IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Тънъмънчева разсмиваш ме.Роклята и токчетата не подчертават репродуктивните способности на една жена а мозъчните...В повечето случаи един мъж иска да чука една жена без да ползва репродуктивните и възможности..Както казваш ти наздраве
    Леле Пеше, и ти ме разсмиваш. То вярно, че искате да ни чукате, ама на подсъзнателно ниво се заглеждате у релефа ни. Това ви е останало от кроманьонците или от неандерталците. А може още и от австралопитеките - они от външния вид на жената са правели заключение, може ли тя да забременее, износи и роди дете.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

      ужас.
      каква е тая педалска тема.
      ...
      В началото на 40-те настъпва период на равносметка и ревизия на ценностната система. Ако човек не си е намерил половинката дотогава, много вероятно е да се окаже, че я търси на погрешния бряг. Но както и да е, важното е хората да са щастливи...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Най-обичам да водя преговори и да сключвам договори с мъже, притежаващи твоят начин на мислене. Преживявам обличането на рокля и обуването на обувки с висок ток, които подчертават на репрудоктивните ми способности и карат господата да забравят, че имам две висши образования, едно тесте със сертификати и лицензи, както и богат професионален опит. Логиката, лоялността, разумът и разни други неща от мъжкия свят отиват в небитието.

        А после четат договорите и споразуменията, които те сами са подписали и ми питат откъде се взеха тези клаузи. Обаче, когато по време на преговори се чудиш дали номера на сутиена е В или С, каква е дължината на бедрото или обиколката на глезена на срещу стоящия преговарящ, рискът да сключиш неизгоден договор и твърде голям

        Не ви е лесно и на вас с нас, уважаеми господа.
        Наздраве!
        Тънъмънчева разсмиваш ме.Роклята и токчетата не подчертават репродуктивните способности на една жена а мозъчните...В повечето случаи един мъж иска да чука една жена без да ползва репродуктивните и възможности..Както казваш ти наздраве

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          А пък аз си представям Репрезентативния като корав мъжага, на 40г, с BMW, който се интересува да е добре и често сексуално задоволен.

          Със собствено жилище, подредено по мъжки и през свободното време катери планините и понякога пие с мъже и обикаля провинцията или блъска във фитнеса,
          ужас.
          каква е тая педалска тема.
          още малко и ще му го боднеш
          през монитора.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Те понякога тези с този вид се превръщат в серийни убийци на жени, нещо като Jack the ripper
            само ако жените много ги отритнат.
            иначе стават счетоводители.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от representjah

              И идея си нямам защо господ е създал каквото и да било. Но от мен да знаеш - господ и еволюция не могат да същестуват в едно изречение. Лични си че ти куцат познанията по биология, червея не се къса на две и не се дели, това да не ти е едноклетъчно, червеите правят секс, можеш ли да си представиш!

              Не, баща ми не е изгонил майка ми, но тя от своя страна нито за момент не е спряла да изпълнява задълженията си на жена - да бъде домакиня, да чисти, готви, да се грижи за него когато е болен и т.н. Но все пак и тя е жена като всички останали нищо по различно - манипулациите са ѝ прозрачни. Виж, въпроса дали баща ми е щастлив е съвсем друг, и отговорът е НЕ, не е. Как да е щастлив мъж, който не е сексуално задоволен?

              И затова пиша тук в темата, за секса се говори като нещо "свято" с някакви недоблъвки, все едно е нещо мръсно, гадно, тайно и изкючително ценно. Ами не е, чукането е най-обикновена физическа нужда - точно както яденето, пиенето и всичко останало. 90% от пишещите дори не смеят да напишат думата секс, чукане, ебане, цици, путка или каквото и да било без да изпитат неудобство...... защото "не е правилно". А целият свят се върти около Вагината, не виждам причина защо мъжете го отричат. Няма нищо лошои в това да имаш желание, да имаш нагон, да изпитваш възбуда от една жена. Нищо! Лошото е когато го криеш, когато го отричаш че не може да е така, че не е правилно. Да, мисленето ми е като на първобитен човек, искам да съм сит, наспан, да прасна някоя момичка и да си почивам на спокойствие. Искам да съм щастлив, представяш ли си?
              След една определена възраст мъжът и жената живеят ........... като братче и сестриче,

              Last edited by Evgo; 01.10.2020, 17:05.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение


                +, но пък и Автоиронията за нашия личностен тип съвсем не ни е чужда. (и аз съм "медиатор" но преводът на думата наистина не е много точен. Ендер го даде по-точно като "романтик". Поне за мене си, потвърждавам, че е бил прав)
                Преци, на мъжът романтик една жена не му е достатъчна. Най-големите кръшкачи са точно романтиците
                Наздраве!

                П.П. Ако си се обидил, ела да ти викна едно питие у Кръчмата.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от representjah

                  Как защо, за да не се разбере/осъзнае факта, че жената не струва нищо извън репродуктивните ѝ способности. Тя с това е ценна и винаги е била. Вярност, лоялност, разум, логика, приятелство, защита, саможертва (жената - само за детето) това са все неща от мъжкия свят и присъщи на мъжете. И затова толкова подскачат когато чуят подбни думи.... защото знаят че са истина, знаят че са full of shit.

                  И колкото по-възрастна е жената, толкова по-силно ще крещи в защита на тази заблуда, защото Природата вече ѝ е отнела тази способност. А осъзнаят ли го мъжете, тя остава на улицата отритната от обществото осъдена на гладна смърт.
                  Най-обичам да водя преговори и да сключвам договори с мъже, притежаващи твоят начин на мислене. Преживявам обличането на рокля и обуването на обувки с висок ток, които подчертават на репрудоктивните ми способности и карат господата да забравят, че имам две висши образования, едно тесте със сертификати и лицензи, както и богат професионален опит. Логиката, лоялността, разумът и разни други неща от мъжкия свят отиват в небитието.

