IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - Ще си сложите ли КОВИД-19 ваксина ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 20 милиона немци са неваксинирани.

    Въпреки това, средната смъртност за 7 дни за 25.01 е най-ниската от 10.11 насам и продължава да пада, напук на рекордите за заразени с Омикрон.

    Съотношението заразени:починали е повече от 5 пъти по-ниско за Омикрон вълната при едва 8% повече ваксинирани от 10.11 до днес.

    И да, 8% повече ваксинирани надали водят до 500% и повече спад на смъртността. Ще да е нещо друго ...


    Иначе пика на делтата спрямо Омикрона изглежда така:

    14.12.2021 - 575 починали, 40 795 случая, 69.8% двойно боц

    26.01.2022 - 184 починали, 188 759 случая, 73.4% двойно боц

    Коментар


    • Дарио дьо Лясковец, стига си спамил с таблиците Таро.
      Last edited by X_Y; 27.01.2022, 09:35.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от drainlan21 Разгледай мнение
        Българските граждани доказаха с поет личен и огромен риск за живота си, че са единствените свободни хора на тази планета. Не в ЕС, а в целия свят!

        Ние сме единствените, които при осигурени 100% ваксини от ново поколение, отказахме да бъдат експериментирани върху нас и децата ни. Поехме напълно съзнателтелно този риск и го изплатихме с цената на свидни жертви. Ще го изплатим и докрай, но това няма да ни събори.Лично аз нямам съмнение, че инжектираните по света в пълен обем плащат по-висока цена от нас и няма да могат да платят остатъка, защото най-лошото за тях ще настъпи до пет години. А в следващите 15 ще изтекат незабелязано в канализацията.

        Другата ни национална победа е, че успяхме да покажем презрението си към назначените ни отвън полтици чрез инженерни политически проекти и бойкотирахме на практика изборния процес. От морална гледна точка ние сме победителите, защото от същата гледна точна нямаме легитимни президент и правителство. Делегитимирани са отвсякъде.

        Кой друг народ направи това в ЕС? Американците в САЩ могат ли да дръзнат срещу волята на чичо Сам? - Не могат, разбира се, защото какво той реши, това прави с тях. Като животни.

        Ако има съществена промяна в ЕС, тя ще тръгне от България! Пече се.

        Всички други европейски народи са клети жертви и вечни заложници на управниците си.

        Полковник Николай Марков
        Я пак повтори глупостите на Николай Марков

        Няма спор, прославихте се отново с ...
        Държава Ваксинирани Умрели / 1М Население
        1 Bulgaria 28% 4,776 6,866,691
        17 Belgium 77% 2,471 11,668,437
        18 Italy 76% 2,385 60,322,880
        20 UK 72% 2,249 68,443,208
        23 France 76% 1,971 65,499,218
        24 Spain 81% 1,966 46,783,079
        25 Portugal 89% 1,932 10,150,243
        28 Austria 76% 1,541 9,086,691
        29 Sweden 72% 1,534 10,197,656
        33 Switzerland 69% 1,454 8,753,506
        34 Germany 73% 1,396 84,202,573
        35 Netherlands 71% 1,234 17,194,118
        36 Ireland 78% 1,212 5,023,940

        Коментар


        • Естествен подбор в България:
          21/1/2022: 94.19% от починалите 86 за деня не са ваксинирани
          22/1/2022: 81.25% от починалите 32 за деня не са ваксинирани
          23/1/2022: 76.78% от починалите 28 за деня не са ваксинирани
          24/1/2022: 90.91% от починалите 132 за деня не са ваксинирани
          25/1/2022: 83,56% от починалите 73 за деня не са ваксинирани
          26/1/2022: 85,71% от починалите 70 за деня не са ваксинирани
          https://coronavirus.bg/bg/
          Last edited by barbaron; 27.01.2022, 08:00.

          Коментар


          • Българските граждани доказаха с поет личен и огромен риск за живота си, че са единствените свободни хора на тази планета. Не в ЕС, а в целия свят!

            Ние сме единствените, които при осигурени 100% ваксини от ново поколение, отказахме да бъдат експериментирани върху нас и децата ни. Поехме напълно съзнателтелно този риск и го изплатихме с цената на свидни жертви. Ще го изплатим и докрай, но това няма да ни събори.Лично аз нямам съмнение, че инжектираните по света в пълен обем плащат по-висока цена от нас и няма да могат да платят остатъка, защото най-лошото за тях ще настъпи до пет години. А в следващите 15 ще изтекат незабелязано в канализацията.

            Другата ни национална победа е, че успяхме да покажем презрението си към назначените ни отвън полтици чрез инженерни политически проекти и бойкотирахме на практика изборния процес. От морална гледна точка ние сме победителите, защото от същата гледна точна нямаме легитимни президент и правителство. Делегитимирани са отвсякъде.

