IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo

    Точно така. Била много хитра и го учела на глупости.

    Въпреки това, не могла да зачене от него изобщо.

    И като сме ходили у тях, 2-3 пъти само, винаги беше на празна маса.
    ама тя сериозна била работата
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Наскоро гледах Боби Търбото е едно предаване. Разказа, че му отнело 40г да намери своята половинка в днешния комерсиален и виртуален свят, на изкуствени устни и пошлост.

      Добре, ще пробвам да ходя на някакви танци...... И други неща ще пробвам. Каквото проработи.
      Пробвай ,ама 100 % пробвай...Енергията ти се губи ,като се прибереш вкъщи и легнеш на дивана...В подобни групи кипи от добро настроение,а доброто настроение дава прилив на енергия....И дори и да не последват светкавично успехи над нежния пол,прибирайки се след танците в къщи ще се чувстваш вече приятно уморен ,а не "гадно" уморен......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Направо ме вбесяваш, като ти чета простотиите.
        Абе как така нямаш енергия?!? Да не копаш камъни? Това за танците сме ти го писали сигурно 2/3 от потребителите. Никой не те кара да ходиш всяка вечер. Върви веднъж, дваж пък може и да ти хареса ....
        Разбери, че няма да стане така както го мислиш. Няма да намериш, като предложиш на украйнката да станете гаджета без да се познавате пък ти съвсем не си губиш времето и скачаш направо с дете.
        Трябват ти познанства/приятелства с жени после всичко се случва леко.
        Трябват ти контакти и разговори, там имаш да работиш много, много трябва да се променяш...
        Останеш ли си закостенял, както си сега, нищо няма да постигнеш.
        Дано се вслушаш!
        Макар и да отнасяш бъзици, мисля, че всеки в темата иска да ти помогне. Успех!
        Наскоро гледах Боби Търбото е едно предаване. Разказа, че му отнело 40г да намери своята половинка в днешния комерсиален и виртуален свят, на изкуствени устни и пошлост.

        Добре, ще пробвам да ходя на някакви танци...... И други неща ще пробвам. Каквото проработи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Мисля, че не е за мен. В края на деня нямам такава енергия и имам нужда по почивка вечер.

          И танцувам като дърво.
          Направо ме вбесяваш, като ти чета простотиите.
          Абе как така нямаш енергия?!? Да не копаш камъни? Това за танците сме ти го писали сигурно 2/3 от потребителите. Никой не те кара да ходиш всяка вечер. Върви веднъж, дваж пък може и да ти хареса ....
          Разбери, че няма да стане така както го мислиш. Няма да намериш, като предложиш на украйнката да станете гаджета без да се познавате пък ти съвсем не си губиш времето и скачаш направо с дете.
          Трябват ти познанства/приятелства с жени после всичко се случва леко.
          Трябват ти контакти и разговори, там имаш да работиш много, много трябва да се променяш...
          Останеш ли си закостенял, както си сега, нищо няма да постигнеш.
          Дано се вслушаш!
          Макар и да отнасяш бъзици, мисля, че всеки в темата иска да ти помогне. Успех!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Мисля, че не е за мен. В края на деня нямам такава енергия и имам нужда по почивка вечер.

            И танцувам като дърво.
            Идеята е добра. Каквато и да е група с каквато и да е дейност където има повече жени. Абе няма ли читателски клубове? По бродерия, по готварство?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

              Евго,да вземеш да се включиш в някоя група за народни танци...Съотношението мъже/жени много ще те зарадва....Хем ще си прекарваш чудесно,хем може и да ти излезе късметът....И не се оправдавай,че не можеш да играеш хора...Дамите ще те научат...Какво мислиш?!
              Мисля, че не е за мен. В края на деня нямам такава енергия и имам нужда по почивка вечер.

              И танцувам като дърво.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo

                На дядо ми бяха дали апарт в хубав блок на УБО, но той не го купи и само сме го ползвали 23 г.
                Евго,да вземеш да се включиш в някоя група за народни танци...Съотношението мъже/жени много ще те зарадва....Хем ще си прекарваш чудесно,хем може и да ти излезе късметът....И не се оправдавай,че не можеш да играеш хора...Дамите ще те научат...Какво мислиш?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  няма ли поне да им смигаш, може някоя да се реши да пробва що е то балкански мъж
                  Леле

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    заради оная мръсница, старата мома ли
                    Днеска къртиш мивки

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo

                      На дядо ми бяха дали апарт в хубав блок на УБО, но той не го купи и само сме го ползвали 23 г.
                      заради оная мръсница, старата мома ли
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Много е добро.
                        и работи
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          На колкото и маймуни да съм дал пари почти НИКОЙ не ми ги е върнал. Дори и суми по 5-10лв. Чак ми стана навик да давам на някой шушляк 10лв ПУБЛИЧНО и да го отсвирвам/гавря след като не ми ги е върнал
                          А, то за десет лева, не си струва въобще усилието - бъди щедър и толкоз. Човек трябва и да дава, за да му се връщат отгоре

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            ако искаш да се отървеш от някого, дай му пари на заем
                            не помня кой го беше казал
                            Много е добро.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              няма ли поне да им смигаш, може някоя да се реши да пробва що е то балкански мъж
                              Абе заглеждаме се,ама дотам. При положение, че ония са с мъжете си и децата, как точно да стане нещо?Нали мъжете им ще им отрежат главата, пък и моята също.Единият е 150 кг глиган. Сигурно не й върши работа в леглото, ама набара ли ни си е направо страшно.Такива свалки може да станат на санаториум ако и двамата сте сами.Там повечето жени именно с тая цел ходят.
                              Last edited by Vergil1975; 23.01.2023, 18:19.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                                Не си много обективен, Евго.

                                При социализЪма имаше НОРМАТИВИ, за спазването на които (от ОБИКНОВЕНИТЕ хора) - се следеше.
                                Само на теб не ти стана ясно, че на Евго бащата не е бил шлосер.
                                Поне на шлосерите, не даваха апартаменти в блоковете на УБО, по него време...

                                Коментар

                                Working...
                                X