IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Правилното според кого? Според теб?
    Имаш дарбата да виждаш в бъдещето.....
    ---
    Сетих се за вица, дето Петка питал Чапай що не дошъл днес на работа.
    - Реших да фърлям монета, рекъл Чапай!
    - И се падна тура, така ли - пиптал Петка.
    - Да, рекъл Чапай (ези - ще дойда, тура - не), ама трябваше да фърлям 4 пъти!
    Точно така,правилното според мен.При подобна ситуация ще седна с моето дете да обсъдим нещата и ще си изложа аргументите защо мисля така.Аз съм човек, който обича да борави с аргументи и доказателства, не с празни приказки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

      Много съм недосетлив! Как така да не съм се досетил, че трябва да ориентираме 35 годишен мъж - да вземе ЕДИНСТВЕНОТО правилно решение - това на Миро!

      Вярно, не съм се досетил и кое е най-важното нещо в живота на човека!

      И дори Евго ти го каза: не е задължително тук да се казва всичко, което ЛИЧНО ни касае. Схващаш ли смисъла, вложен в личните дела и живота на хората? И пак Евго съобрази - да ти каже, че не трябва да се ровим в нещата от живота на другите, които по различни причини НЕ разбираме.

      Евго, дето се жалва, че жените не му пускали - разбра смисъла на казуса, но един юрист е все още на светлинни години от възможността да разбере и "умира" в догадки, за да разбере нещичко... Бетер маАленската клюкарка...

      На Ceco и неговите родители - на малкия пръст не можеш да се закачиш, юристе! Няма база за сравнение на морални ценности и мислене.

      И, имай вяра в хората. Всеки върви по свой път в случая - двама вървят по СВОЙ път и никой не може да ги принуждава да се променят!
      Какви догадки-изобщо не ме интересува нищо извън дадената информация и последващите коментари.Не обичам да си вра носа в чуждите работи.Взех отношение единствено във връзка с коментара на Съни и твоят последващ коментар.И я подкрепих в нейната позиция, че родителите имат право да се намесват в живота на децата се по важни дела.Не случайно дадох и пример какво бих направил ако мое дете изпадне в същата ситуация.
      Така че коментирам ситуацията по принцип, а не че че интересува какво е положението в семейството на Цецо.
      А пък и изобщо й не искам да се сравнявам с родителите му.Щом смяташ, че ми липсва морал,защото искам децата ми да имат свои деца,ок твое си мнение.
      Last edited by mirodes; 22.11.2022, 18:04.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Правилното според кого? Според теб?
        Имаш дарбата да виждаш в бъдещето.....
        ---
        Сетих се за вица, дето Петка питал Чапай що не дошъл днес на работа.
        - Реших да фърлям монета, рекъл Чапай!
        - И се падна тура, така ли - пиптал Петка.
        - Да, рекъл Чапай (ези - ще дойда, тура - не), ама трябваше да фърлям 4 пъти!
        Е как според кого? Според Миро натюрлих. Огледалните неврони там са в перманентен отпуск.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
          Въпросът е да му се повлияе с тия разговори,за да може да вземе правилното решение.
          Правилното според кого? Според теб?
          Имаш дарбата да виждаш в бъдещето.....
          ---
          Сетих се за вица, дето Петка питал Чапай що не дошъл днес на работа.
          - Реших да фърлям монета, рекъл Чапай!
          - И се падна тура, така ли - пиптал Петка.
          - Да, рекъл Чапай (ези - ще дойда, тура - не), ама трябваше да фърлям 4 пъти!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            тая колежка съм сигурен, че прави секс като ненормална
            Определено, биполярното разстройство не е някакво противопоказание. Дори напротив.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Оставяме настрана моите деца и се поставяме на мястото на родителите му.Аз по принцип не обичам да се бъркам в живота на другите хора, дори и на най-близките ми,ама в такъв случай ще взема отношение. Щото става въпрос за най-важното нещо в живота на човек, това дали ще има деца или не.И естествено това може да стане ЕДИНСТВЕНО с разговори и по никакъв друг начин. Въпросът е да му се повлияе с тия разговори,за да може да вземе правилното решение.
              Много съм недосетлив! Как така да не съм се досетил, че трябва да ориентираме 35 годишен мъж - да вземе ЕДИНСТВЕНОТО правилно решение - това на Миро!

