IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Нищо не си разбрал.
    Правилно е да се каже: "от обяви във вестника"
    полаксчо, нищо ли не си чувал в годините преди студенството за "художествена измислица"
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      какви гсм, бе евго
      полаксчо с обяви във вестника ги е търсил момите
      Нищо не си разбрал.
      Правилно е да се каже: "от обяви във вестника"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение
        Абе пичове, как ще ви пречи ученето на купоните. Не сме се спирали до последно. И не е като да не бяхме от първите по знания в сериозна специалност.
        За протокола....софианец съм.
        бай митьо, тамам бех намерИл достоверно звучащо и щадящо самочувствието ми обяснение,
        на което повечето без ендерчо бяха готови да повярват...
        и се появи ти и съсипа всичко
        препоръка е

        Коментар


        • Абе пичове, как ще ви пречи ученето на купоните. Не сме се спирали до последно. И не е като да не бяхме от първите по знания в сериозна специалност.
          За протокола....софианец съм.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            В онези времена нямаше социални мрежи, повечето нямахме GSM (бяха скъпи) и едва 3-4 курс се бяхме научили на Интернет,

            Ходил съм на 8-ми декември с групата по планински курорти. Още първи курс една кротка и тиха колежка "пристана" на един мъж, доведен от приятеля си с нас.

            Един колега си беше наел стая само за него, с намерение да си ползва спалнята, но не стана. Не можа да намери нищо.

            какви гсм, бе евго
            полаксчо с обяви във вестника ги е търсил момите
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

              Мен ме каниха на купоните в щутгарт. Нищо не сте изпуснали с Евго. Цял живот държани на къса каишка, в сравнително малка общност, където всеки те наблюдава и всичко се знае. Изведнъж без каишка и без наблюдение. Като развързани кобили. Содом и Гомор. Само хората, които бързо се впуснаха в сериозна връзка и я задържаха, бяха пощадени от покварата. За едно обаче @polax е прав - гадже бонбон се намира на купон.
              В онези времена нямаше социални мрежи, повечето нямахме GSM (бяха скъпи) и едва 3-4 курс се бяхме научили на Интернет,

              Ходил съм на 8-ми декември с групата по планински курорти. Още първи курс една кротка и тиха колежка "пристана" на един мъж, доведен от приятеля си с нас.

              Един колега си беше наел стая само за него, с намерение да си ползва спалнята, но не стана. Не можа да намери нищо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                За момичета говоря Миро. Не вярвам да пускаш дъщерите си сами по дискотеки на 13
                Още не са стигнали тази възраст. Но няма да им правя проблем да ходят, където поискат. И в дискотеките и ресторантите,в които ходех имаше и много жени.Як купон беше. Сега вече не са такива времена.Сега масово се дрогират и явно без дрога не могат да се забавляват.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Не знам каква е тая къса каишка,на която са държани хората от по-малки населени места според теб,ама аз съм тръгнал по дискотеки от 13 годишна възраст и никой никога не ми е държал сметка за това. Като бях младеж в селото, в което живея и живеех тогава имаше две дискотеки петък и събота вечер и три механи, в които свиреха оркестри и се танцуваше.А на 5 км в града имаше още 5-6 дискотеки.И не е като да са били моите съученички и съседки девствени. Така че много се бъркаш ако си мислиш, че извън София сме живеели като в манастир и сме били някакви пуритани. Купонът си течеше на макс.Така че като отидох на общежитие нищо по-различно не съм видял.
                  За момичета говоря Миро. Не вярвам да пускаш дъщерите си сами по дискотеки на 13

