IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    песи е имал инцидент ( алергична реакция) с някаква ваксина на младини в училище (по соца вероятно)
    той е обременен от тогава и не се боде.

    ПП в този ред на мисли всички сме набодени с какви ли не ваксини, които обаче не ни е и минавало през акъла да пишем експериментални.
    Това е частично вярно / в частта за алергичната реакция/ и невярно защото след този случай съм си сложил 4 ваксини - подновена БЦЖ / подновена и защото има някои ползи от нея освен основната и функция, които не са за тази тема/, Хепатит А и Б / слага се на 3 пъти/ , Жълта треска и Коремен тиф. Пих и хапчета превантивно за малария.
    Всички тези неща са за МНОГО сериозни болести и защото съм бил в рискови зони с реален риск. Нито едно от тези ваксини не е била в експериментална фаза, както е в конкретният случай за слабичък вирус / на фона на горните/.

    ПП Съмнявам се че си си слагал ваксина в експериментален етап. Дори и през комунизма доколкото е имало експерименти то те са били на база стотици или хиляди, а не на всички и едва ли са се изпитвали нови технологии както сега.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение
      Мисля..., че ми задаваш уникално глупав въпрос.
      Както и предполагах, едноцифрено ..., как беше "IQ".
      Можеш да предполагаш каквото си искаш.
      вкл. че и слънцето изгрява от северозапад.
      Но докато ти боравиш с предположения аз залагам на фактите.
      А в тая тема съм основно за забавление - да чета феновете на чучура.
      Оправят ми вечерта....... както стана и сега. Лека на всички.
      Last edited by Julius_BG; 26.01.2022, 21:50.

      Коментар


      • До тук - чудесно.

        Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Докогато - тогава!

        Каквито неща съм преживял, че за това ли да се замислям.

        Колкото ми е отредено - толкова. Ако е речено от това - така да бъде.

        Аз съм в мир със себе си и останалите!
        Мисля..., че ми задаваш уникално глупав въпрос.
        Както и предполагах, едноцифрено ..., как беше "IQ".

        Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

        А ти какво си мислиш - че ако не се ваксинираш и ще живееш 1000 години ли?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение
          Задал ли си си въпроса: Докога...?
          Докогато - тогава!

          Каквито неща съм преживял, че за това ли да се замислям.

          Колкото ми е отредено - толкова. Ако е речено от това - така да бъде.

          Аз съм в мир със себе си и останалите!
          А ти какво си мислиш - че ако не се ваксинираш и ще живееш 1000 години ли?!

          p.s.
          Бая страхлив живот ми се струва, че водите ?!?

          Коментар


          • Задал ли си си въпроса: Докога...?

            Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            ...
            p.s.
            Глей' ся - ако ги редуваш: бустер-айвар-бустер-пинджур... нямаш грижи.
            Аз така правя! Нищо ме не събаря.
            Еле па неква инджекция.
            Пътища много, какво е кеФ...?

            Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            А си пътувам и обикалям дет ми е кеф.
            Тотално сбърка диаграмата...

            Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            А ти ако тръгнеш - ще те изритат кат' сърбин от Австралия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              песи е имал инцидент ( алергична реакция) с някаква ваксина на младини в училище (по соца вероятно)
              той е обременен от тогава и не се боде.

              ПП в този ред на мисли всички сме набодени с какви ли не ваксини, които обаче не ни е и минавало през акъла да пишем експериментални.
              Aу, манту-то ли това? И аз имам цицина, ама не ми дават да осъдя държавата дей@а. Сигурно родителите ми са подписали "информирано съгласие" през 1980-та

              Коментар


              • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение
                Бертрамов, ти си CIA, FBI, ГРУ и сите разузнавания на Земното кълбе на едно място.
                Бааси "царя".

                Мен, как така "случайно" ме пропусна...?!
                човекът си сподели в темата и от тогава съм наясно защо му е такава позицията.
                вероятно ако имах антитела от изкаран вирус и бях с неговото хистори - нямаше да се набода докато не стане задължително.
                едно е да драйфаш след ваксина, а съвсем друго е да четеш в хибриден сайт как ваксината ще те умори или скопи.



