IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Това бих му го казал наживо, ако бях на твое място. Ма не съм сигурен, че ще ми стиска.
    е то нали затова са форумите.))

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

      Проблемите възникват защото и едната , и другата страна имат завишени очаквания. Семпли девойки очакват да се обвържат с СЕО-та на големи компании, автомонтьори - с топ модели. Не, че са невъзможни подобни конфигурации, които изглеждат в очите на околните като неравностойни, но са по-скоро изключения.
      Девойките са в още по-трудна ситуация, освен, че са останали по-малко самотни мъже (другите са емигрирали), останалите са плахи, неуверени или не искат обвързване.
      И те чакат този оскъден материал да им обърнат внимание.
      Жените станаха още по-притеснителни, не се знае на кой психопат ще попаднат, на алкохолик, на побойник, на тъпо парче, оръжие, дрога, развратник, ревнивец.
      После, при неуспешен опит, мъжете трудно се откачат понякога.

      Коментар


      • Правило номер 1
        Жените винаги са прави Ама изобщо няма значение за какво става дума. Кажеш ли й че не е права и войната започва

        Коментар


        • Първоначално изпратено от representjah

          ...........


          Аз обожавам децата, имам племенници, харесва ми времето прекарано с тях, но не завиждам на родителите им за всичките ежедневни грижи които полагат. И да, знам точно колко са щастливи и те и всичките ми женени приятели с деца.

          Няма начин тук да ти се обясни, кое е това, което те прави щастлив, когато видиш доверието в детските очи, когато усетиш благодарността в тях, споделената усмивка към съмишленика...

          Предупреждавам те: грижите не съответстват на физиката на един тестостеронен мачо! ))



          Коментар


          • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

            Прав си че брака е най-опасното нещо на света, с точни думи го каза Не само че е опасен но и труден, трябва да го задържиш докато си жив. А децата са най-хубавото нещо, което на човек може да му се случи, думи клишета но са истината.

            Има по-опасни неща от брака. Безбрачието...

            Липсата на деца... Дискусията не се изчерпва с няколко думи за това, кой и как ще прецака другия...

            Сега ще тръгнат квалификациите на "мъжкарите" за липсващ тестостерон... ))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

              Браво! Очевидно си отговорен, грижовен и надежден.
              Все някое деликатно хубаво момиче ще забележи тези ти качества.


              Много се учудвам на оценките.... Това, дамите - изкъсо следите откъде духа ВЕТЕРО....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Да - децата и бракът са най-опасното нещо на света!

                Робство до живот, че и след него!

                Аматьорчетата са навсякъде край нас... Уплашени за нещо, което насила ще им натресат!

                Прав си че брака е най-опасното нещо на света, с точни думи го каза Не само че е опасен но и труден, трябва да го задържиш докато си жив. А децата са най-хубавото нещо, което на човек може да му се случи, думи клишета но са истината.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от representjah

                  Надецених те. Мислех си, че имаш поне една останала единица тестостерон в тялото си.
                  Сигурен съм, че ти имаш твоята единица (тестостерон).

                  За другите не е необходимо да носиш отговорност...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от representjah
                    Надецених те. Мислех си, че имаш поне една останала единица тестостерон в тялото си.
                    Това бих му го казал наживо, ако бях на твое място. Ма не съм сигурен, че ще ми стиска.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от representjah

                      Надецених те. Мислех си, че имаш поне една останала единица тестостерон в тялото си.
                      То и мозък си требе чат пат. Това не е тиндър. Объркал си се.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Айде пак глупости. После що се разпадал традиционният семеен модел. Големи куражлии се навъдихте. Тебе една пропаганда ли те отказва от нормалността. Ми дай ѝ отпор на тая пропаганда. Йок при най-малкото съпротивление бягаш от брак и признаване на децата.

                        Да - децата и бракът са най-опасното нещо на света!

                        Робство до живот, че и след него!

                        Аматьорчетата са навсякъде край нас... Уплашени за нещо, което насила ще им натресат!


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                          Смислените коментари се броят на пръсти, диалога е почти невъзможен, в количества са безсмислени коментари обикновено не по темата, разговори за конкретна личност, ся сте се хванали с Евго, бля бля бля балтаене
                          Че ти описа почти всички развлекателни теми.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Сложен казус си тръгнал да обсъждаш. Не е лъжица за твоите уста. Това, че нямаш достатъчно информация : е едно на ръка.

                            Вторият ти проблем е този, че не внимаваш във фактите. Същата дама, няколко поста по-долу заяви, че има мъж до себе си. Другото са твои фантазии.

                            ​​​​
                            Не се занимавай. Момчето е друг тежък случай, доста по-тежък случай.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                              И що така? Изчерпа ли се вече?
                              Смислените коментари се броят на пръсти, диалога е почти невъзможен, в количества са безсмислени коментари обикновено не по темата, разговори за конкретна личност, ся сте се хванали с Евго, бля бля бля балтаене

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение
                                Даже мога да предложа и още по-добра идея - да направим подписка до администратора и да се затвори вече тази тема. Какво ще кажете?
                                Що бе, купона си тече . Ти все зор да се затвори темата. Трай малко сега.

                                Коментар

                                Working...
                                X