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                    Мен ме каниха на купоните в щутгарт. Нищо не сте изпуснали с Евго. Цял живот държани на къса каишка, в сравнително малка общност, където всеки те наблюдава и всичко се знае. Изведнъж без каишка и без наблюдение. Като развързани кобили. Содом и Гомор. Само хората, които бързо се впуснаха в сериозна връзка и я задържаха, бяха пощадени от покварата. За едно обаче @polax е прав - гадже бонбон се намира на купон.
                    Чак Содом и Гомор не съм видял, ама това не означава, че е нямало.
                    Сериозните връзки масово се случиха на улегналите събирания. На баш купоните имаше, но както казваш повечето кратки, единици изкараха до края на студенството.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                      Мен ме каниха на купоните в щутгарт. Нищо не сте изпуснали с Евго. Цял живот държани на къса каишка, в сравнително малка общност, където всеки те наблюдава и всичко се знае. Изведнъж без каишка и без наблюдение. Като развързани кобили. Содом и Гомор. Само хората, които бързо се впуснаха в сериозна връзка и я задържаха, бяха пощадени от покварата. За едно обаче @polax е прав - гадже бонбон се намира на купон.
                      Не знам каква е тая къса каишка,на която са държани хората от по-малки населени места според теб,ама аз съм тръгнал по дискотеки от 13 годишна възраст и никой никога не ми е държал сметка за това. Като бях младеж в селото, в което живея и живеех тогава имаше две дискотеки петък и събота вечер и три механи, в които свиреха оркестри и се танцуваше.А на 5 км в града имаше още 5-6 дискотеки.И не е като да са били моите съученички и съседки девствени. Така че много се бъркаш ако си мислиш, че извън София сме живеели като в манастир и сме били някакви пуритани. Купонът си течеше на макс.Така че като отидох на общежитие нищо по-различно не съм видял.
                      Last edited by mirodes; 14.11.2022, 20:13.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        евго е прав, че софиянци сме пропуснали голяма част от емоциите в общежитията
                        аз пък даже бях и задочно и ептен нищо не закачих
                        Мен ме каниха на купоните в щутгарт. Нищо не сте изпуснали с Евго. Цял живот държани на къса каишка, в сравнително малка общност, където всеки те наблюдава и всичко се знае. Изведнъж без каишка и без наблюдение. Като развързани кобили. Содом и Гомор. Само хората, които бързо се впуснаха в сериозна връзка и я задържаха, бяха пощадени от покварата. За едно обаче @polax е прав - гадже бонбон се намира на купон.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Явно, за по-смотаните само се отнася.
                          не ми се щеше да си признавам
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            евго е прав, че софиянци сме пропуснали голяма част от емоциите в общежитията
                            Явно, за по-смотаните само се отнася.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Чак галеник...
                              Историята е следната.
                              Живея нелегално при бившия ми съквартирант в бившата ми стая няколко месеца и идва края на семестъра и казват на съквартиранта ми, че трябва да напусне съответно и аз. Почваме да търсим квартира и във вестник Позвънете виждаме, че три каки си търсят съквартирантки. Звъннах, говорихме после се видяхме и те склониха да ни вземат при тях временно. Поживяхме известно време и кой от къде е. И с тях на доста купони с каки се находихме особено лятото.
                              Хубави години бяха!
                              А и след това, но се разредиха партитата и шумните купони с познати и непознати, станахме по улегнали и събиранията станаха на маса и приказки.
                              Абе хубаво беше
                              Ама съм сигурен, че при всички е било така
                              евго е прав, че софиянци сме пропуснали голяма част от емоциите в общежитията
                              аз пък даже бях и задочно и ептен нищо не закачих
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                ха! кажи после, че не си галеник на съдбата
                                Чак галеник...
                                Историята е следната.
                                Живея нелегално при бившия ми съквартирант в бившата ми стая няколко месеца и идва края на семестъра и казват на съквартиранта ми, че трябва да напусне съответно и аз. Почваме да търсим квартира и във вестник Позвънете виждаме, че три каки си търсят съквартирантки. Звъннах, говорихме после се видяхме и те склониха да ни вземат при тях временно. Поживяхме известно време и кой от къде е. И с тях на доста купони с каки се находихме особено лятото.
                                Хубави години бяха!
                                А и след това, но се разредиха партитата и шумните купони с познати и непознати, станахме по улегнали и събиранията станаха на маса и приказки.
                                Абе хубаво беше
                                Ама съм сигурен, че при всички е било така

                                Коментар

                                Working...
                                X