IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да не излезе грубо, но за една дама - важни моменти са: запознаването с партньора в секса, първата целувка (често тя е с различен партньор от този в секса), първият сутиен, първият секси комплект бельо, първият женски цикъл, първото докосване (с нейно съгласие) на гърдите й от момче (най-вероятно това не е при първия полов акт), първият полов акт (дефлорация), ... ТЯ помни също и подробностите от всеки шопинг - в страната или чужбина... Това са неща, които ТЯ помни задължително, независимо, че мъжът (до нея) не помни подобни "простотии".. ... Па мъж да забрави рожден ден на съпругата - по-добре да се хвърли от близък мост в дълбоки води и се остави водата да го погълне... , както и да изчезне от света ..

    Мъжът със сигурност помни поне един "важен" момент в своя живот - първото напиване и (може би) всички казармени изпълнения, въпреки че това са изгубените и безмислени моменти от живота му, за разлика от великият смисъл, заложен във всички най-важни моменти от живота на дамата до него...

    Така, че - когато мъж забрави повода, поради който харесва една песен от миналото - редно е да попита дамата до себе си, защото тя със сигурност ще го подсети... Има вероятност още тя да го изгледа предизвикателно, с показалец да го почука по главата и да го помоли да разкопчае панталона (джинсите) си..., да му ги смъкне внимателно надолу..., след което да му покаже (орално) какво се е случило при това изпълнение от клипчето... "Ох, скъпа! Толкова съм виновен пред теб! И признателен, разбира се!"... (предполагаеми реплики, които всеки мъж би трябвало да помни)... Или да се ограничи само с едно: "опааа!"

    Мъжете (понякога) забравяме и това.... ..., но дамите прощават, защото утре е шопинга, а днес той е получил заплатата и коледните бонуси...

    Коментар


    • Имате ли си химн с любимата/любимият? Ние имаме огромен брой песни, които са запечатали някаква емоция, от различни периоди на връзката ни. Харесваме всички тях, защото пазят много ценни спомени. Но една песен ни е малко по-специална. Защото още като бяхме деца през 94-та си стана нашата песен. Вече не помня защо точно тази, но помня, че беше много важно. И до ден днешен ми е много скъпа. Знам, че не е кой знае какво и че е на милион години, но аз влагам един по-различен смисъл в нея. За това, искам да поздравя всички влюбени гълъбчета тук, с тази антика от отминалата младост на бат ви цецко Обичайте се истински, слейте сърцата и душите си, завинаги вярвайте във вашата любов и нищо друго няма да има значение.


      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        20-годишният може и 3-4 пъти. Има много хормони.

        А жиголото може да вземе виагра и да изкара 4-5 тека.
        Ще изкара 4-5 тека ако е млад и без"Виагра".Ама нали това работи, на другият ден пак ще трябва да задоволи клиентки. Е колко дни поред ще изкара с по 4-5 тека?Седмица, две, месец?А после?Докато жената навирва краката и може да изкара за деня и 20 клиенти. Жените в това отношение са много по-добре от мъжете. Хем могат да правят секс ,с когото си поискат, хем колкото си поискат. Друг въпрос е защо не се възползват. Гледах едно предаване за някаква англичанка,която решила да прави секс с много мъже. И за няколко години беше прекарала над 1000 мъже. А беше 120 килограмов хипопотам. Направи сметка ако беше по-привлекателна.А един мъж може да е привлекателен и пак да остане на сухо.

        Коментар


        • Мале, мале!!! Такъв цирк съм упущила снощи. Част от мъжете си мерили дължината на ... таковата, струята, другата части завръщали
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Хайде, хайде... Достатъчно е, че се будим на другата сутрин.
            Нека не бъдем максималисти...
            Прав си, на тая възраст, не знам дали ще се събудя , а пък секса ми е бонус от Бог и всеки път благодаря на Господ, че освен оживял, оставам и палавник.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

              А само реалисти достатъчно ли е? Не мисля, поне в това отношение, но съм далечко от тези години.
              @Ender е великан и му ударих един лайк. Но човек е на толкова, на колко се чувства. Виждал съм 30+ годишни старци, както и 60+ годишни младежи. Един мъж на 75+ ме направи за смях, изпреварвайки ме по пътеката към връх Мусала.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Хайде, хайде... Достатъчно е, че се будим на другата сутрин.
                Нека не бъдем максималисти...
                Важното е как се будим, или как ни будят

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Хайде, хайде... Достатъчно е, че се будим на другата сутрин.
                  Нека не бъдем максималисти...
                  А само реалисти достатъчно ли е? Не мисля, поне в това отношение, но съм далечко от тези години.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                    Трябва поне месец за да почувстваш партньора, да се напаснете, да си поискаш и изпълниш всички фетиши
                    Потвърждавам, телата си искат период на нагаждане.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Слаб рекорд, ти бъзикаш ли се...сега съм на 52 и като стане вечер и на другата сутрин, го считам за рекорд
                      Хайде, хайде... Достатъчно е, че се будим на другата сутрин.
                      Нека не бъдем максималисти...

