If this is your first visit, be sure to
check out the FAQ by clicking the
link above. You may have to register
before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages,
select the forum that you want to visit from the selection below.
Мерси за хубавия анализ. Младите лъвчета са ценна стока и са търсени. Тази пролет се запознах с едно младо лъвче, лекар в Софийска болница. Майка ми беше при него. Много културен, симпатичен, висок и красив (като от каталог за мъжка мода). И накрая го почерпих и му пожелах да има страхотна кариера. Вчера случайно се видяхме пак в болницата и се поздравихме и си стиснахме ръцете. Той взема малка заплата за сега, но е позитивен и си върши работата с желание. Има и хубави лекарки и сестри там.
Смятах, че темата е за жени , а какви мъже имало по болници и т. н. не ме вълнува. Покрай болниците, поне за мен единствено хубаво нещо са студентките по медицина
А лошо няма и без приятелката му да го поканиш. В 21 век сме....
Не е така, нормално си е момчето, възпитан е и действително уважителен към жените. Малко го обърква славата, но ще му мине.
А пък аз прочетох, че Ергенът бил с много бедна обща култура, пишел неграмотно и едвам завършил нещо си.
Гледал повече в залата и по жените.
Интересното е, че лекарят от моя разказ пръв подаде сърдечно ръка и ме приема приятелски.
Няма нищо лошо в това. Мога и на море да го поканя или на вечеря и нас с приятелката му, ако има такава.
А лошо няма и без приятелката му да го поканиш. В 21 век сме....
Не е така, нормално си е момчето, възпитан е и действително уважителен към жените. Малко го обърква славата, но ще му мине.
Съвременните мъже повече по други мъже сякаш се зазяпват, също както и жените се оглеждат една друга какво носи!
Навремето това си беше чист признак за педалство.
Дали поради липсата на казарма днешно време...?!
За жените е нормално...гледат конкуренцията. Преценяват силите, така или иначе те избират.
За мъжете не е така....според мен мъж, който не таи леко, макар и дружеско пренебрежение към останалите е обречен да си живее сам. Жените ги усещат веднага тия неща...
Ретроспекция към клубовете във Варна. Милфките ходят основно на лов в Ретро Клуба и The Brick на Морска гара (малко тегави заведения с претенции за халтура и с компании само мъже и компании само милф - половината и мъже и жени с гладен поглед), а младите са основно в Summer Cult или има 2 по-малки заведения по алеята с техно и черна музика, които обаче също винаги са пълни. Смешното е, че последните 1-2 месеци в The Brick (освен младежи на лов за мамчета) започнаха да ходят и познати млади момичета , които преди това не стъпваха в подобни заведения. Причината - там има батковци и чичковци докато в Cult чичковците и лелките се броят на пръсти, а и Cult общо взето не е място за търсене на внимание и разни самотни компании мъже и жени да се зяпат едни други и да търсят като помияри пред заведене някакъв кокал да изпадне, като в Ретрото и Брик.
Мерси за хубавия анализ. Младите лъвчета са ценна стока и са търсени.
Тази пролет се запознах с едно младо лъвче, лекар в Софийска болница. Майка ми беше при него.
Много културен, симпатичен, висок и красив (като от каталог за мъжка мода). И накрая го почерпих и му пожелах да има страхотна кариера.
Вчера случайно се видяхме пак в болницата и се поздравихме и си стиснахме ръцете.
Той взема малка заплата за сега, но е позитивен и си върши работата с желание.
Коментар