IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Вмирисания селски бек си ти, нищожество с мания и претенции. Жена ти съм споменал, без да я охарактеризирам дори с дума, но селяка див, веднага реагира. Само си давам сметка колко може да й е акъла, щом се е събрала с индивид сравняващ жените с продупчени гуми
    твойта женичка явно е с доста акъл щом е избягала с детето.
    а може да й се е щяло да е перла по груевски но от хвалене в инвестора колко голям собственик си на 1/2 панелче в Смирненски да си пропуснал дребното и щение.
    и сега друг да ниже

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Лорде, виж сега, ако не ти стигат вмирасан пор, собственик на .
      Вмирисания селски бек си ти, нищожество с мания и претенции. Жена ти съм споменал, без да я охарактеризирам дори с дума, но селяка див, веднага реагира. Само си давам сметка колко може да й е акъла, щом се е събрала с индивид сравняващ жените с продупчени гуми

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

        Искаш да кажеш, че си от другите ли, на които им харесва ?
        да ти кажа и аз го подозирах
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Някои мъже може да не го харесат , това също остава загатка.
          Искаш да кажеш, че си от другите ли, на които им харесва ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

            С "архи" и без "архи", простакът си е простак, а вицовете му - просташки. А. на кои жени, може да им харесат -това си остава загадка.
            Някои мъже може да не ги харесват , това също остава загатка.
            Last edited by Todor Sabev; 02.09.2020, 16:30.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              В днешно време жената избира и за това малко се бавя и за сега не мога да се похваля с хубав резултат.
              А то щото ти не избираш.
              Как пък не се намери една хърба, която и на теб да хареса. Много си вдигнал мерника и всичко остава под него.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                На жената на Грую-селяка, станал умен и красив софиянец с ипотека, иначе див провадийски козар
                Лорде, виж сега, ако не ти стигат наемите от панеляка в Христо Смирненски за нормална ракия, та заради това се наливаш с някаква пърцуца-менте, проблемът не е мой. Принципно баш ме брига за малоумни старшинки, дето цял живот са се дръгнали по топките и са викали "И сега ко ши праим, ши съ глобяваме ли, или?", но да обиждаш жена ми е последното нещо, което бих позволил на вмирасан пор, собственик на коптор, като теб! Смешкото Дио не го знам, така че нито като архарчик ще го коментирам, нито като арахна - все ми е тая, да е жив и здрав.

                П.С. Понеже е съвпадение някакво, но преди 10-на дни за пръв път минах покрай Провадия, на път за Рейна дел мар - стандартно градче от селски тип. Съжалявам, че нямах време да отида до крепостта, виждал съм хубави снимки от нея.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                  С "архи" и без "архи", простакът си е простак, а вицовете му - просташки. А. на кои жени, може да им харесат -това си остава загадка.
                  На жената на Грую-селяка, станал умен и красив софиянец с ипотека, иначе див провадийски козар

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Я, сега отварям тази тема, дето не съм влизал от незнам си кога и какво да видя - архипростакът грую споменат в първите редове Е, как да не знаеш за перлата, бре (не сливенската, че я развалиха нещо), ся пак ще ти кажа вица, нали съм архипростак

                    Отива ученик при Далай Лама и го пита:
                    - Учителю, каква е разликата между жените и перлите?
                    - Ще медитирам върху това – отвърнал Далай Лама – ела след 3 дни за отговор.
                    След три дни отива ученикът и Далай Лама му казва:
                    - Разликата между жените и перлите е тази, ученико, че перлите се нижат от две страни, и отпред, и отзад, а жените само отпред!
                    - Но, учителю, аз съм чувал, че има жени, които също се нижат и отпред, и отзад!
                    - Това, ученико, не са жени – това са перли!

                    Акуариуса, евала, бате, така се прави, ама някога в Плевен имаше страхотни жени, счупвах си врата от въртене, като отивах лятото, а сега, хем командировка - егати гредата, брат. Язък, беше страхотен районът

