IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
    Ти не чу ли, че той е наркоман и щом е правел някакви "далавери", то автоматично значи, че не трябва да го слушаш.Тръмп, Рокфелерови, Бъфет, те всичките не са правили далавери и честно са станали милиардери, хахахахахахаха...

    Колега, все ми е тая дали се дрогира Сейлър и какво е правел, нито ще тръгна да го търся пък по нета. За мен важното беше, че ти който си отдавна имаш самочувствието да пишеш едва ли не със сигурност как отива без значение колко надолу цената. Щом си отдавна знаеш, че ако не го гласуваш с парите си и не познаеш, няма абсолютно никакво значение какво пишеш. Аз се обадих, понеже объркваш хората и им вкарваш мисли да чакат 51к, не знам дали го осъзнаваш като ми казваш какво не съм разбрал. Нали знаеш, че дори да беше стигнала 51 цената(то още може)тия чакащите, които са ти прочели нещата щяха да почнат да се тюхкат така и да чакат 40к? Това го гледаме от 15 насам, все някой чака нещо да купува и не купува, все някой пророкува как ще слиза цената и обикновено не познава. Това ми е мисълта на мен. Виждам някаква стратегия, която ми се вижда ок и я споделям, тия трейдъеските тарикатлъци по време на потвърден булмаркет да чакаш да слезе и да купиш на ниско обикновено водят до това да купиш на по-високо. Имам един познат от 15к чака дроп да купи. На 25 като върна почти до 20 му викам купувай, ето ти дроп, аааааа не, еди кой си казва, че ще пада под 15. На 33 падна до 25 викам купувай, пак същата работа. След това от 48 падна на 40 пак му викам вземай, не, още ще падал. На 69 като мина върха и вика ти представяш ли си нищо да не взема и да изтърва целия бул. Ще взема да купя вика алтокойни, че Биткойна май го изтървах, пък и Етериума. На 63 като стоеше след дропа от 73 до 60 си мислех да му се обаждам, но реших, че няма смисъл. Та мен не ми пречи всеки да си има неговите си стратегии, някой може и да купува всеки дип и продава всеки връх, но когато се пише с някаква убеденост в публичен форум за мен не е правилно защото подвежда тия с малкото убеждения.

    Пиши 1-2 изречения по-важното,кой ще ти чете глупостите ?

    Това публичен форум ли е ??? Да
    За какво се използват такива форуми? Хората да споделят идеи,мнения и т.н.

    Е ???

    И като ще държиш докато умреш или ще продаваш чак на $1 милиард/btc ,чий х** държиш в тая тема и най-вече защо изобщо гледаш цени и четеш дебилни форуми????

    Иначе не само 51,и на 44 ще иде ! Всичко с времето си обаче.
    Last edited by danetha; Вчера, 17:42.

    Коментар


    • Ти не чу ли, че той е наркоман и щом е правел някакви "далавери", то автоматично значи, че не трябва да го слушаш.Тръмп, Рокфелерови, Бъфет, те всичките не са правили далавери и честно са станали милиардери, хахахахахахаха...

      Колега, все ми е тая дали се дрогира Сейлър и какво е правел, нито ще тръгна да го търся пък по нета. За мен важното беше, че ти който си отдавна имаш самочувствието да пишеш едва ли не със сигурност как отива без значение колко надолу цената. Щом си отдавна знаеш, че ако не го гласуваш с парите си и не познаеш, няма абсолютно никакво значение какво пишеш. Аз се обадих, понеже объркваш хората и им вкарваш мисли да чакат 51к, не знам дали го осъзнаваш като ми казваш какво не съм разбрал. Нали знаеш, че дори да беше стигнала 51 цената(то още може)тия чакащите, които са ти прочели нещата щяха да почнат да се тюхкат така и да чакат 40к? Това го гледаме от 15 насам, все някой чака нещо да купува и не купува, все някой пророкува как ще слиза цената и обикновено не познава. Това ми е мисълта на мен. Виждам някаква стратегия, която ми се вижда ок и я споделям, тия трейдъеските тарикатлъци по време на потвърден булмаркет да чакаш да слезе и да купиш на ниско обикновено водят до това да купиш на по-високо. Имам един познат от 15к чака дроп да купи. На 25 като върна почти до 20 му викам купувай, ето ти дроп, аааааа не, еди кой си казва, че ще пада под 15. На 33 падна до 25 викам купувай, пак същата работа. След това от 48 падна на 40 пак му викам вземай, не, още ще падал. На 69 като мина върха и вика ти представяш ли си нищо да не взема и да изтърва целия бул. Ще взема да купя вика алтокойни, че Биткойна май го изтървах, пък и Етериума. На 63 като стоеше след дропа от 73 до 60 си мислех да му се обаждам, но реших, че няма смисъл. Та мен не ми пречи всеки да си има неговите си стратегии, някой може и да купува всеки дип и продава всеки връх, но когато се пише с някаква убеденост в публичен форум за мен не е правилно защото подвежда тия с малкото убеждения.

      Коментар


      • Не копирайте трейдовете на известни спекуланти. Копирайте какво прави Майкъл Сейлър.

