база, машини, пазарни позиции. Може и да прекратим до края на годината или следващата. А за подигравките от нап и другите държавни органи да не говорим, напълно възможно е за една неиздадена касова бележка или някакво дребно нарушение да ти е*ат майката и да затвориш трайно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Я ни покажи, къде съм го написал? Защото с LTC приключих преди 5 години

                                Аз от китайците съм много доволен Ти как си

                                Ми аз кеширам, не ги гледам на картинки
                                Инак си го писал вчера, продължавай да се правиш на улав

                                Коментар

                                Working...
                                X