            Кой друг народ направи това в ЕС? Американците в САЩ могат ли да дръзнат срещу волята на чичо Сам? - Не могат, разбира се, защото какво той реши, това прави с тях. Като животни.

            Ако има съществена промяна в ЕС, тя ще тръгне от България! Пече се.

            Всички други европейски народи са клети жертви и вечни заложници на управниците си.

            Полковник Николай Марков

            Коментар


            • Израел : Здравните власти предупреждават, че страната скоро ще счупи собствения си рекорд по сериозни случаи

              Докато броят на тежко болните пациенти в момента е 871, здравните служители казват, че броят им ще надхвърли пика от 1200, наблюдаван при предишната вълна; болниците казват, че нямат достатъчно легла

              https://www.timesofisrael.com/health...serious-cases/

              Коментар


              • СТАТИСТИКАТА: ВАКСИНИРАНИТЕ МРАТ И ПАДАТ КАТО КРУШИ! ДОКОГА, ЛЪЖЛИВИ И БЕЗУМНИ УПРАВЛЯВАЩИ, ЩЕ ДЪРЖИТЕ В ЗАТВОР НАРОДА, КОЙТО ЕДИНСТВЕН В СВЕТА ПРОЯВИ МЪДЪР ИНСТИНКТ?!

                Click image for larger version

Name:	VAKS668.jpg
Views:	1
Size:	92.8 КБ
ID:	3862836


                Материал за размисъл

                (по данни на МЗ):

                22.01.2022

                Починали ваксинирани: 917

                Ваксинирани постъпили в интензивни отделения: 323

                Хоспитализирани ваксинирани: 9717

                Заразени ваксинирани: 76903

                28.11.2021

                Починали ваксинирани: 564

                Ваксинирани постъпили в интензивни отделения: 208

                Хоспитализирани ваксинирани: 5978

                Заразени ваксинирани: 35138

                20.11.2021

                Починали ваксинирани: 495

                Ваксинирани постъпили в интензивни отделения: 186

                Хоспитализирани ваксинирани: 5425

                Заразени ваксинирани: 31903

                доц. Атанас Мангъров

                Бележка на АФЕРА: Забележете ръста и повишението на цифрите /и то само на официалните! За „пропуснатите“ от властите изобщо не говорим/! Ако слушате слугинските телевизии, ще чуете как само неваксинираните умирали и се разболявали тежко. Нещо за ваксинираните и рязкото повишение на смъртност, а, Кирчо, Сербезки, Радки, радевци, кунчевци и всякакви математиции, а, безумно лъжещи, манипулиращи, за да държите народа в терор и затвор с измислените си мерки и сертификати?! Единственият народ в света, който прояви мъдър инстинкт и не се ваксинира масово, но народ, управляван от подгъзурници на ЧУЖДИ интереси!

                Коментар


                • ДОЦ. МАНГЪРОВ: ИМА ПОЛИТИЧЕСКИ НАТИСК ДА БЪДА АТАКУВАН! БЪЛГАРСКОТО ПРАВИТЕЛСТВО ПО СИЛАТА НА ДОГОВОРЕНОСТИ Е ОБВЪРЗАНО ДА ПОДПОМАГА ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ НА КОВИД ВАКСИНИ И НЯМА НИКАКЪВ СТИМУЛ ДА РЕГИСТРИРА СИГНАЛИ ЗА ТЕЖКИ СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ И СМЪРТ, ОЩЕ ПОВЕЧЕ ДА ПРИЗНАЕ И УДОСТОВЕРИ ПРИЧИННАТА ВРЪЗКА МЕЖДУ ЕФЕКТИТЕ И ВАКСИНАЦИЯТА!

                  https://afera.bg/доц-мангъров-има-политически-натиск-д/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    Най-арогантните в темата, непрекъснато подмятат, че несъгласните с мейнстрийм линията за ваксиниране се информират от хибридни сайтове, от фейс, от ежк и от всичко, което звучи дискредитиращо мнението им, но не си направиха труда самите те да се запознаят, поне с масово известни факти като този дали е основателно наименованието "експериментални препарати" или не

                    Отворете сайта на FDA, и CDC, единият е официалният орган в Америка, който издава разрешителните за употреба на лекарства и четете.
                    Еmergency only -такива в момента са всички ковид ваксини без Пфайзер, която през Август '21 се сдоби с fully approved за възрастни над 16г +. (макар да не е преминала пълен, 5-годишен цикъл на изследвания). За деца от 12-15г. е с Еmergency only
                    Европейската агенция за лекарствата ЕМА е дала разрешително ПОД УСЛОВИЕ за ползваните от ЕС ваксини.

                    И след като от първоначалните заявки на производителите през декември 2020г, (когато ЕС даде нареждане за масова ваксинация) за %ти на ефективност днес няма и следа, отговорете:

                    Създава ли се и колко време трае имунитетът след пълното двукратно ваксиниране?
                    Какви точно антитела се създават за този имунитет?
                    Съни, сложни неща им задаваш като задачи на провайдърите на "правата вяра".
                    И Факсини няма, боцнатите са с буламач...