        Коментар


        • Ако имаме достатъчно дълъг хоризонт може да разглеждане всички мечи пазари като по дълги дипове.

          Коментар


          • Фаза на Луната

            Днес, Понеделник 25 Март

            Пълнолуние


            Коментар


            • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

              Грешиш. Щом най-информираните койнери не знаят кой е, няма как да знаем ние. Че е upbit е ясно, но не е ЕТФ.
              Кои са тези "много информирани" койнери ? щото май не са хич информирани

              Товa е студения им портфейл най-вероятно.
              Ето ти след още 5 мин търсене в гугъл възможните отговори

              Based on the size of the acquisitions, there’s speculation that the whale could be either a Hong Kong financial institution pre-seeding for ETFs, the Qatar Investment Authority, other Middle Eastern sovereign wealth funds, a cold wallet associated with South Korean Upbit exchange, or an unidentified address of a tech billionaire.
              Ето ти и най-вероятния отговор

              The Mr. 100 wallet has been tagged as a cold wallet belonging to the Upbit cryptocurrency exchange, by blockchain intelligence firm Arkham Intelligence.
              https://cointelegraph.com/news/who-i...ale-btc-holder

              Коментар


              • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                И аз бях така навремето .

                Не че има някакво значение на кой е този адрес,но 2 мин търсене в гугъл го казва https://platform.arkhamintelligence....MV7iQpHSAbguJP

                Важни са ЕТФ-тите,защото де факто те са единствените купувачи на тези нива,а там информацията е публична и няма гадаене.
                Грешиш. Щом най-информираните койнери не знаят кой е, няма как да знаем ние. Че е upbit е ясно, но не е ЕТФ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение
                  Това ми е едно от най-интересните неща в момента, изобщо. Нямам търпение да разберем кой е!
                  И аз бях така навремето .

                  Не че има някакво значение на кой е този адрес,но 2 мин търсене в гугъл го казва https://platform.arkhamintelligence....MV7iQpHSAbguJP

                  Важни са US ЕТФ-тите,защото де факто те са единствените купувачи на тези нива,а там информацията е публична и няма гадаене.
                  Last edited by danetha; 25.03.2024, 20:09.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                    Докато обсъждате моментната цена и дали ще слезе с още 10% надолу, което в хоризонт по голям от 5 години няма никакъв смисъл мистър 100 си пазари яко.
                    Това ми е едно от най-интересните неща в момента, изобщо. Нямам търпение да разберем кой е!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                      Евала !
                      100 изречения пълни глупости,напълно в унисон с нивото на форума

                      Не е мой проблем,че нивото ти е ниско и не можеш да схванеш това което говоря !

                      И стига си превъзнасял тоя наркоман Сейлър,преди 2-3г дойде и голям разбирач стана и той.Накрая или ще се самоубие или дрогата ще го затрие.
                      Очевидно не си наясно,но ако можеш да ползваш гъгъл потърси с кви измами си е направил парите,колко пъти е съден,какви дроги взима и ще разбереш защо по-глупавите максита изпадат в делирум от речите на дрогирания
                      no comment.

                      Коментар


                      • Докато обсъждате моментната цена и дали ще слезе с още 10% надолу, което в хоризонт по голям от 5 години няма никакъв смисъл мистър 100 си пазари яко.
                        1Ay8vMC7R1UbyCCZRVULMV7iQpHSAbguJP Bitcoin address with balance chart

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение
                          Не е така, просто има всякакви хора. Аз не знам колегата и той като екстрасенсите, нещо вика те боли, долу вляво ли, ти викаш не горе, той ти отговаря да, малко по-нагоре, имаш проблеми май със сърцето, ти викаш не с черния дроб и той те забива с нещо от сорта на, ами те са близо да, познах значи. Че и колегата така, първо пише таргета на това движение бил 51, после коня спря на 60, върна се, слезе пак малко, пак се върна нагоре, сега сме отивали на 78, ама ако станело еди какво си на 51 пак ще идем, направо сам не знае кое да каже последно. Да колега, коня или ще падне, или ще се покачи след като си рейнджи сега тука от известно време. С това правене на врачки какво ще се случи нищо не излиза. Разбирам тия, които гласуват с парите си какво ще се случи, а не само чесане на езици. Като мислиш, че ще ходи на 51 слагаш шорта и се зануляваш по някое време, какво само "прогнози" тука. Другият 5-7 години мечка виждал, малееееее, тия глупости ги четохме на 15к бе хора, преди година и пет месеца.
                          Коня върви дългосрочно нагоре и всички движения са шум. Сейлър оня ден пак ви го каза volatility is vitality, който не вдява да си ги смуче от пръстите при всяко движение.
                          https://u.today/microstrategys-micha...btc-price-drop
                          И не е вярно, много максита сме тука.

