IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Ами не са живяли с такъв мъж.Ако бяха живели с такива мъже изобщо нямаше да искат да ги напуснат.Те не са имали респект към мъжете си,ония са се опитвали да ги командват,а командването без респект от отсрещната страна води само до дрязги,караници,напрежение.
    Наистина ти е трудно да разбереш, щото говориш за мъже,които не са такива за каквито ти говоря.
    Възможно е. А ти кога ще проумееш, че хората са различни?

    Не трябва “властен мъж”, който да кара колата и да занича под полите на чуждите булки, за да си додокаже на самия себе си “властта”.
    Last edited by Arana; 18.06.2023, 15:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Не съм ви следил диалога , принципно говорех . Валидация през 5 мин е като секс 1,2,3 ,голям зор ама за нищо .
      ПП Гледам ти диалога по нагоре ,ми не , не съм съгласен с посочността ти .
      " Всеки си има стил на живот и мислене, което му определя стилът на живот. "
      Личните пристрастия приравнени с естествената поточност на нещата води до взаимно хармонизиране . Ако не става и не тече енергията правилно се случват всевъзможни неестествени неща , и който и какъвто стил да има е напразен , напразен .... разбираш ли ?!
      ПП И тъй като нещата се унаследяват се сети , защо това се случва днес .... мъж стои отзад ама каква ли е идеята ......
      Забравяш, че еволюционният процес е плавна спирала, иначе още щяхме да си ядем банани по дърветата . Панта рей.

      Нещо, което ти определяш като “противоестествено” може да си е напълно в реда на голямата космогония
      Last edited by Arana; 18.06.2023, 15:19.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Казваш ми как ти ги виждаш нещата, а не как стоят.

        С “такъв мъж” нямам милиграм желание да живея.

        Надушвам ги отдалеч и ги заобикалям безопасно.

        И ти няма как да го разбереш. Две от най-близките ми приятелки така се опариха с подобен тип мъже, че в момента не щат никакъв мъж.
        Ами не са живяли с такъв мъж.Ако бяха живели с такива мъже изобщо нямаше да искат да ги напуснат.Те не са имали респект към мъжете си,ония са се опитвали да ги командват,а командването без респект от отсрещната страна води само до дрязги,караници,напрежение.
        Наистина ти е трудно да разбереш, щото говориш за мъже,които не са такива за каквито ти говоря.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Не си ме разбрал - некомплексиран не изпитва вопиющата нужда да “властва”, което всъщност си е перманентен вик за валидация.

          Самоуверен мъж не се нуждае от валидация през пет минути чрез “властване”, той си знае, че жената до него го цени и уважава и не е необходимо да “властва” над нея и да я унижава, за да я заставя да го “уважава”. Изобщо стигнем ли до идеята за унижение на някого от партньорите в двойката, нещата стават бая токсични.
          Не съм ви следил диалога , принципно говорех . Валидация през 5 мин е като секс 1,2,3 ,голям зор ама за нищо .
          ПП Гледам ти диалога по нагоре ,ми не , не съм съгласен с посочността ти .
          " Всеки си има стил на живот и мислене, което му определя стилът на живот. "
          Личните пристрастия приравнени с естествената поточност на нещата води до взаимно хармонизиране . Ако не става и не тече енергията правилно се случват всевъзможни неестествени неща , и който и какъвто стил да има е напразен , напразен .... разбираш ли ?!
          ПП И тъй като нещата се унаследяват се сети , защо това се случва днес .... мъж стои отзад ама каква ли е идеята ......
          Last edited by pa4anga; 18.06.2023, 15:12.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Колкото и да спорите по въпроса, едва ли ще постигнете консенсус с колегата.
            Твърде много ви се различават ценностните системи, но това не означава, че някоя от тях е грешна.

            П.С. Няма да навлизам в подробности.
            Това ясно, но е добре и двете “сергии” да се представят на пазара, пък който иска си купува каквото намери за добре.

            За това казах че без Миро темата губи баланс и залитаме прекалено наляво

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Сори ама това са си някакви отживелици от десети век. В съвремието не са необходими и даже са вредни. Ти пък това не схващаш. Всеки си има стил на живот и мислене, което му определя стилът на живот. Само не го налагай твоето мислене и стил на живот на околните като някаква общовалидна аксиома, защото не стоят така нещата.

              Хармонични са отношенията, в които и двамата взаимно се уважават и всеки оставя “лидерството” на другия в зависимост от сферите, в които един от двамата е по—добър.
              Колкото и да спорите по въпроса, едва ли ще постигнете консенсус с колегата.
              Твърде много ви се различават ценностните системи, но това не означава, че някоя от тях е грешна.

              П.С. Няма да навлизам в подробности.
              Last edited by Ender; 18.06.2023, 14:56.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Дреме ми кой какво ще прави,та да тръгна да налагам кой как да живее.Мен какво ме бърка?
                Казвам ти как стоят нещата, пък ти ако искаш прави така.
                Не си живяла с такъв мъж, така че няма как да го разбереш.
                Казваш ми как ти ги виждаш нещата, а не как стоят.

                С “такъв мъж” нямам милиграм желание да живея.

                Надушвам ги отдалеч и ги заобикалям безопасно.