              Вярно, не съм се досетил и кое е най-важното нещо в живота на човека!

              И дори Евго ти го каза: не е задължително тук да се казва всичко, което ЛИЧНО ни касае. Схващаш ли смисъла, вложен в личните дела и живота на хората? И пак Евго съобрази - да ти каже, че не трябва да се ровим в нещата от живота на другите, които по различни причини НЕ разбираме.

              Евго, дето се жалва, че жените не му пускали - разбра смисъла на казуса, но един юрист е все още на светлинни години от възможността да разбере и "умира" в догадки, за да разбере нещичко... Бетер маАленската клюкарка...

              На Ceco и неговите родители - на малкия пръст не можеш да се закачиш, юристе! Няма база за сравнение на морални ценности и мислене.

              И, имай вяра в хората. Всеки върви по свой път в случая - двама вървят по СВОЙ път и никой не може да ги принуждава да се променят!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Според мен Цецо не ни казва всичко и не бива да се ровим в тази лична тема.

                От друга страна, на 20-25 г всичко е много по-различно, хормоните са повече и човек може по-лесно да се влюби.

                Преди 15-20 г времената бяха бедни сравнено с днес и много хора не се решаваха да създават семейство като самите те едвам се оправят или нямат собствено жилище.

                Аз ви разказах за една колежка и приятелка......която се опитах да прелъстя на младини (на 28 г). И на театър ходиме, и на кафе и у нас идва, и не ми пусна, въпреки че бях млад и готин, А тя била с биполярно разтройство и вземала хапчета още тогава??? !!!
                Не знам как се съчетават театър и секс. Когато двама души се харесат, театърът им е последна грижа и едва ли е мястото, където могат да я свършат тая работа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Тук не става въпрос къде ще ходи на почивка, каква кола ще си купи или дори какво ще следва,а за най-важното нещо на света-дали ще има деца или не.Ще се бъркам и още как,ако се наложи.
                  Имах си хас да не се набъркаш като слон в стъклария

                  И както си приготвил етажите от къщата …

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Според мен Цецо не ни казва всичко и не бива да се ровим в тази лична тема.

                    От друга страна, на 20-25 г всичко е много по-различно, хормоните са повече и човек може по-лесно да се влюби.

                    Преди 15-20 г времената бяха бедни сравнено с днес и много хора не се решаваха да създават семейство като самите те едвам се оправят или нямат собствено жилище.

                    Аз ви разказах за една колежка и приятелка......която се опитах да прелъстя на младини (на 28 г). И на театър ходиме, и на кафе и у нас идва, и не ми пусна, въпреки че бях млад и готин, А тя била с биполярно разтройство и вземала хапчета още тогава??? !!!
                    Браво Евго, не очаквах проява на емпатия от теб. Май започна да зрееш. Видя ли и при случая с биполярното разстройство, че нещата невинаги са прости и понякога нямат ама нищо общо с теб. Бъди наблюдателен за състоянието на другия човек и тогава ще ти се получат нещата.
                    Last edited by Arana; 22.11.2022, 17:48.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      тая колежка съм сигурен, че прави секс като ненормална
                      Е, то с биполярно разстройство няма как да е 100% нормална. Ама поне партньора може да се радва на разнообразие, предвид симптоматиката на заболяването.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                        Хаха, не си единствения. Аз съм другия идиот. Точно определена песен за момента не, по скоро отделни пасажи от песни. За да не съм голословен, ето едната песен

                        https://m.youtube.com/watch?v=ooXGj4RGrLs
                        Леле колко силна песен и клип. Респект.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Според мен Цецо не ни казва всичко и не бива да се ровим в тази лична тема.

                          От друга страна, на 20-25 г всичко е много по-различно, хормоните са повече и човек може по-лесно да се влюби.

                          Преди 15-20 г времената бяха бедни сравнено с днес и много хора не се решаваха да създават семейство като самите те едвам се оправят или нямат собствено жилище.

