IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
    Чак сега разбрах за какви силиконови подплънки говореха жените тука,
    видях ги наживо, интересна измама, ей нямат спиране ... производителите
    Както казва един приятел големите цици само разсейват добрият ебач

    Коментар


    • Чак сега разбрах за какви силиконови подплънки говореха жените тука,
      видях ги наживо, интересна измама, ей нямат спиране ... производителите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

        Щом казваш............Не съм го изследвал назад във времето............... Но като чукнах в Гоогле , като теб , и аз видях че някакъв пезевенк Ричард Калмс се е правил на отворен да остроумничи ...............

        Със Селенка много обичате Гоогле ...........

        Само да не ходиш на лов ....... с Гугъл мапс
        Мразя да ровичкам в нета, но в замяна на това обичам да чета книги и статии.

        Някъде там съм прочела, че думите са казани от Жан Кокто по време на връзката му с Жан Маре.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

          Стар лаф .... на диджейте в края на 80- те ..............

          Горе - доле ..... набор на Jeanny на Falco
          Пич виж ся начи не зная на кого е лафа и произхода му, аз го зная отдавна и бех го позабравил даже. За друго иде реч, , зад тоя лаф се крие една голяма истина. Секса е най- първичния инстинкт у човека и танца е нещо кат негово продължение тъй да го кажа простичко. При жените тая връзка е много силно изразена. За жените конкретно ква е връзката между секса и танца щото съм го наблюдавал при тях безброй пъти в по- младите ми и диви години. Пък и съм се възползвал от това
          Има неква зависимост - колкото е по сексуално незадоволена 1 жена, , толкова повече се денси и танцува. Колкото е повече разгонена и колкото повече иска секс , толкова е по- дива на дансинга и откача от танци до припадък. Танца по некъв начин на подсъзнателно ниво компенсира и задоволява до неква степен желанието на жената за секс. Стила на музиката не е от особено значение мисля, аз съм наблюдавал мадамите и при денс танци и при техно танци и при чалгата и при рок куфеенето.... Кат я видя как диво танцува и куфее и се мята на дансинга вече ми е ясна брат кви мухи й бръмчат в главата.... тръгваш в атака и без много да се напъваш Ся уловката е че и ти малко требва да се денсиш с нея , да покажеш нещо яко в танца и прочие, но това е необходимо просто да те забележи мацката и после е лесно и направо я каниш на твоята маса и нещата отиват директно на второ ниво. И друго пич много малко опит ти е необходимо ама наистина малко опит да разграничаваш мадамите, , които танцуват за удоволствие от тези които ги пере яко хормона , едните са изкуствени в танца другите са първични
          Last edited by Асо Пика; 16.09.2020, 19:54.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Лафът е много по-стар във времето и принадлежи на известен французин с нетрадиционна ориентация.
            Наздраве!
            Щом казваш............Не съм го изследвал назад във времето............... Но като чукнах в Гоогле , като теб , и аз видях че някакъв пезевенк Ричард Калмс се е правил на отворен да остроумничи ...............

            Със Селенка много обичате Гоогле ...........

            Само да не ходиш на лов ....... с Гугъл мапс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

              Стар лаф .... на диджейте в края на 80- те ..............

              Горе - доле ..... набор на Jeanny на Falco

              Лафове много, а времето тече...

              Гробът на Falco е на Централните гробища във Виена - извисен обелиск. Наоколо пасат сърнички... Бог да прости!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                Стар лаф .... на диджейте в края на 80- те ..............

                Горе - доле ..... набор на Jeanny на Falco
                Лафът е много по-стар във времето и принадлежи на известен французин с нетрадиционна ориентация.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

                  По-ясно от това, здраве му кажи. Асак, ПИЧ си.
                  Стар лаф .... на диджейте в края на 80- те ..............

                  Горе - доле ..... набор на Jeanny на Falco
                  Last edited by Correctively objective; 16.09.2020, 18:45.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    +1000.

                    Селена, умна си,
                    .................................................. ..................

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                      И що стоиш?Купи и Ауди,покани я на сладоледена къща - и ако заслужаваш ,после ше ти се реваншира в скъпия ресторан,а може и да ти донесе фанелка за 5 евро от Париш! В началото ше си "леко" капо - тъкмо стимул да наваксваш...Нещо като американската икономика през последние 100 години - винаги е Номер 1 ама и винаги туй дето го изкарва е недостатъчно ако не се рефинансира.

                      Ако ще е Ауди, нека помогна: един що-годе добър избор би бил А8.

                      Мисля, че реваншът на дамата ще е повече от добър и Евго най-после ще бъде доволен! Форумът ще въздъхне с облекчение!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                        Танците са вертикално изражение на хоризонтални желания

                        Който знае, разбира за кво става въпрос .....

                        Мога да пиша и къси постове с по 1 изречение
                        По-ясно от това, здраве му кажи. Асак, ПИЧ си.

                        Коментар


                        • Танците са вертикално изражение на хоризонтални желания

                          Който знае, разбира за кво става въпрос .....

                          Мога да пиша и къси постове с по 1 изречение

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                            И що стоиш?Купи и Ауди,покани я на сладоледена къща - и ако заслужаваш ,после ше ти се реваншира в скъпия ресторан,а може и да ти донесе фанелка за 5 евро от Париш! В началото ше си "леко" капо - тъкмо стимул да наваксваш...Нещо като американската икономика през последние 100 години - винаги е Номер 1 ама и винаги туй дето го изкарва е недостатъчно ако не се рефинансира.
                            малко си серт днеска, но принципно те разбираме.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo

                              Да изтрия ли поста, че сте разкрепостени?

                              Аз исках да прозвучи като хвалба и комплимент,
                              остави го , не ми пука, уточних нещата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Асото сподели, че са разкрепостена двойка.

                                А младите жени си прелитат от цвят на цвят, изобщо не са верни, дори мъжът да е готин, умен, културен, с пари, тя ще се прасне с някой мърляч, както сме го коментирали,
                                Пич чакай ся .... аааа ... ние кат сме си говорили съм ти споделил некой неща за мен и жена ми ,, ама не споделяй такива неща тука, верно че тука е форум анонимка , но все пак не издавай това дето съм ти го споделял.... ще ти се обадя да ти дърпам ушите
                                Иначе е верно че с съпругата ми сме доста сексуално разкрепостени и сме отдадени на на сексуални фриволности и на ... ъъъ ... неприличен секс Но секса си го правим един с друг, нито аз й изневерявам, нито тя. И през ума ни не ни минава да си изневеряваме, за нас това не съществува дори кат понятие. Евго знаеш нашето минало, ние сме си всичко един за друг.. То аз съм си домошар, ама тя е 1000 пъти отгоре , обича къщата, двора, зорлем насила не мога да я накарам да отиде до София да се види с приятелки на кафе. То затуй не можем да се оттървем от гости, всеки ден някой идва и се мъкнат в нас. Уж избегахме да живеем на село, а къщата ни на хан се е превърнала баси, всеки ден некой ни идва на гости. Вчера учудващо бехме сами Ама по празниците ще ни идват 3 семейни двойки общо с 4 деца и нашето общо 5 хлапетии, сметай ква лудница ще бъде
                                Last edited by Асо Пика; 16.09.2020, 16:42.

                                Коментар

                                Working...
                                X