                И ти няма как да го разбереш. Две от най-близките ми приятелки така се опариха с подобен тип мъже, че в момента не щат никакъв мъж.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Сори ама това са си някакви отживелици от десети век. В съвремието не са необходими и даже са вредни. Ти пък това не схващаш. Всеки си има стил на живот и мислене, което му определя стилът на живот. Само не го налагай твоето мислене и стил на живот на околните като някаква общовалидна аксиома, защото не стоят така нещата.

                  Хармонични са отношенията, в които и двамата взаимно се уважават и всеки оставя “лидерството” на другия в зависимост от сферите, в които един от двамата е по—добър.
                  Дреме ми кой какво ще прави,та да тръгна да налагам кой как да живее.Мен какво ме бърка?
                  Казвам ти как стоят нещата, пък ти ако искаш прави така.
                  Не си живяла с такъв мъж, така че няма как да го разбереш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Ти изобщо не можеш да схванеш концепцията,че при силен и властен мъж изобщо няма съревнование кой е по,по,най в семейството, а жената доброволно се подчинява на мъжа.
                    Тръгнат ли да си мерят лидерството значи тя няма респект към него и такъв мъж е "властен"само на думи.
                    А най-хармонични са семействата,в които има властен мъж. Няма ли жената респект към мъжа,няма и хармонични отношения.
                    Сори ама това са си някакви отживелици от десети век. В съвремието не са необходими и даже са вредни. Ти пък това не схващаш. Всеки си има стил на живот и мислене, което му определя стилът на живот. Само не го налагай твоето мислене и стил на живот на околните като някаква общовалидна аксиома, защото не стоят така нещата.

                    Хармонични са отношенията, в които и двамата взаимно се уважават и всеки оставя “лидерството” на другия в зависимост от сферите, в които един от двамата е по—добър.
                    Last edited by Arana; 18.06.2023, 13:46.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Нямам бе, човеко. Аз не се подчинявам, а се координирам с партньора и обикновено изграждам много читави екипи. Не работя по вертикала с никого и се справям добре, защото от другата страна също хората са зрели и без комплекси за “властване”.

                      Предполагам ти е трудносмилаема концепцията, че не е необходимо никой над никого да “властва”, а двама души просто могат да живеят хармонично, уважавайки и ценейки се взаимно, и да си тикат колата спокойно без разни драми кой е “по по най”.
                      Ти изобщо не можеш да схванеш концепцията,че при силен и властен мъж изобщо няма съревнование кой е по,по,най в семейството, а жената доброволно се подчинява на мъжа.
                      Тръгнат ли да си мерят лидерството значи тя няма респект към него и такъв мъж е "властен"само на думи.
                      А най-хармонични са семействата,в които има властен мъж. Няма ли жената респект към мъжа,няма и хармонични отношения.
                      Last edited by Vergil1975; 18.06.2023, 13:21.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Ей по гръб не падаш.Сакън да не си признаеш,че имаш желание да се подчиниш на самоуверен и властен мъж. Няма да ти падне рейтинга от това.
                        А пък може и наистина да не си попадала на такъв.Та няма как да знаеш какво щастие е да си обвързана с такъв мъж.
                        И естествено, че капризите не са характерни за силните мъже.
                        просто не е попаднала на такъв
                        няма жена, която мигом да не се покори на властен мъж облечен с готварска престилка
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Е то с такива приятели врагове не ти трябват.В моя приятелски кръг такова нещо е невъзможно да стане.
                          И в моя няма. За да може мъж да краде чужди булки, трябва да е с много власт, или да е свикнал да му се изпълняват всичките желания, общо взето може би някакъв нарцис. Как да е приятел такъв човек на когото и да било?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Ей по гръб не падаш.Сакън да не си признаеш,че имаш желание да се подчиниш на самоуверен и властен мъж. Няма да ти падне рейтинга от това.
                            А пък може и наистина да не си попадала на такъв.Та няма как да знаеш какво щастие е да си обвързана с такъв мъж.
                            И естествено, че капризите не са характерни за силните мъже.
                            Нямам бе, човеко. Аз не се подчинявам, а се координирам с партньора и обикновено изграждам много читави екипи. Не работя по вертикала с никого и се справям добре, защото от другата страна също хората са зрели и без комплекси за “властване”.

                            Предполагам ти е трудносмилаема концепцията, че не е необходимо никой над никого да “властва”, а двама души просто могат да живеят хармонично, уважавайки и ценейки се взаимно, и да си тикат колата спокойно без разни драми кой е “по по най”.
                            Last edited by Arana; 18.06.2023, 12:56.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Мдам, казах ти, че се разминаваме в термините. Това е силен и зрял, а не “властен” мъж. Те и хомосексуалистите са “властни”, “капризни”, и т.д., но не са мъже. Прикриват се дефицити.
                              Ей по гръб не падаш.Сакън да не си признаеш,че имаш желание да се подчиниш на самоуверен и властен мъж. Няма да ти падне рейтинга от това.
                              А пък може и наистина да не си попадала на такъв.Та няма как да знаеш какво щастие е да си обвързана с такъв мъж.
                              И естествено, че капризите не са характерни за силните мъже.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                                Да, по-редки са тези случаи, но приятелството тук не играе никаква роля. Доколкото то е "приятелство" или е заблуда. Има си такива мъже с комплекси и докато не си удоволетворят желанието не мирясват.
                                ​​
                                Е то с такива приятели врагове не ти трябват.В моя приятелски кръг такова нещо е невъзможно да стане.

                                Коментар

                                Working...
                                X