IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Къъъъъшшшшш птицо проклета ….
    такава убава манджа си направила после къш. То аромат, текстура, цветове ....
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
      Ами тя темата е какво искат жените. Не всички жени искат едно и също и повечето мъже вообще не са наясно какво е то. Ето, ти говориш за Джизъса а аз проверих, че не всяка жена го харесва. В същото време може да има маса жени, за които ще е някакъв сексуален блян - бил е с известни жени, има татуировки и мускули, голяма работа ще да е. Както и да е, обсъдихме го, да е жив и здрав и да си радва съпругите и децата. Да пожелаем успех на тези, които не могат да си намерят другарчета в живота и кукуват самотни, но и страдат от това. Щото ако не ги тормози това, не е проблем.

      Да ти кажа честно изобщо не ме вълнува какво толкова искат.Важното е да са женствени-красиви,нежни,добросърдечни,с майчински инстинкт.Без тях сме заникъде. Пък който знае как да се уреди и със секс не трябва да му завиждаме, а и ние да търсим начин да им се харесаме.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

        Да, видях. Не ти отговорих, защото не съм съгласен с някои от вижданията ти. Целта ми, а и на повечето хора тук, обаче не е да спорим с теб, а да ти помогнем с идеи как да се задомиш. Може би е време да дам отговор на Въпросът на тази тема. Какво искат жените? Много е ясно. Искат да са богини. Опитай с куриерката. Нямаш какво да губиш. Дръж се с нея все едно е богиня. Но не от онези, от които се страхуваш. А от тези, които обичаш и би последвал и в пъкъла. Отдай и се изцяло. Със сърце и душа. На 100%. Бъди истински. Но се дръж с нея като с богиня, която обожаваш, почиташ, забелязваш, изслушваш и цениш повече от себе си. Но никога не се кланяш! Самата тя ще те накара са се почувстваш като бог. Ще сте си равни един пред друг. Толкова бързо ще се възнесете там в облаците на Олимп, че ще забравите за целия свят. Нито ще знаеш, каква е цената на златото и имотите, нито дали е свършила войната. Времето, което прекарваш тук, го отдели изцяло на нея. Тя е по-важна от ботове като нас. Тя е истинска и е единственият човек, който ще те накара да се чувстваш щастлив. Раздавай се на 100% към богинята и ти ще бъдеш бог. Нас ни забрави. Ние ще знаем, че си открил щастието в момента, в който спреш да пишеш тук.
        +100

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          На всяка манджа мерудия какъв елемент е, освен женски?
          Къъъъъшшшшш птицо проклета ….

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Не знам защо жените в темата остават с впечатлението, че упреквам жените какви мъже харесват. Аз ако бях една жена никога нямаше да се харесам за съпруг,ама слава Богу жените не мислят като мен.
            Ами тя темата е какво искат жените. Не всички жени искат едно и също и повечето мъже вообще не са наясно какво е то. Ето, ти говориш за Джизъса а аз проверих, че не всяка жена го харесва. В същото време може да има маса жени, за които ще е някакъв сексуален блян - бил е с известни жени, има татуировки и мускули, голяма работа ще да е. Както и да е, обсъдихме го, да е жив и здрав и да си радва съпругите и децата. Да пожелаем успех на тези, които не могат да си намерят другарчета в живота и кукуват самотни, но и страдат от това. Щото ако не ги тормози това, не е проблем.


            Коментар


            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

              Лош Мечок, това са вечни ценности. По-стари са и от златото и от тухлите
              Изчезващ вид са хората, споделящи тези възгледи. Казвам ти го като човек, който е точно по средата между доброто и лошото.

              Облъчването от телефона и компютъра е постоянно и с големи порции. Няма семейна среда, освен на амишите, които да могат го преборят.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Цецко, много се радвам на хора като тебе от старата школа. Възпитани на отдаденост, внимание и саможертва. Много добродетел е имало навремето, и дори докато бях дете,все още думата егоист се ползваше с нарицателно значение. Сега е обратното. Толкова тъжно, че тези качества вече не само са лишени от стойност, а дори са обект на подигравка...

                П.С. В случая това няма да помогне обаче. Сегашната младеж не възприема нещата по твоя начин. Съответно реакцията е коренно различна.
                Лош Мечок, това са вечни ценности. По-стари са и от златото и от тухлите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                  На предната тема нямах време да ти отговоря, но сега гледам нещо ново и реших да питам жена си какви мъже харесва. Благо Джисъса не го харесва се оказа. Някакви конкретни типове харесва ли я питам: не, нямала конкретен тип. Тези от Игри на волята харесваш ли ги я питам? - не всички, но някой ставали за един път, така каза. Питам мен харесваш ли? - каза да. Добре, спокоен съм, знае какво да каже.
                  Не знам защо жените в темата остават с впечатлението, че упреквам жените какви мъже харесват. Аз ако бях една жена никога нямаше да се харесам за съпруг,ама слава Богу жените не мислят като мен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                    Да, видях. Не ти отговорих, защото не съм съгласен с някои от вижданията ти. Целта ми, а и на повечето хора тук, обаче не е да спорим с теб, а да ти помогнем с идеи как да се задомиш. Може би е време да дам отговор на Въпросът на тази тема. Какво искат жените? Много е ясно. Искат да са богини. Опитай с куриерката. Нямаш какво да губиш. Дръж се с нея все едно е богиня. Но не от онези, от които се страхуваш. А от тези, които обичаш и би последвал и в пъкъла. Отдай и се изцяло. Със сърце и душа. На 100%. Бъди истински. Но се дръж с нея като с богиня, която обожаваш, почиташ, забелязваш, изслушваш и цениш повече от себе си. Но никога не се кланяш! Самата тя ще те накара са се почувстваш като бог. Ще сте си равни един пред друг. Толкова бързо ще се възнесете там в облаците на Олимп, че ще забравите за целия свят. Нито ще знаеш, каква е цената на златото и имотите, нито дали е свършила войната. Времето, което прекарваш тук, го отдели изцяло на нея. Тя е по-важна от ботове като нас. Тя е истинска и е единственият човек, който ще те накара да се чувстваш щастлив. Раздавай се на 100% към богинята и ти ще бъдеш бог. Нас ни забрави. Ние ще знаем, че си открил щастието в момента, в който спреш да пишеш тук.
                    Цецко, много се радвам на хора като тебе от старата школа. Възпитани на отдаденост, внимание и саможертва. Много добродетел е имало навремето, и дори докато бях дете,все още думата егоист се ползваше с нарицателно значение. Сега е обратното. Толкова тъжно, че тези качества вече не само са лишени от стойност, а дори са обект на подигравка...