                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Бертрамов, ти си CIA, FBI, ГРУ и сите разузнавания на Земното кълбе на едно място.
                  Бааси "царя".

                  Мен, как така "случайно" ме пропусна...?!

                  Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  песи е имал инцидент ( алергична реакция) с някаква ваксина на младини в училище (по соца вероятно)
                  той е обременен от тогава и не се боде.

                  ПП в този ред на мисли всички сме набодени с какви ли не ваксини, които обаче не ни е и минавало през акъла да пишем експериментални.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                    По-добро е от телевизора....:-)
                    Сигур'..... ама и Наталито не е за изпускане.
                    Нищо, че не познава много-много.

                    p.s.
                    Глей' ся - ако ги редуваш: бустер-айвар-бустер-пинджур... нямаш грижи.
                    Аз така правя! Нищо ме не събаря.
                    Еле па неква инджекция.
                    А си пътувам и обикалям дет ми е кеф.
                    А ти ако тръгнеш - ще те изритат кат' сърбин от Австралия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Оппа...... че ми стана интересно.......

                      На колко години си и как реши, че е по-опасна за теб?
                      На какво основание се базира заключението ти?
                      Ти самият имаш ли медицинско образование?
                      Консултира ли се с поне 2 лекари?
                      ...

                      p.s.
                      Ии, моля те, не ми казвай, че е на база статии от типа на Извора/Чучура.
                      песи е имал инцидент ( алергична реакция) с някаква ваксина на младини в училище (по соца вероятно)
                      той е обременен от тогава и не се боде.

                      ПП в този ред на мисли всички сме набодени с какви ли не ваксини, които обаче не ни е и минавало през акъла да пишем експериментални.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Ясно. Мисля, че добих представа.

                        Наплюнчил си си пръста, вдигнал си ръка и отдето е станало 'ладно.........
                        По-добро е от телевизора....:-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                          На база официалните данни и падналите геройски футболисти в битката с вируса.
                          И да по темата имам определени медицински познания от ПРЕДИ вируса по принуда В ТОХ-а ни учат на такива неща :-)
                          Ясно. Мисля, че добих представа.

                          Наплюнчил си си пръста, вдигнал си ръка и отдето е станало 'ладно.........

                          Коментар


                          • Така, както си задал въпросите по-долу, би ли изяснил на аудиториата същото за твоята "виртуална особа"...?!

                            п.п. И аз съм виртуален...


                            Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Оппа...... че ми стана интересно.......

                            На колко години си и как реши, че е по-опасна за теб?
                            На какво основание се базира заключението ти?
                            Ти самият имаш ли медицинско образование?
                            Консултира ли се с поне 2 лекари?
                            ...

                            p.s.
                            Ии, моля те, не ми казвай, че е на база статии от типа на Извора/Чучура.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Я как професионалният конспиратор знае как се правят нещата!

                              Ние аматьорите къде сме тръгнали!
                              За ВИЕ не знам. Просто изпълнявате.... не е нужно да знаете ....:-) И продължаваш, но аз няма да отговарям на такива повече. Сори объркал си чиляка....:-) Оня с деменцията ме научи как се прави понеже някои хора са упорити.... и тъпи....:-) Както беше с постоянната намеса на Русия.... Затова поне се научиха/хте/ :-)
                              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 26.01.2022, 21:12.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Оппа...... че ми стана интересно.......

                                На колко години си и как реши, че е по-опасна за теб?
                                На какво основание се базира заключението ти?
                                Ти самият имаш ли медицинско образование?
                                Консултира ли се с поне 2 лекари?
                                ...

                                p.s.
                                Ии, моля те, не ми казвай, че е на база статии от типа на Извора/Чучура.
                                На база официалните данни и падналите геройски футболисти в битката с вируса.
                                И да по темата имам определени медицински познания от ПРЕДИ вируса по принуда В ТОХ-а ни учат на такива неща :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X