                          Гледам да не ги коментирам много мечките, които се правят на врачки, ама те не спират бе, объркват другите, които са с по-лабилна психика. 51, че 51, ама то може и до 41 да иде, но ако не стане ни едното, ни другото ще напишеш ли пред целия форум, че прогнозите ти не стават?
                          Купувайте когато трябва и дръжте, заглушете гласа на мечките и им кажете просто hfsp, другото е без значение.
                          Евала !
                          100 изречения пълни глупости,напълно в унисон с нивото на форума

                          Не е мой проблем,че нивото ти е ниско и не можеш да схванеш това което говоря !

                          И стига си превъзнасял тоя наркоман Сейлър,преди 2-3г дойде и голям разбирач стана и той.Накрая или ще се самоубие или дрогата ще го затрие.
                          Очевидно не си наясно,но ако можеш да ползваш гъгъл потърси с кви измами си е направил парите,колко пъти е съден,какви дроги взима и ще разбереш защо по-глупавите максита изпадат в делирум от речите на дрогирания
                          Last edited by danetha; 24.03.2024, 19:55.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение

                            Не е така, просто има всякакви хора. Аз не знам колегата и той като екстрасенсите, нещо вика те боли, долу вляво ли, ти викаш не горе, той ти отговаря да, малко по-нагоре, имаш проблеми май със сърцето, ти викаш не с черния дроб и той те забива с нещо от сорта на, ами те са близо да, познах значи. Че и колегата така, първо пише таргета на това движение бил 51, после коня спря на 60, върна се, слезе пак малко, пак се върна нагоре, сега сме отивали на 78, ама ако станело еди какво си на 51 пак ще идем, направо сам не знае кое да каже последно. Да колега, коня или ще падне, или ще се покачи след като си рейнджи сега тука от известно време. С това правене на врачки какво ще се случи нищо не излиза. Разбирам тия, които гласуват с парите си какво ще се случи, а не само чесане на езици. Като мислиш, че ще ходи на 51 слагаш шорта и се зануляваш по някое време, какво само "прогнози" тука. Другият 5-7 години мечка виждал, малееееее, тия глупости ги четохме на 15к бе хора, преди година и пет месеца.
                            Коня върви дългосрочно нагоре и всички движения са шум. Сейлър оня ден пак ви го каза volatility is vitality, който не вдява да си ги смуче от пръстите при всяко движение.
                            https://u.today/microstrategys-micha...btc-price-drop
                            И не е вярно, много максита сме тука.

                            Гледам да не ги коментирам много мечките, които се правят на врачки, ама те не спират бе, объркват другите, които са с по-лабилна психика. 51, че 51, ама то може и до 41 да иде, но ако не стане ни едното, ни другото ще напишеш ли пред целия форум, че прогнозите ти не стават?
                            Купувайте когато трябва и дръжте, заглушете гласа на мечките и им кажете просто hfsp, другото е без значение.
                            Ами явно максита тук почти не пишат. Иначе за теб знам, че имаш дългосрочен поглед върху нещата.

                            Коментар


                            • barbaron, толкова брокери ли бяха, какви бяха фалираха и ти се беше внесъл в борсите. Сега печелиш от нещо което се казва битфуфу . Успех. Ти всъщност още ли не си разбрал че докато не отвориш едно такова фуфу не може да спечелиш, лошото е че после ги търсят.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от direkto4eto2 Разгледай мнение

                                Тука в този форум май няма вярващи в биткойн, а само спекуланти.

                                Вашите коментари няма да остареят добре.
                                Не е така, просто има всякакви хора. Аз не знам колегата и той като екстрасенсите, нещо вика те боли, долу вляво ли, ти викаш не горе, той ти отговаря да, малко по-нагоре, имаш проблеми май със сърцето, ти викаш не с черния дроб и той те забива с нещо от сорта на, ами те са близо да, познах значи. Че и колегата така, първо пише таргета на това движение бил 51, после коня спря на 60, върна се, слезе пак малко, пак се върна нагоре, сега сме отивали на 78, ама ако станело еди какво си на 51 пак ще идем, направо сам не знае кое да каже последно. Да колега, коня или ще падне, или ще се покачи след като си рейнджи сега тука от известно време. С това правене на врачки какво ще се случи нищо не излиза. Разбирам тия, които гласуват с парите си какво ще се случи, а не само чесане на езици. Като мислиш, че ще ходи на 51 слагаш шорта и се зануляваш по някое време, какво само "прогнози" тука. Другият 5-7 години мечка виждал, малееееее, тия глупости ги четохме на 15к бе хора, преди година и пет месеца.
                                Коня върви дългосрочно нагоре и всички движения са шум. Сейлър оня ден пак ви го каза volatility is vitality, който не вдява да си ги смуче от пръстите при всяко движение.
                                https://u.today/microstrategys-micha...btc-price-drop
                                И не е вярно, много максита сме тука.

                                Гледам да не ги коментирам много мечките, които се правят на врачки, ама те не спират бе, объркват другите, които са с по-лабилна психика. 51, че 51, ама то може и до 41 да иде, но ако не стане ни едното, ни другото ще напишеш ли пред целия форум, че прогнозите ти не стават?
                                Купувайте когато трябва и дръжте, заглушете гласа на мечките и им кажете просто hfsp, другото е без значение.
                                Last edited by Top Gun Maverick; 24.03.2024, 18:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X