IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • .

    Личното ми мнение че ще се тестват стойности 300$ плюс минус 20-30$. Аз лично на 260 се удвоявам и на 290 ще продам,надявайки се след това да купя на около 200$

    Коментар


    • Baidu възприе виртуалната валута Bitcoin


      Според официално изявление от компанията, нейното подразделение за сигурност Jiasule е започнало да поддържа Bitcoin от понеделник, 14 октомври.

      Jiasule осигурява защитна стена, която предпазва уеб сайтовете от атаки на зловреден софтуер, които се опитват да ги извадят от строя чрез претоварване – предпочитан метод от много хакери.

      Bitcoin все още не е възприета в мащабите на цялата компания Baidu, а ползването й е ограничено само до подразделението Jiasule. Това е първата облачна услуга от подобен мащаб с поддръжка на виртуална валута, която дава на потребителите напреднал метод за плащане, отбелязва китайският гигант.

      Baidu, известна още като „Google на Китай” е огромна търсеща машина и един от петте най-посещавани сайтове в света. Пазарната капитализация на компанията се оценява на 53 милиарда долара. На фона на проблемите в САЩ, китайски политици все по-често намекват, че светът може да се освободи от долара като общоприета валута.

      Коментар


      • Мина 200$, и сега идва въпроса, дали ще тества майският връх преди да почнат пак масовите разпродажби или не( по рано ще почнат разпродажбите или след нов абсолютен рекорд ще почнат разпродажбите) ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
          ...
          Frosty - примири се.
          Биткойн няма умиргане,
          пригорвяй се за чипиране.

          Коментар


          • Скоро Мастъра ще се появи с думите "Аз казах ли ви....".

            Коментар


            • Аз от $115 трейлвам едни ордери отдолу. Покрай случката със Silk Road ги махнах, и сега йок - само доларе. $195.... мани.

              Коментар


              • .

                195$

                Коментар


                • 182$ , а вчера го гледах на 158 долара.
                  http://bitcoincharts.com/charts/mtgo...m1g10zm2g25zps
                  По запознатите да кажат такива движение през събота и неделя дали е имало при него и дали са нормални по принцип, че много рядко се сещам да вхърля по едно око на графиките през събота и неделя и затова съм така изненадан

                  Коментар


                  • ФОРЕКСОВ СЕГА СИ ДИПЛИ ПАЧКИТЕ НА ТОПЛИЧКО

                    Коментар


                    • .

                      Frosty ги говори някакви странни....чертае някакви негови въображаеми пирамиди...не мога да го разбера. Може би завижда на Мастъра,все пак той със сигурност изкара доста пари от биткойни.

                      Коментар


                      • И какво като трудността цепи небесата? Това какво пречи на биткойн като децентрализирана система за разплащания?
                        "Там, където глупостта е образец, разумът е безумие."

                        Коментар





                        • Дали ще има ново повишение в цената на биткойн може да намерите тук:
                          Прогнози и очаквания за бъдещите цени на биткойн пазара

                          Някой знае ли къде изчезна Форекс(Биткойн)Мастъра? Вече сериозно започвам да се притеснявам за него. Да не би да е натикал всичките си пари в пирамидата и да е фалирал? Защо изчезна така изведнъж и спря да пише в темата?
                          Last edited by Frosty; 17.10.2013, 22:55.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • .

                            Първоначално изпратено от Novakat Разгледай мнение
                            Гледам пак е почнал да катери сега е 161 долара.
                            Явно когато има криза биткойнта си катери,така както едно време катереше златото при криза.
                            И не само кризата е причината. Идват новини,че компаний гиганти в Китай са го приели за разплащане в сайтовете си,а и трудността на добиване доста скочи.

                            Коментар


                            • Гледам пак е почнал да катери сега е 161 долара.
                              Явно когато има криза биткойнта си катери,така както едно време катереше златото при криза.

                              Коментар


                              • !

                                Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
                                В Уикипедиа имаше много готино сравнение, че това не е валута, а е като колекциониране на уискита, вина или пощенски марки...

                                За да е валута supply-а й не трябва да е ограничен... Сигурен съм, че в Гърция ще приемат да им платиш и в злато...
                                Сигурен съм,че на всяка една точка по тази планета ще приемат да им платиш в злато

                                Коментар

                                Working...
                                X