                      Коментар


                      • https://youtu.be/Q2LbpD5vlxQ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                          +1

                          Тогава отдавам слабия рекорд на средата. И аз съм правил любов в общежитията на щутгарт, след купон и признавам, че там е трудно да се усамотите. С мъка я повторих там
                          Слаб рекорд, ти бъзикаш ли се...сега съм на 52 и като стане вечер и на другата сутрин, го считам за рекорд

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                            Вицът може да запълни донякъде липсата на находчиви и разсмиващи истории в една компания "на градус"..., но ...

                            ...ако говорим за възможността - някой пациент да попадне в подобна ситуация, според- репликите на лекаря - мъжът и жената (вероятно съпрузи) се намират в кабинета на лекар УНГ (уши-нос-гърло). "Обърнете се насам..., застанете така,..., завъртете се!"

                            Едва ли втората специалност на ушен лекар е точно сексолог.

                            От друга страна, жената да каже, че "мъжът й е за преглед, а не тя" - говори за абсолютна (вопиюща) некомпетентност и неориентираност. Същото е валидно и за мъжа, който отива САМ за помощ при лекар-сексолог?!? Или жена му го е изпратила - все същото.

                            Еректилната дисфункция е проблем на двойката и в повече от случаите - изобщо НЕ е заболяване.

                            .....

                            А какви дами има, които могат да решат (и решават!) подобен "проблем" на мига! "Доктори" по призвание! Родени са за психолози и сексолози. Какво синьо хапче ви е патило, кВи 5 лева? Не напразно се е утвърдила репликата "Търсете жената!"

                            Давайте нататък... С помощта на Евго можем да открием дори .. Америка!

                            (направо се връщам в 5-6 класове)...
                            Така е. Глупавият виц иронизира мъжете, които не "уважават" съпругите си, но точат лиги по мъстии на улицата или по телевизора. Колкото и да е глупав обаче вица, е смешен, защото наистина има такива хора. А необходимо условия за това един виц да е смешен, е да има някаква връзка с реалността, дори и да е изкривена от художествена измислица

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Абе, обичал я съм, даже така бях хлътнал по нея, че три пъти хващах автобус 94 за да ходя до студентския и да гледам лампата дали се е прибрала в общежитието от гр. Ямбол. Нямаше мобилни тогава, а аз й давах по 5$ от бакшишите ми, за да се прибира при мама и тати с влака.
                              +1

                              Тогава отдавам слабия рекорд на средата. И аз съм правил любов в общежитията на щутгарт, след купон и признавам, че там е трудно да се усамотите. С мъка я повторих там

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                този виц на цецо е много навременен

                                Влиза пациент при лекар. Докторът пише нещо на бюрото си и без да вдига поглед от листата пита пациента:
                                - От какво се оплаквате?
                                - Не ми става.
                                Докторът продължава да пише и без да вдига поглед казва:
                                - Върнете се утре, но водете и жена си.
                                Пациента идва водейки и жена си. Докторът нарежда:
                                - Госпожо, моля съблечете се и легнете на кушетката.
                                - Но докторе, той мъжът ми е за преглед, а не аз.
                                - Моля ви, колаборирайте!
                                Жената се съблича и ляга. Докторът продължава да нарежда:
                                - Така, сега се обърнете насам. Добре. Сега застанете така. Отлично. Завъртете се. Чудесно.
                                Докторът се обръща към мъжа:
                                - Нищо ти няма. И на мен не ми става.

                                Вицът може да запълни донякъде липсата на находчиви и разсмиващи истории в една компания "на градус"..., но ...

                                ...ако говорим за възможността - някой пациент да попадне в подобна ситуация, според- репликите на лекаря - мъжът и жената (вероятно съпрузи) се намират в кабинета на лекар УНГ (уши-нос-гърло). "Обърнете се насам..., застанете така,..., завъртете се!"

                                Едва ли втората специалност на ушен лекар е точно сексолог.

                                От друга страна, жената да каже, че "мъжът й е за преглед, а не тя" - говори за абсолютна (вопиюща) некомпетентност и неориентираност. Същото е валидно и за мъжа, който отива САМ за помощ при лекар-сексолог?!? Или жена му го е изпратила - все същото.

                                Еректилната дисфункция е проблем на двойката и в повече от случаите - изобщо НЕ е заболяване.

                                .....

                                А какви дами има, които могат да решат (и решават!) подобен "проблем" на мига! "Доктори" по призвание! Родени са за психолози и сексолози. Какво синьо хапче ви е патило, кВи 5 лева? Не напразно се е утвърдила репликата "Търсете жената!"

                                Давайте нататък... С помощта на Евго можем да открием дори .. Америка!

                                (направо се връщам в 5-6 класове)...

                                Коментар

                                Working...
                                X