IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

    Ама двама-трима драматични артисти много сте ербап, докато някой не ви подкара със същата сопа. И започват ревовете.
    Не знам какво наричаш ербап,но в коментарите си аз не бях те обидил по никакъв начин, докато ти ме обиди няколко пъти,наричайки ме пенсионер и драма куйн.Ако си очаквала да замълча, си объркала човека.На зла круша,зъл прът.С възпитаните хора се отнасям подобаващо,на простотията също отговорям адекватно.
    Дръж се възпитано и с уважение към чуждото мнение и ще получиш съответното отношение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Хахаха-при липса на аргументи се почна с обидите.
      Ама двама-трима драматични артисти много сте ербап, докато някой не ви подкара със същата сопа. И започват ревовете.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

        Досега не си ли разбрал, значи няма закога.

        А и това поведение тип драма куин при мъж\е е доста противна черта.
        Горното може да се ползва като жокер от чудещите се какво не\харесват жените. Обърнете внимание как реагират различните потребители в темата.
        Хахаха-при липса на аргументи се почна с обидите.Питам те конкретен въпрос, но отговор липсва.Още по-малко аргументиран.Вместо това започваш да обиждаш.
        И ти не си обобщаващ образ на всички жени. Тая злоба говори за нещастен личен живот и неатрактивен външен вид за мъжете. Намерила си явно отдушник в тоя форум и обиждаш хора само ,защото имат различно мнение.И няма нужда от клетви-по поведението си ти личи нещастието в живота.Явно скоро не си прегръщала друго в леглото си,освен възглавница.
        Last edited by mirodes; 01.09.2022, 13:05.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Остава и да кажеш какво ми е пенсионерското мислене?
          Досега не си ли разбрал, значи няма закога.

          А и това поведение тип драма куин при мъж\е е доста противна черта.
          Горното може да се ползва като жокер от чудещите се какво не\харесват жените. Обърнете внимание как реагират различните потребители в темата.

          пп - дописвал си.
          Значи в класацията за Драма куин заемаш второ място след Евго. Него още никой не го е надминал с клетвите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

            Пенсионерското мислене не е обвързано с ЕГН-то.
            Остава и да кажеш какво ми е пенсионерското мислене?
            А ти на колко години си, чаена чашо?И какво ти е мисленето?Щото като гледам твоето мислене е по-скоро пенсионерско.
            Last edited by mirodes; 01.09.2022, 12:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              И мъжете в България се пенсионират на 65 години. Да наречеш пенсионер мъж, който е с 20 години по-млад от тая възраст показва единствено злоба.
              Пенсионерското мислене не е обвързано с ЕГН-то.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                Уточнение - тези, които на 25-30-40 г. са били на сухо, не се превръщат внезапно на 50 години в магнит за млади девойки и момци.
                Това е така.Мъж,който на 30 години не е бил атрактивен за жените, на 50 години ще бъде още по-малко (освен ако не е милионер,а многото пари правят мъжа атрактивен за жените).Но мъж, който на млади години е бил предпочитана партия,на 50 години също ще е атрактивен.Имам такъв познат-като млад беше като някоя холивудска звезда и въпреки, че сега доста напълня пак не страда от липса на женско внимание.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                  50 годишен мъж си е 50 годишен. Не е на 30 години
                  Тези пенсионерски жалби за младост "сегашните млади какви са, а пък ние..." ви правят обект за присмех, не ви доближават до младите и готините.
                  Аз все още нямам 50 години, на 45 години съм и да ти кажа досега не съм бил обект на присмех от жени. Ако се разведа по някаква причина няма да ми е никакъв проблем да си намеря друга жена.Даже имам няколко потенциални кандидатки .
                  И мъжете в България се пенсионират на 65 години. Да наречеш пенсионер мъж, който е с 20 години по-млад от тая възраст показва единствено злоба.
                  Колкото до сегашните млади мъже-обобщения не обичам да правя. Но забелязвам доста повече дебелаци или феминизирани женчовци,отколкото преди 25 години.Иначе естествено си има и мъже по на 25-30 години в разцвета на силите си и една жена на тяхната възраст или под нея би ги предпочела.Но жени много, има и такива, които харесват по-възрастни мъже на тая възраст, а 35-45 годишните жени в повечето случаи биха се хванали с мъж на 45-50 години, отколкото с 25-30 годишен.