                    Кире, лафът е - който много днес подбира, утре тайно онанира. Ма си трябва и подбор де, че иначе става като онази песен от моите буйни години: "се напих кат' алигатор, се събудих с крокодил"...
                    С "архи" и без "архи", простакът си е простак, а вицовете му - просташки. А. на кои жени, може да им харесат -това си остава загадка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                      Евго, за жената често няма значение готин, левент, паралия и квото още си мислиш, че я впечатлява, ако точно в даден момент не я разбереш, изтърпиш, подкрепиш, успокоиш или от каквото там има нужда. Трябва нещо да направиш, но не го правиш. Отношението към теб се променя, като от пръв приятел можеш да й станеш най-големия враг. Тя най-вероятно няма да го покаже веднага супер ясно, но ти ще се сетиш, като й видиш прашките да съхнат на чужда тераса. Толкова по въпроса за готините, паралиите, левентите и т.н. Ти си се закотвил в некъв стереотип и зорлем не излизаш оттам. Промени нещо в себе си или в мисленето си, за да се променят нещата около теб.
                      В днешно време жената избира и за това малко се бавя и за сега не мога да се похваля с хубав резултат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Промяната означава, че изнасилването ще бъде дефинирано не само като резултат от физическо насилие или принуда, но и когато жертвата е неспособна да се съпротивлява, например заради алкохолно опиянение.

                        CLUBZ.BG
                        В Дания: Секс без изрично взаимно съгласие става изнасилване
                        Датското правителство обяви, че си е осигурило парламентарно мнозинство за приемането

                        Евго бързай, че виж какво се задава..
                        От коментарите към статията:
                        "Съгласието трябва да е писмено, с нотариална заверка на подписите.
                        Също така по време на секса нотариусът трябва да присъства и води протокол, за да се констатира дали всичко е протекло правилно."

                        Точно така, и да е на бланка, утвърдена със закон.
                        Следващата стъпка в законодателството ще е писмена заявка към компетентните органи за желание за създаване на дете. Заявката подлежи на разглеждане и одобрение от компетентните органи и възможност за обжалване на решението в 14-дневен срок пред административния съд.
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Груйче, подбор, подбор, ама времето минава и накрая си е чист късмет..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            ПисАли, писАли, та се оляли...
                            Не мога да намеря каква е таз Груюва перла...? Сигурно нещо младо със стегнат задник и разкрепостени желания....

                            пп Какво е разбирането ти за малко ...? Средностатистически и 2 см е добро увеличение на ... нивото....
                            Я, сега отварям тази тема, дето не съм влизал от незнам си кога и какво да видя - архипростакът грую споменат в първите редове Е, как да не знаеш за перлата, бре (не сливенската, че я развалиха нещо), ся пак ще ти кажа вица, нали съм архипростак

                            Отива ученик при Далай Лама и го пита:
                            - Учителю, каква е разликата между жените и перлите?
                            - Ще медитирам върху това – отвърнал Далай Лама – ела след 3 дни за отговор.
                            След три дни отива ученикът и Далай Лама му казва:
                            - Разликата между жените и перлите е тази, ученико, че перлите се нижат от две страни, и отпред, и отзад, а жените само отпред!
                            - Но, учителю, аз съм чувал, че има жени, които също се нижат и отпред, и отзад!
                            - Това, ученико, не са жени – това са перли!

                            Акуариуса, евала, бате, така се прави, ама някога в Плевен имаше страхотни жени, счупвах си врата от въртене, като отивах лятото, а сега, хем командировка - егати гредата, брат. Язък, беше страхотен районът

                            Кире, лафът е - който много днес подбира, утре тайно онанира. Ма си трябва и подбор де, че иначе става като онази песен от моите буйни години: "се напих кат' алигатор, се събудих с крокодил"...
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Промяната означава, че изнасилването ще бъде дефинирано не само като резултат от физическо насилие или принуда, но и когато жертвата е неспособна да се съпротивлява, например заради алкохолно опиянение.

                              CLUBZ.BG
                              В Дания: Секс без изрично взаимно съгласие става изнасилване
                              Датското правителство обяви, че си е осигурило парламентарно мнозинство за приемането

                              Евго бързай, че виж какво се задава..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                ok, прав си.

                                Обаче, преди 10 г. си бил готин левент, на 28 г, симпатяга, но това не попречи на бившата ти да ти направи номер?
                                Виж сега бившата съпруга замина ,щото просто спрях да правя секс с нея,разбираш ли ? Причината е това,иначе все някак си щяхме да си караме заедно.Защо спрях ли,ами поради много фактори които се натрупаха,и стрес,и напрежение и други неща от лично естество.В тоя случай така или иначе за нея няма какво да съжалявам защото и сега не мога да си легна вече с нея,а и тя и напълня,след второто не става.Лично за мен това не е проблем.Проблем беше всичко около детето.Но засега нещата са добре

                                Коментар

                                Working...
                                X