IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Ама обичаш да наливаш ма̀сло в огъня
    Иначе ще угасне темата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Хмм, при повечето мъже сукателния рефлекс остава за цял живот.
      Наздраве!
      Така си е.То затова и някои жени ги показват деколтетата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Хмм, при повечето мъже сукателния рефлекс остава за цял живот.
        Наздраве!
        Мислиш, че Мирко иска да суче ли?
        Наздраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Липсвам ли ти?Щом искаш да се върна ще се върна.Аз на жени не отказвам,особено на такива с големи деколтета.
          Хмм, при повечето мъже сукателния рефлекс остава за цял живот.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            Жените обичат грубияните, лошите момчета. Така е по-сигурно, че природната програма ще оцелее. Естети като Евгич само ще пипат отдалеч със свян и животът така ще отиде по дяволите.
            Ама обичаш да наливаш ма̀сло в огъня

            Коментар


            • 1460 страници не стигнаха ли да разгадаете жените или те са като алгоритъма на ГуГъл хаха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Не е задължително. Нещата много се промениха.

                Имам 2-ма приятели, на моите години и малко по-голям. От 2008 г търсят активно жена, доста здрави са и хубаво тренирани (над средното ниво), но и двамата нямат репродукция. Изглеждат много мъжкарски и преди и сега.

                Единият е с малък доход, а другият се занимава с жени 40+ и нищо не става.

                Освен това, жените никак не обичат опростачени мъже, а харесват материално осигурени и да могат да харчат за дрехи и екскурзии, .
                Важно е как се отнасят към жените, не как изглеждат.Жените харесват самоуверени и властни мъже, които да събудят женствеността им.
                Общо взето това са условията един мъж да има успех сред жените-трябва да има самочувствие, да е властен спрямо жените и да разпали страстта им с думи и действия.Включително с мръсни думи.
                Останалите неща-пари,имоти,дрехи,външен вид са второстепенни.
                Под властен нямам предвид дребнав и да им се налага за неща, които те харесват като облекло, оформяне на дома и тем подобни. По тия теми нека жените да решават изцяло.
                Last edited by Vergil1975; 16.06.2023, 12:14.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Връщай се бърже, че се нарушава балансът на темата
                  Връщам се, ама не обещавам да пиша неща, само,за да се харесам на други участници във форума, а каквото аз мисля.
                  Между другото откакто почнах да пиша в темата направих доста проучвания и добих знания, които ми помагат не само в личният живот ,но и в професионалния. Знанието за това какво искат жените е от голяма полза за един мъж във всяка област на живота.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Липсвам ли ти?Щом искаш да се върна ще се върна.Аз на жени не отказвам,особено на такива с големи деколтета.
                    Връщай се бърже, че се нарушава балансът на темата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Жените обичат грубияните, лошите момчета. Така е по-сигурно, че природната програма ще оцелее. Естети като Евгич само ще пипат отдалеч със свян и животът така ще отиде по дяволите.
                      Не е задължително. Нещата много се промениха.

                      Имам 2-ма приятели, на моите години и малко по-голям. От 2008 г търсят активно жена, доста здрави са и хубаво тренирани (над средното ниво), но и двамата нямат репродукция. Изглеждат много мъжкарски и преди и сега.

                      Единият е с малък доход, а другият се занимава с жени 40+ и нищо не става.

                      Освен това, жените никак не обичат опростачени мъже, а харесват материално осигурени и да могат да харчат за дрехи и екскурзии, .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        Жените обичат грубияните, лошите момчета. Така е по-сигурно, че природната програма ще оцелее. Естети като Евгич само ще пипат отдалеч със свян и животът така ще отиде по дяволите.
                        Знам аз какво обичат.Но в случаят е нулев шанса да извършим такива действия с другарката , така че мога само дистанционно като ценител на женската красота да отдам дължимото на голямото й деколте.Макар че не съм го виждал. Но напълно й вярвам за описанието,което даде.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Е много грубо звучи.Имам предвид като естет и ценител на женската красота.
                          Жените обичат грубияните, лошите момчета. Така е по-сигурно, че природната програма ще оцелее. Естети като Евгич само ще пипат отдалеч със свян и животът така ще отиде по дяволите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Аааа, видя ли. Ще забиеш муцуна в него и ще правиш бррррр. Бузите ти ще шляпат в пазвата й като на стар ЗИЛ спуканата гума.
                            Е много грубо звучи.Имам предвид като естет и ценител на женската красота.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Липсвам ли ти?Щом искаш да се върна ще се върна.Аз на жени не отказвам,особено на такива с големи деколтета.
                              Аааа, видя ли. Ще забиеш муцуна в него и ще правиш бррррр. Бузите ти ще шляпат в пазвата й като на стар ЗИЛ спуканата гума.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение



                                Мирооооо връщай се, че положението стана̀ губернаторско!
                                Липсвам ли ти?Щом искаш да се върна ще се върна.Аз на жени не отказвам,особено на такива с големи деколтета.

                                Коментар

                                Working...
                                X