IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Ако реша да купувам Шкода Октавия или Голф, дизел ли да взема?
    Да, на ВАГ групата колите /ауди, фв, шкода, сеат/ са със здрави дизелови двигатели и чупливи бензинови. Особено, ако е произведена 2008-2015 бензиновите са доста чупливи и харчат масло.

    С дизел няма да сбъркаш, но все пак трябва да се гледа преди покупка турбо, дюзи, дпф, маховик. Това са по-скъпите ремонти.

    Ако караш предимни извънградско, няма да имаш проблем с дизела.

    Каквото и да избереш, задължително сервиз и диагностика преди покупка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
      Хубава и умна жена тънко няма какда мине... освен ако преди това не е била мъж...
      Аааааа, моля ти се и това не е гаранция

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Не бе човек и не почвай като Миро да си мислиш, че само тебе те визира разговорът. Имаше нашумял случай тука на полуострова с един “измамен” от дама в такъв сайт. Аз този тип измами ги работя. Просто работа.

        Ей ти тука ка пример за стиснати испански балъци:

        https://www.diariodeteruel.es/socied...-webs-de-citas
        И аз знам за такива случаи много, с различни схеми, но се познават по ключовите думи и по поведението.

        Коментар


        • Хубава и умна жена тънко няма какда мине... освен ако преди това не е била мъж...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Ако за мен намеквате, че искам да ми е тънко, не е така.
            Не бе човек и не почвай като Миро да си мислиш, че само тебе те визира разговорът. Имаше нашумял случай тука на полуострова с един “измамен” от дама в такъв сайт. Аз този тип измами ги работя. Просто работа.

            Ей ти тука ка пример за стиснати испански балъци:

            https://www.diariodeteruel.es/socied...-webs-de-citas

            Коментар


            • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
              Всичките жени , с които съм бил след като сме се разделили са се мъчили да ме унищожат .
              Каква ли им е била мотивацията

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                То си е цяла индустрия, а стиснатите хора винаги плащат двойно. Карма.
                Ако за мен намеквате, че искам да ми е тънко, не е така.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  И ако не са реални снимките какво от това?Като се срещнете и я видиш, че е друга жена всичко приключва. Никакви негативни последици няма.
                  С омъжените същата работа-ами нали в момента, в който я разбереш,че е омъжена ще я разкараш.Ти влизаш в някаква теория на конспирацията.
                  Е как бе - платил си месечната такса. Говоря ти за платени сайтове. Прецакали са те с поне 200 € .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение



                    Погледнато от друг аспект, цирка е доста печеливш бизнес модел. И докато парите са възобновяем ресурс и можем да си позволим да ги пилеем, то времето не е. Нелепото в цялата ситуация е, че когато човек гледа да му е тънко и да не се мине, почти винаги се нашива на най-дебелото...дрво
                    То си е цяла индустрия, а стиснатите хора винаги плащат двойно. Карма.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                      И аз имам познати, които не могат да карат ръчка, комична работа е.

                      Отделно, ауди се славят със здрави и хубави автоматични скоростни кутии, с малко изключения.
                      Ако реша да купувам Шкода Октавия или Голф, дизел ли да взема?

                      Коментар


                      • Всичките жени , с които съм бил след като сме се разделили са се мъчили да ме унищожат .

                        Коментар


                        • Съдейки по моя скромен опит, жените на първо място искат да могат да разчитат на мъжа- финансово, емоционално и физически. Да има кой да плати сметката, да я прегърне, като е тъжна и да завие крушката в кухнята или да й отвинти главата от секс. Само това.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                            Мерси,
                            Евго вземи си евтина първа кола. Примерно Фиат крома
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              И каква ти е гаранцията, че снимките са реални? Ако няма снимки са омъжени - все аз ли всичко да ти обяснявам, бре Миро?
                              И ако не са реални снимките какво от това?Като се срещнете и я видиш, че е друга жена всичко приключва. Никакви негативни последици няма.
                              С омъжените същата работа-ами нали в момента, в който я разбереш,че е омъжена ще я разкараш.Ти влизаш в някаква теория на конспирацията.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Те и стиснатите испанци се вързаха на “украинките” сега са опищяли нета, че били “измамени” - един даже дело искаше да води. Цирк голям е цялата тая история със сайтовете. Почти 80% са фейк профили.


                                Погледнато от друг аспект, цирка е доста печеливш бизнес модел. И докато парите са възобновяем ресурс и можем да си позволим да ги пилеем, то времето не е. Нелепото в цялата ситуация е, че когато човек гледа да му е тънко и да не се мине, почти винаги се нашива на най-дебелото...дрво

                                Коментар

                                Working...
                                X