Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от LuganoSwiss Разгледай мнение
    Здравейте,
    Интересувам се дали някой би бил така добър да ми продаде биткойн,готов съм да платя малко над пазарната цена,като допълнителен стимул.
    luganoswiss9@gmail.com
    Благодаря.
    Имате ли претенции за начина на сделката ? Чрез посредник или лично предаване ? За 1 биткойн ли става въпрос или част ?

Коментар

• Здравейте,
      Интересувам се дали някой би бил така добър да ми продаде биткойн,готов съм да платя малко над пазарната цена,като допълнителен стимул.
      luganoswiss9@gmail.com
      Благодаря.

Коментар

• От известно време съм инвестирал малки суми в следните платформи:

- над 1 година в сайт облачно копаене с реферален линк: https://www.dualmine.com/?ref=25221
        - над 4 месеца в саит за арбитражна търговия с реферален линк: http://app.arbistar.com/signup/I30IRIVM26

И двата сайта плащат. Към момента съм си получил всичките инвестирани средства и сега само реинвестирам. И на двете места се постига нещо като 240% доходност на година. Стратегията ми е да увеличавам месечния доход с реинвестиции за дълъг период и като достигна по-голям доход (поне 1000 евро на месец) да почна и частично да тегля. Ако се окаже пирамида то поне съм си поиграл виртуално без да съм загубил. Това не ми е основна инвестиция, просто навлизане в света на крипто-валутите.

Коментар

• Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
          Койна се изсипал с 2 000 от 10 000 до 8 000 и само 2 мнения по темата.
          ...
          Новата парадигма вече се изтърка, търсим още по-нова парадигма за шарани. Бибит-койн държи цена, ама другите ги дават по 2 за левче.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

Коментар

• Койна се изсипал с 2 000 от 10 000 до 8 000 и само 2 мнения по темата.

В момента изгодно ли е да се копа в България или не? Щото на 10 000 май беше изгодно и някви копаха.

Коментар

• Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

Привет на ФАРАОНИТЕ и оная там последната ФАРАОНКА !!!
              Де ви избяга ПИРАМИДАТА ???

Знаел ма бил !!!

Аз ПРЕДУПРЕДИХ ли ???
              Привет КМЕТА, пирамидата не е избягала, тя просто се преобрази, но някои не го разбраха навреме

https://arbinance.com/?ref=5922

Коментар

• Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

Нова ера в междуборсовия арбитраж с криптовалути!
                https://l7.trade/?r=107513020
                Привет на ФАРАОНИТЕ и оная там последната ФАРАОНКА !!!
                Де ви избяга ПИРАМИДАТА ???

Знаел ма бил !!!

Аз ПРЕДУПРЕДИХ ли ???
                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

Коментар

• Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                  Техническо ниво от 9000 пробито ситуацията прилича на 2018 и нивото от 6000.
                  Очаквано формиране на корективно дъно около 4000 - 6000 . Октомври -ноември
                  Напълно възможна ситуация. Криптовалутите остават високо спекулативни и рискови за средностатистческият инвеститор с тези резки движения, като всичко ще продължи, докато не бъдат въведени повече реални приложения на тези инструмени. Блокчейн технологията е интересна, но й предстои много път още, за да стигне до масовият потребител.
                  Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

Коментар

• Техническо ниво от 9000 пробито ситуацията прилича на 2018 и нивото от 6000.
                    Очаквано формиране на корективно дъно около 4000 - 6000 . Октомври -ноември

Коментар

• Първоначално изпратено от Pavlinaa Разгледай мнение
                      Здравейте на всипки, казвам се Павлина . Виждам че доста се пише за L7Trade. Сайта е страхотен, претърпя и хакерска атака преди 2 седмици и на всипки портфейлите ни останаха защитени. Не мисля, че трябва някой да се притеснява относно адекватността на сайта.Накратко пояснение :

Има само една линия на реферална програма,но това няма значение когато човек си удвоява капитала за 15-20 дена.

Важно!!!

При регистрация не ползвайте абв поща,защото на нея не идват важни кодове необходими при верификация и теглене.

Системата работи с Биткойн и други криптовалути едни от най-известните. На ден се правят около 5 сделки ръчно и/или автоматично.Общата печалба от тези сделки е към 3% - 5% на ден.

Аз препоръчвам лично Биткойн,също така и LTC. Биткийн,защото е най-известен и скъп и благодарение на големите разлики в курса се реализират най-големи печалби.LTC също се справя много добре и има хубави %.

✅ Можете да изтеглите по всяко време вашият депозит, както и генерираната печалба 24/7

✅ Реални сделки между 50 крипто борси.

✅ Сделките са само на печалба, като тези на минус се анулират от системата автоматично.

✅ Удвояване на вашите средства за 15-20 дни.
                      По реферална програма мога да ти подаря близнаци за повече нямям сили ама мога да повторя !!!

Коментар

• Първоначално изпратено от Pavlinaa Разгледай мнение
                        Здравейте на всипки, казвам се Павлина . Виждам че доста се пише за L7Trade. Сайта е страхотен, претърпя и хакерска атака преди 2 седмици и на всипки портфейлите ни останаха защитени. Не мисля, че трябва някой да се притеснява относно адекватността на сайта.Накратко пояснение :

Има само една линия на реферална програма,но това няма значение когато човек си удвоява капитала за 15-20 дена.

Важно!!!

При регистрация не ползвайте абв поща,защото на нея не идват важни кодове необходими при верификация и теглене.

Системата работи с Биткойн и други криптовалути едни от най-известните. На ден се правят около 5 сделки ръчно и/или автоматично.Общата печалба от тези сделки е към 3% - 5% на ден.

Аз препоръчвам лично Биткойн,също така и LTC. Биткийн,защото е най-известен и скъп и благодарение на големите разлики в курса се реализират най-големи печалби.LTC също се справя много добре и има хубави %.

✅ Можете да изтеглите по всяко време вашият депозит, както и генерираната печалба 24/7

✅ Сделките са само на печалба, като тези на минус се анулират от системата автоматично.

Много си далеч от някои истини!

Коментар

• https://l7trade.company/?r=396092889

Коментар

• Здравейте на всипки, казвам се Павлина . Виждам че доста се пише за L7Trade. Сайта е страхотен, претърпя и хакерска атака преди 2 седмици и на всипки портфейлите ни останаха защитени. Не мисля, че трябва някой да се притеснява относно адекватността на сайта.Накратко пояснение :

Важно!!!

Коментар

• https://medium.com/@hcburger1/bitcoi...h-649d0e9b3c94

Коментар

• Първоначално изпратено от forexboy Разгледай мнение

Тебе те знаем!
                                С пирамиди не се занимаваме.
                                Предупреден си !!!

Коментар

Working...
                                X