                  А после четат договорите и споразуменията, които те сами са подписали и ми питат откъде се взеха тези клаузи. Обаче, когато по време на преговори се чудиш дали номера на сутиена е В или С, каква е дължината на бедрото или обиколката на глезена на срещу стоящия преговарящ, рискът да сключиш неизгоден договор и твърде голям

                  Не ви е лесно и на вас с нас, уважаеми господа.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    а аз си го представям дребен, плешив и с очила.
                    Възможно е,

                    Обикновено тези , които вдигат най-много пара, избиват комплекс.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      а аз си го представям дребен, плешив и с очила.
                      Те понякога тези с този вид се превръщат в серийни убийци на жени, нещо като Jack the ripper

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        А пък аз си представям Репрезентативния като корав мъжага, на 40г, с BMW, който се интересува да е добре и често сексуално задоволен.

                        Със собствено жилище, подредено по мъжки и през свободното време катери планините и понякога пие с мъже и обикаля провинцията или блъска във фитнеса,
                        а аз си го представям дребен, плешив и с очила.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение

                          Господ (разбирай природата) е създал(а) живите същества с все по-усложнени взаимоотношения напред в еволюцията - едноклетъчното се дели на две и дава живот на две нови, червеят се къса и той дава два нови червея, при бозайницте е най-сложно, а човека със своя разум е на върха. С твоето мислене си с 50000 год. назад, при първобитния човек, ако не и по-назад, при скакалеца, който по нагон се качва на женската, опложда я, и с това приключват отношенията му с нея.

                          За втория болд - осъдил ли е баща ти майка ти на гладна смърт след като е разбрал, че Природата вече ѝ е отнела тази способност (репродуктивната), и ако да, ти как си се почувствал?

                          Иванчо и баща му решили да изгонят майка му. За какво им е тя - Иванчо вече не бозае, на баща му вече не му става...
                          А пък аз си представям Репрезентативния като корав мъжага, на 40г, с BMW, който се интересува да е добре и често сексуално задоволен.

                          Със собствено жилище, подредено по мъжки и през свободното време катери планините и понякога пие с мъже и обикаля провинцията или блъска във фитнеса,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                            Ми неточен е прякора. За "медиТатор" по бих могъл да кандисам
                            В руската терминология, типчетата са кръстени на характерни личности. На твоето му викат "Есенин".

                            "И ничто души не потревожит,
                            И ничто ее не бросит в дрожь,—
                            Кто любил, уж тот любить не может,
                            Кто сгорел, того не подожжешь."
                            Много са ми интересни и загадъчни типчетата. Открил си цяла вселена с тях, да ти върви на много още изследвания и открития. Тъй де, арно поле за нещотърсачите.
                            Баща ми ме запозна някога с Есенин, той го харесваше, въпреки че не беше от мойто "типче", защото поне беше екстроверт и имаше дарбата да работи с хора Може би от колонката на твоя тип
                            Казваше ми още, че младите руснаци ( родени след 44та , по негово време) определено харесвали Есенин. Ако наблюденията му са били обективни, Може да има връзка с типчето на нацията
                            Last edited by precakanoto; 01.10.2020, 14:57.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от representjah

                              Как защо, за да не се разбере/осъзнае факта, че жената не струва нищо извън репродуктивните ѝ способности. Тя с това е ценна и винаги е била. Вярност, лоялност, разум, логика, приятелство, защита, саможертва (жената - само за детето) това са все неща от мъжкия свят и присъщи на мъжете. И затова толкова подскачат когато чуят подбни думи.... защото знаят че са истина, знаят че са full of shit.

                              И колкото по-възрастна е жената, толкова по-силно ще крещи в защита на тази заблуда, защото Природата вече ѝ е отнела тази способност. А осъзнаят ли го мъжете, тя остава на улицата отритната от обществото осъдена на гладна смърт.
                              Господ (разбирай природата) е създал(а) живите същества с все по-усложнени взаимоотношения напред в еволюцията - едноклетъчното се дели на две и дава живот на две нови, червеят се къса и той дава два нови червея, при бозайницте е най-сложно, а човека със своя разум е на върха. С твоето мислене си с 50000 год. назад, при първобитния човек, ако не и по-назад, при скакалеца, който по нагон се качва на женската, опложда я, и с това приключват отношенията му с нея.

                              За втория болд - осъдил ли е баща ти майка ти на гладна смърт след като е разбрал, че Природата вече ѝ е отнела тази способност (репродуктивната), и ако да, ти как си се почувствал?

                              Иванчо и баща му решили да изгонят майка му. За какво им е тя - Иванчо вече не бозае, на баща му вече не му става...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение


                                +, но пък и Автоиронията за нашия личностен тип съвсем не ни е чужда. (и аз съм "медиатор" но преводът на думата наистина не е много точен. Ендер го даде по-точно като "романтик". Поне за мене си, потвърждавам, че е бил прав)
                                Ми неточен е прякора. За "медиТатор" по бих могъл да кандисам
                                В руската терминология, типчетата са кръстени на характерни личности. На твоето му викат "Есенин".

                                "И ничто души не потревожит,
                                И ничто ее не бросит в дрожь,—
                                Кто любил, уж тот любить не может,
                                Кто сгорел, того не подожжешь."

                                Коментар

                                Working...
                                X