                  Коментар


                  • Уточнение - тези, които на 25-30-40 г. са били на сухо, не се превръщат внезапно на 50 години в магнит за млади девойки и момци.

                    Коментар


                    • каквото и да се обобщава, рецепти за не-нам-кво-си и т.н., на всеки каквото му е писано, това ще стане... колкото и ще да се напъва.
                      И 50-годишни ще спят с млади мацки/пичове, и 30-годишни момци/девойки ще седят на сухо.
                      това е положението, без значение дали на някой му харесва или не.
                      Last edited by Kildirim_Bei; 01.09.2022, 12:18.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • 50 годишен мъж си е 50 годишен. Не е на 30 години
                        Тези пенсионерски жалби за младост "сегашните млади какви са, а пък ние..." ви правят обект за присмех, не ви доближават до младите и готините.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          +1

                          Анализът ти е верен. И аз бях на 27г, млад, енергичен, готин, и с хубава работа.

                          И ме харесваха лелки около 40 годишни, каквито аз не харесвах. И това че бях младичък, помага да направиш кариера и да те оценят бързо, ако работиш здраво. Младият мъж по не е комплексиран (по-ведър и усмихнат), въпреки това българката решава да стане майка към 35-37 г (наскоро го казаха в едно проучване) и много не отразява 27 годишния симпатяга. Отделно на 27 години трудно можеш да купиш апартамент в София при днешните цени.

                          Има виагри и те помагат на мъжа на 50г да се почувства мъж и да не се изложи. Отделно може да отгледа 1-2 деца, като ще се пенсионирана 65 или 67г. И е въпроси на манталитет - дали си чичак, който е отпуснат, яде чесън и пие или си енергичен мъж на 50г с перфектна хигиена.

                          Тук някой колеги са споменавали и един познат е казвал, че дядовците им на 80г се занимавали с жени и можели,

                          А относно Интернет запознанствата, предимно боклуци има там. Ромки, лелки или баби качват обяви, че си търсят мъж из групите във ф.б.


                          Поздрави
                          По принцип е глупаво мъж да се обвърже с 10 години по-възрастна жена, щото жените стареят по-бързо от мъжете и мъжът като стане на 50 до него ще има 60 годишна бабка. А и жените по принцип харесват по-възрастни мъже и гледат на по-младите мъже като на момчета.Затова такива връзки рядко са успешни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

                            Казахме. И реакциите на отделните потребители бяха много показателни. Тия дето нямат проблем с жените реагираха доста интелигентно, други се засегнаха, Евго подкара клетвите - обичайното за тази тема.

                            Марсианецът е обобщил доста добре смешката за 50 годишните, които се състезават с 30 годишни.
                            Точно така-обобщил е.Само че обобщение не може да се прави.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                              Добро утро. Толкова писано от мъже, какво искат жените, само жените мълчат и не се намесват да кажат какво точно търсят.

                              ​​​​​Попрочетох и да Ви кажа, според моя скромен опит, последното нещо за което им пука на жените е за шкембето на някой 40-50-60г. мъж. Други неща са важни и се очакват от мъжете в тази възраст.
                              Викаш външният вид няма никакво значение за жените. И им е все едно дали си отпуснат чичка или спортуваш редовно. И нещата,които жените харесват в един мъж са едни и същи, независимо от възрастта. Същото се отнася и до мъжете-харесват в жените едни и същи качества,независимо дали са на 20 или 45 години.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                                Добро утро. Толкова писано от мъже, какво искат жените, само жените мълчат и не се намесват да кажат какво точно търсят.
                                Казахме. И реакциите на отделните потребители бяха много показателни. Тия дето нямат проблем с жените реагираха доста интелигентно, други се засегнаха, Евго подкара клетвите - обичайното за тази тема.

                                Марсианецът е обобщил доста добре смешката за 50 годишните, които се състезават с 30 годишни.

                                Коментар

                                Working...
                                X