IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Има дефицит на нови биткойнчета
    Познайте какво означава това

    Коментар


    • КО СТАААААААА ИЕ ЕВРЕЙЧЕТА
      НАЛИ ЩЕШЕ ДА ХОДИ УБИТКОЙНА НА 60000. НЕЩО ПАК ВИ ПРИБРАХ ПАРИЧКИТЕ . ХЯХЯХЯХЯХЯХХЯЯХЯ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
        бе какво толкова му се вълнувате на тоз биткоин ...слепи ли сте че от 53 000 е в down trend по 4 часа и всяко покачване се парира и двойката си тръгва по тренда ..освен това двойката се качва до 47 а там са дъната от 09.01 и тези дъна са подкрепяли двойката , но сега са станали съпротива за цената ...техника която съм използвал за Дов и описал тук .... сега в момента се опитват да стигнат дъното от 09.07 43000..
        И аз им се чудя! Кво толкова е станало? Паднало било с 15%, сефте ли е? Не може да пада ли? Лошо ли е, че "пада"? Или някъде пише, че само нагоре шЪ хОди? Не се панирайте толкова лесно, пак шЪ се вдигне, споко

        П.С Хубаво е да пада отвреме на време за може да си тварим евтинико!

        Продажба - 52400
        Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	2
Size:	10.3 КБ
ID:	3803484

        Покупка - 44100
        Click image for larger version

Name:	buy.jpg
Views:	1
Size:	5.4 КБ
ID:	3803487
        Last edited by better; 13.09.2021, 22:09.

        Коментар


        • бе какво толкова му се вълнувате на тоз биткоин ...слепи ли сте че от 53 000 е в down trend по 4 часа и всяко покачване се парира и двойката си тръгва по тренда ..освен това двойката се качва до 47 а там са дъната от 09.01 и тези дъна са подкрепяли двойката , но сега са станали съпротива за цената ...техника която съм използвал за Дов и описал тук .... сега в момента се опитват да стигнат дъното от 09.07 43000..
          Pip master

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

            знам ама докато се ориентирам в обстановка и уйде
            Няма страшно, ще ти мине. Не си търси кой ти е виновен а си вземи 2-3 дена почивка.
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Може да е продал на теб и да е купил пак от теб, трябва да те интересува.
              Не го е направил със сигурност, но дори да го беше направил кво ми дреме?
              Last edited by IvelinaJensen; 13.09.2021, 18:34.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                Аз не знаех, че е фейк. Ти ми каза. Не следя новините, отдавна. Но обикновено такива игли, ги връщат. Дори и при форекса. Ако не беше фейк, връщат по-бавно иглата, големите трупат позиция, в ниското. И след тов, помпат. Справка, първата изява на Мъск, за Кучак.
                знам ама докато се ориентирам в обстановка и уйде

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                  никой не го интересува кво си напраил точно ти
                  Може да е продал на теб и да е купил пак от теб, трябва да те интересува.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                    видях късно новината, а още по-късно осъзнах че е фейк.
                    П.С. А какво е трябвало вече и аз знам. Да беше казал предварително, сега е всички го виждат
                    Аз не знаех, че е фейк. Ти ми каза. Не следя новините, отдавна. Но обикновено такива игли, ги връщат. Дори и при форекса. Ако не беше фейк, връщат по-бавно иглата, големите трупат позиция, в ниското. И след тов, помпат. Справка, първата изява на Мъск, за Кучак.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                      никой не го интересува кво си напраил точно ти
                      Кажи - моля и ще ти върна където ти харесват цените.
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                        Защо? Най-редовно, си излизат фейк новини. Като си се усетила, трябваше да продадеш.
                        видях късно новината, а още по-късно осъзнах че е фейк.
                        П.С. А какво е трябвало вече и аз знам. Да беше казал предварително, сега е всички го виждат
                        Last edited by IvelinaJensen; 13.09.2021, 17:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                          Не разбирам какво не е наред? Продадох 10% на + и купих с 15 отстъпка от текущата позиция . И пак ще си чакам няколко месеца.
                          никой не го интересува кво си напраил точно ти

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                            Егати зверството - изстреляха всичко преди да го сринат. Не се ли чувствате като последните глупаци. Щото аз да.
                            Защо? Най-редовно, си излизат фейк новини. Като си се усетила, трябваше да продадеш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                              Егати зверството - изстреляха всичко преди да го сринат. Не се ли чувствате като последните глупаци. Щото аз да.
                              Не разбирам какво не е наред? Продадох 10% на + и купих с 15 отстъпка от текущата позиция . И пак ще си чакам няколко месеца.
                              Last edited by KMETA; 13.09.2021, 17:36.
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                                тази новина се появи за кратко в Трейдинг вю и след малко я махнаха. Може да е фейк - виж как всичко скочи след което се срина
                                Те така, се обират скъсилите марджини. Ред е на удължилите.

                                Коментар

                                Working...
                                X