                    ... Проблемът е, че този буламач вече дава резултати (видими), а по-осезаемо до година, две.

                    Коментар


                    • Най-арогантните в темата, непрекъснато подмятат, че несъгласните с мейнстрийм линията за ваксиниране се информират от хибридни сайтове, от фейс, от ежк и от всичко, което звучи дискредитиращо мнението им, но не си направиха труда самите те да се запознаят, поне с масово известни факти като този дали е основателно наименованието "експериментални препарати" или не

                      Отворете сайта на FDA, и CDC, единият е официалният орган в Америка, който издава разрешителните за употреба на лекарства и четете.
                      Еmergency only -такива в момента са всички ковид ваксини без Пфайзер, която през Август '21 се сдоби с fully approved за възрастни над 16г +. (макар да не е преминала пълен, 5-годишен цикъл на изследвания). За деца от 12-15г. е с Еmergency only
                      Европейската агенция за лекарствата ЕМА е дала разрешително ПОД УСЛОВИЕ за ползваните от ЕС ваксини.

                      И след като от първоначалните заявки на производителите през декември 2020г, (когато ЕС даде нареждане за масова ваксинация) за %ти на ефективност днес няма и следа, отговорете:

                      Създава ли се и колко време трае имунитетът след пълното двукратно ваксиниране?
                      Какви точно антитела се създават за този имунитет?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Докогато - тогава!

                        Каквито неща съм преживял, че за това ли да се замислям.

                        Колкото ми е отредено - толкова. Ако е речено от това - така да бъде.

                        Аз съм в мир със себе си и останалите!
                        А ти какво си мислиш - че ако не се ваксинираш и ще живееш 1000 години ли?!

                        p.s.
                        Бая страхлив живот ми се струва, че водите ?!?
                        Джулка, какво преживя. Да не си счупи нокътчето нещо.

                        Коментар


                        • Сега, "краднал" си един много стар "ник" по тия ширини. Ако имаш общо с оригинала би се приело добре.

                          Слънцето може и сам да видиш от къде изгрява... , ама знам ли, мо'е и да си преформатиран на посоки.
                          Нали знаеш, кой се смее последен...?!

                          Все още съм аз, а ти се вапцаш срещу това, което съм "аз"...

                          Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                          Можеш да предполагаш каквото си искаш.
                          вкл. че и слънцето изгрява от северозапад.
                          Но докато ти боравиш с предположения аз залагам на фактите.
                          А в тая тема съм основно за забавление - да чета феновете на чучура.
                          Оправят ми вечерта.......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            песи е имал инцидент ( алергична реакция) с някаква ваксина на младини в училище (по соца вероятно)
                            той е обременен от тогава и не се боде.

                            ПП в този ред на мисли всички сме набодени с какви ли не ваксини, които обаче не ни е и минавало през акъла да пишем експериментални.
                            Това е частично вярно / в частта за алергичната реакция/ и невярно защото след този случай съм си сложил 4 ваксини - подновена БЦЖ / подновена и защото има някои ползи от нея освен основната и функция, които не са за тази тема/, Хепатит А и Б / слага се на 3 пъти/ , Жълта треска и Коремен тиф. Пих и хапчета превантивно за малария.
                            Всички тези неща са за МНОГО сериозни болести и защото съм бил в рискови зони с реален риск. Нито едно от тези ваксини не е била в експериментална фаза, както е в конкретният случай за слабичък вирус / на фона на горните/.

                            ПП Съмнявам се че си си слагал ваксина в експериментален етап. Дори и през комунизма доколкото е имало експерименти то те са били на база стотици или хиляди, а не на всички и едва ли са се изпитвали нови технологии както сега.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение
                              Мисля..., че ми задаваш уникално глупав въпрос.
                              Както и предполагах, едноцифрено ..., как беше "IQ".
                              Можеш да предполагаш каквото си искаш.
                              вкл. че и слънцето изгрява от северозапад.
                              Но докато ти боравиш с предположения аз залагам на фактите.
                              А в тая тема съм основно за забавление - да чета феновете на чучура.
                              Оправят ми вечерта....... както стана и сега. Лека на всички.
                              Last edited by Julius_BG; 26.01.2022, 21:50.

                              Коментар


                              • До тук - чудесно.

                                Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Докогато - тогава!

                                Каквито неща съм преживял, че за това ли да се замислям.

                                Колкото ми е отредено - толкова. Ако е речено от това - така да бъде.

                                Аз съм в мир със себе си и останалите!
                                Мисля..., че ми задаваш уникално глупав въпрос.
                                Както и предполагах, едноцифрено ..., как беше "IQ".

                                Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                                А ти какво си мислиш - че ако не се ваксинираш и ще живееш 1000 години ли?!

                                Коментар

                                Working...
                                X