                          Аз ви разказах за една колежка и приятелка......която се опитах да прелъстя на младини (на 28 г). И на театър ходиме, и на кафе и у нас идва, и не ми пусна, въпреки че бях млад и готин, А тя била с биполярно разтройство и вземала хапчета още тогава??? !!!
                          тая колежка съм сигурен, че прави секс като ненормална
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Ей тая фина надменност дето лъха от тебе ти яде много от потенциала!
                            От мен да знаеш!

                            Кога и що реши, че шопята говорят най-правилен български език?
                            Щото го излъчват по талавизиите ли?
                            Местното Е-кане (желЕзо, снΕг, смΕх, мΕсто) правилно ли ти звучи?!

                            Не разбирам и хората в източна/централна Б-ия, повлияна от по-мекия говор, като почнат да се подиграват на твърдо-говорещите в западна, защото българския език не е чак толкова твърд, колкото се опитват да го представят.
                            Ааа, тя у Шопландия българската азбука е съставена от 29 букви.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                              Тук става въпрос за това, че НЕ можеш да вземаш отношение (и да се "бъркаш") в живота, нито да вземаш решения вместо мъж, който е на възраст, над 35.!

                              Я се върни към ТОЗИ казус, а не към твоите подскачания, интерпретации и МЕХАНИЧНО "уеднаквяване на казуси, които касаят бъдещето на твоите деца.

                              Абе, всички юристи ли ползвате толкова неадекватни примери?

                              Майтап, де! ТУК НЕ става въпрос за твоите непълнолетни дъщери. (за да те върна в казуса, който след 30 години може да ти се случи с тях и д ТЕХНИТЕ БЪДЕЩИ съпрузи-мъже..., а ти - е същото време ще клониш към - колко - 65-70 ?)...

                              Та, дай да не си припомняме притчата за нероден Петко... Става ли?

                              Да - и ще ти е много трудно да влияеш по някакъв начин, но зная, че ще го правиш...Дано няма необходимост да ИМ се месиш в решенията, т.е. - дано не си пропуснал - в тая им възраст, сега - да бъдеш примерът за дъщерите си.... и да не ти се налага да "гониш дивото"...

                              Оставяме настрана моите деца и се поставяме на мястото на родителите му.Аз по принцип не обичам да се бъркам в живота на другите хора, дори и на най-близките ми,ама в такъв случай ще взема отношение. Щото става въпрос за най-важното нещо в живота на човек, това дали ще има деца или не.И естествено това може да стане ЕДИНСТВЕНО с разговори и по никакъв друг начин. Въпросът е да му се повлияе с тия разговори,за да може да вземе правилното решение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Тук не става въпрос къде ще ходи на почивка, каква кола ще си купи или дори какво ще следва,а за най-важното нещо на света-дали ще има деца или не.Ще се бъркам и още как,ако се наложи.
                                Тук става въпрос за това, че НЕ можеш да вземаш отношение (и да се "бъркаш") в живота, нито да вземаш решения вместо мъж, който е на възраст, над 35.!

                                Я се върни към ТОЗИ казус, а не към твоите подскачания, интерпретации и МЕХАНИЧНО "уеднаквяване на казуси, които касаят бъдещето на твоите деца.

                                Абе, всички юристи ли ползвате толкова неадекватни примери?

                                Майтап, де! ТУК НЕ става въпрос за твоите непълнолетни дъщери. (за да те върна в казуса, който след 30 години може да ти се случи с тях и д ТЕХНИТЕ БЪДЕЩИ съпрузи-мъже..., а ти - е същото време ще клониш към - колко - 65-70 ?)...

                                Та, дай да не си припомняме притчата за нероден Петко... Става ли?

                                Да - и ще ти е много трудно да влияеш по някакъв начин, но зная, че ще го правиш...Дано няма необходимост да ИМ се месиш в решенията, т.е. - дано не си пропуснал - в тая им възраст, сега - да бъдеш примерът за дъщерите си.... и да не ти се налага да "гониш дивото"...

                                Last edited by mikomikov; 22.11.2022, 15:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X