IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да няма някакво забавяне или неточност - сделки на 150, след секунда на 110 после на 149....???
    Слагаш поръчки продава на 150, купува на 110 и ...пълниш торбата....

    Коментар


    • Абе кога ще пусне някой бъкет CFD върху тва нящо
      Ще го изкъртя

      Коментар


      • Warcraft ли играете, или Age Of Empires!?

        Коментар


        • класическата схема отдавна е описана

          http://i.imgur.com/FW34gwu.jpg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zal_Negodnik Разгледай мнение
            Не разбирам защо като цената е нормална си продал над върха ?
            Не е само това което не разбираш. Много голяма боза ти е в главата.

            Давам му максимум 2-3 дена да е под 200. Дано поне да са 2!
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dr.Who Разгледай мнение
              Майсторе, ако си продавал, нали трябва по сметката да имаш и кеш.
              Кви са тия "банкови преводи"?
              Продавам предимно на OTC пазара...
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zal_Negodnik Разгледай мнение
                нали нямаше да продаваш до 2019г ?
                и защо не каза че продаваш на хилядите си съмишленици в темата да не се набълбукват и те ?
                Има ниво на наличност под което не падам и няма да падам до 2019 г. Правилно си разбрал. Купилите от мен са на огромна далавера, защото са започнали с покупките доста преди днешната истерия! Съответно това за мен е пропусната печалба. Но аз никога не съм бил максималист...

                Залнегодников, много си превъзбуден нещо... Като те гледам скоро ще ме надминеш по дописки в тази тема... Само така...
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Нормално е не само 250 но и 250 000 след 5-6 години!
                  Не разбирам защо като цената е нормална си продал над върха ?

                  и защо ще продаваш на 250 като очакваш цената да е 250 000 ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zal_Negodnik Разгледай мнение
                    BUSTED
                    Еми поне аз имам по сметката и кеш и койни.
                    Сега тука ме е страх да купувам, макар че голям отпор му дават на $110.
                    А дано да коригира до $228, да продам, преди да гмурне. Ама надали.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dr.Who Разгледай мнение
                      Майсторе, ако си продавал, нали трябва по сметката да имаш и кеш.
                      Кви са тия "банкови преводи"?
                      BUSTED

                      Коментар


                      • Леле-мале, срина се до 126. Някои се опитват отчаяно да си спасят спестяванията. Кипърците не искаха да плащат данъци и ако са набили всичките си спестявания в тая глупост, сега ще си останат само с по един гол биткойн.
                        Last edited by Frosty; 10.04.2013, 22:40.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zal_Negodnik Разгледай мнение
                          нали нямаше да продаваш до 2019г ?
                          и защо не каза че продаваш на хилядите си съмишленици в темата да не се набълбукват и те ?
                          но бях сигурен че ще излъжеш че си разпродал над върха
                          изобщо дали си купувал и някви койни ?

                          Ай ся, защо издребняваш....


                          пп Започвам да си мисля, че Мастъра натовари новите....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zal_Negodnik Разгледай мнение
                            нали нямаше да продаваш до 2019г ?
                            и защо не каза че продаваш на хилядите си съмишленици в темата да не се набълбукват и те ?
                            но бях сигурен че ще излъжеш че си разпродал над върха
                            изобщо дали си купувал и някви койни ?
                            Майсторе, ако си продавал, нали трябва по сметката да имаш и кеш.
                            Кви са тия "банкови преводи"?

                            Мен ме финтираха от всякъде. След като продадох на $150 и днеска гледам хвърчи.
                            С много усилия си седнах на ръцете и си викам днеска няма да пипам - ще го дебна.
                            Да ама краша не ми даде никъв шанс да реагирам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение
                              Индианец, не си хаби нервите с тоя биткойн.
                              Ако беше нещо CIA ще ги изкопа всички монети за има няма месец.
                              Това което продават Avalon в момента, CIA го има инсталирано в 1000 пъти по мощно от години.
                              Айде да не си говорим глупости ,а?
                              Доколкото ми е известно ЦИА не разполагат с 1 ЕкзаФЛОП компютър, колкото гони биткойн мрежата. Трябва да си го наравят специално за хешване на биткойни, че да саботират мрежата, което е глупаво, както и да го гледаш. За държавата е по-просто да подгони организации като борсите например, а не да се занимава с глупости.
                              Въпросният майнинг продуцира един и същи резултат. Мисля, че хората не го осъзнават. Просто за да се балансират усилията на многото или малко копачи, така че въпросната сложност се качва/намалява. Това е по дизайн - нещо като материален стимул в състезание за ограничен ресурс. Прекалено много внмание му се отделя.

                              Коментар


                              • Баси купона , хехехе.. къде другаде може да видите такова нещо а? аз го хванах от 190, дано продължи наистина

                                Коментар

                                Working...
                                X