                    П.С. В случая това няма да помогне обаче. Сегашната младеж не възприема нещата по твоя начин. Съответно реакцията е коренно различна.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Аз ли съм виновен, че жените харесват мъже като Джисъса?Не вестоносецът е виновен за лошите вести.Аз със сигурност не се възхищавам на такива като Джисъса,нито пък си падам по жени като Златка.
                      Иначе и в световен мащаб такива са на почит. Като сестрите Кардашиян и тем подобни.
                      На предната тема нямах време да ти отговоря, но сега гледам нещо ново и реших да питам жена си какви мъже харесва. Благо Джисъса не го харесва се оказа. Някакви конкретни типове харесва ли я питам: не, нямала конкретен тип. Тези от Игри на волята харесваш ли ги я питам? - не всички, но някой ставали за един път, така каза. Питам мен харесваш ли? - каза да. Добре, спокоен съм, знае какво да каже.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        +100

                        Сутринта ти отговорих за NY, няколко страници назад.
                        Да, видях. Не ти отговорих, защото не съм съгласен с някои от вижданията ти. Целта ми, а и на повечето хора тук, обаче не е да спорим с теб, а да ти помогнем с идеи как да се задомиш. Може би е време да дам отговор на Въпросът на тази тема. Какво искат жените? Много е ясно. Искат да са богини. Опитай с куриерката. Нямаш какво да губиш. Дръж се с нея все едно е богиня. Но не от онези, от които се страхуваш. А от тези, които обичаш и би последвал и в пъкъла. Отдай и се изцяло. Със сърце и душа. На 100%. Бъди истински. Но се дръж с нея като с богиня, която обожаваш, почиташ, забелязваш, изслушваш и цениш повече от себе си. Но никога не се кланяш! Самата тя ще те накара са се почувстваш като бог. Ще сте си равни един пред друг. Толкова бързо ще се възнесете там в облаците на Олимп, че ще забравите за целия свят. Нито ще знаеш, каква е цената на златото и имотите, нито дали е свършила войната. Времето, което прекарваш тук, го отдели изцяло на нея. Тя е по-важна от ботове като нас. Тя е истинска и е единственият човек, който ще те накара да се чувстваш щастлив. Раздавай се на 100% към богинята и ти ще бъдеш бог. Нас ни забрави. Ние ще знаем, че си открил щастието в момента, в който спреш да пишеш тук.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Не визирам теб. Принципно говоря. Спри да мислиш, че само за теб се говори. Е тази страст да си все център на вниманието си е също нарцистичен елемент.
                          На всяка манджа мерудия какъв елемент е, освен женски?
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Именно, ама ето, мировци все натам тикат вниманието. После олеле.

                            Сами сме си виновни. Как пък един път не си харесахме умните и можещите.

                            Аз едно гадже навремето затова го зарязах. Реших, че човек гледащ славчо далеч няма да стигне и времето ми даде право. Сега този е на моята първа някогашна изходна позиция. От “красотата му’ не е останало нищо. Пореден еснаф и толкоз.
                            Аз ли съм виновен, че жените харесват мъже като Джисъса?Не вестоносецът е виновен за лошите вести.Аз със сигурност не се възхищавам на такива като Джисъса,нито пък си падам по жени като Златка.
                            Иначе и в световен мащаб такива са на почит. Като сестрите Кардашиян и тем подобни.
                            Last edited by mirodes; 17.11.2022, 18:03.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Ами аз се глася, имам хубав гардероб.

                              На последната среща също се гласих, а жената дойде неглеже (тази тихата, кротката, дето харесва опера). И друг път са ми идвали неглеже.

                              Аз за това ви казвам, че не са нищо особено, а правят номера?!?


                              Преди няколко дни ходих до Спиди. А там служителката ме гледа с един малко палав поглед, приятелски и се усмихва. Леко е пълна, но е младичка.

                              И мисля да я каня на среща.
                              Атакувай!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Абсолютно!
                                Тия трябва да са натикани на кучето в гъза, а те са през вечер в прайм-тайма.
                                Съвременните мутри и мутреси - футболистчетата и чалга-звездите.
                                И после ама как така я докарахме до ниво "територия"!?
                                Ми к'вито са ни идолите и съвременните герои...
                                Именно, ама ето, мировци все натам тикат вниманието. После олеле.

                                Сами сме си виновни. Как пък един път не си харесахме умните и можещите.

                                Аз едно гадже навремето затова го зарязах. Реших, че човек гледащ славчо далеч няма да стигне и времето ми даде право. Сега този е на моята първа някогашна изходна позиция. От “красотата му’ не е останало нищо. Пореден еснаф и толкоз.

                                Коментар

                                Working...
                                X