IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

    Не си много обективен, Евго.

    При социализЪма имаше НОРМАТИВИ, за спазването на които (от ОБИКНОВЕНИТЕ хора) - се следеше.
    Само на теб не ти стана ясно, че на Евго бащата не е бил шлосер.
    Поне на шлосерите, не даваха апартаменти в блоковете на УБО, по него време...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      На колкото и маймуни да съм дал пари почти НИКОЙ не ми ги е върнал. Дори и суми по 5-10лв. Чак ми стана навик да давам на някой шушляк 10лв ПУБЛИЧНО и да го отсвирвам/гавря след като не ми ги е върнал
      ако искаш да се отървеш от някого, дай му пари на заем
      не помня кой го беше казал
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
        Сега съм на един спа хотел във Велинград. Има няколко красиви туркини и са все с някакви ръбели турци.Явно си се женят в тяхната общност млади и такава жена изобщо няма как да завърже връзка с някой българин.А са си расови кобилки.
        На Евго някоя такава му трябва. Ще върти домакинството,ще му роди деца и ще има уважение към съпругът си.Да търси в Студентски град някоя такава студентка.
        няма ли поне да им смигаш, може някоя да се реши да пробва що е то балкански мъж
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Когато си прав си прав, а най-добре по банков път и да се пази бележката.
          На колкото и маймуни да съм дал пари почти НИКОЙ не ми ги е върнал. Дори и суми по 5-10лв. Чак ми стана навик да давам на някой шушляк 10лв ПУБЛИЧНО и да го отсвирвам/гавря след като не ми ги е върнал
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

            Не си много обективен, Евго.

            При социализЪма имаше НОРМАТИВИ, за спазването на които (от ОБИКНОВЕНИТЕ хора) - се следеше. Трябваше да бъде регламентиран произходът на средства в едно домакинство (от трудови доходи).

            Стриктно се следеше спазването на следните НОРМАТИВИ:

            1. На едно домакинство се полага едно жилище.
            2. Това жилище не може да има площ, повече от 120 кв.м.
            3. Броят на стаите.....
            4. Художествено-теорческста Ентелигенция има право на....
            .......

            В тоя смисъл, твоят баща, художник по природа (с толкова ценна реликва в твое лице), все пак е направил повече, отколкото е било възможно по закон. Още: дал ти е добро възпитание, а също е инвестирал в твоето образование....
            Редно е да четем добри неща за родителите ти...
            Знам за тези ограничения по времето на соца, но не са спазвани стриктно.

            Хората с връзки са се уреждали по втория начин. И към края на соца, много хора не ги спазваха, т.е. вземали са апартаменти без да имат право.


            Last edited by Evgo; 23.01.2023, 17:16.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo

              Беше с голяма заплата известно време, която предполагаше.......че може да ни купи апартаменти и коли, или да ни остави пари в брой.
              Не си много обективен, Евго.

              При социализЪма имаше НОРМАТИВИ, за спазването на които (от ОБИКНОВЕНИТЕ хора) - се следеше. Трябваше да бъде регламентиран произходът на средства в едно домакинство (от трудови доходи).

              Стриктно се следеше спазването на следните НОРМАТИВИ:

              1. На едно домакинство се полага едно жилище.
              2. Това жилище не може да има площ, повече от 120 кв.м.
              3. Броят на стаите.....
              4. Художествено-теорческста Ентелигенция има право на....
              .......

              В тоя смисъл, твоят баща, художник по природа (с толкова ценна реликва в твое лице), все пак е направил повече, отколкото е било възможно по закон. Още: дал ти е добро възпитание, а също е инвестирал в твоето образование....
              Редно е да четем добри неща за родителите ти...

              Коментар


              • Сега съм на един спа хотел във Велинград. Има няколко красиви туркини и са все с някакви ръбели турци.Явно си се женят в тяхната общност млади и такава жена изобщо няма как да завърже връзка с някой българин.А са си расови кобилки.
                На Евго някоя такава му трябва. Ще върти домакинството,ще му роди деца и ще има уважение към съпругът си.Да търси в Студентски град някоя такава студентка.
                Last edited by Vergil1975; 23.01.2023, 16:22.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Изобщо не трябва да се дават големи суми на човек, който може и да не ги върне.

                  Има и разписки за тази цел.
                  Когато си прав си прав, а най-добре по банков път и да се пази бележката.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    Ако може въщо така, да не се занимаваш с мен и да не ме коментираш и анализираш.
                    Това не е твой личен форум, че да поставяш условия. ;-)
                    Направи си собствен и там си дефинирай свои правила.

                    Апропо, не се 'занимавам' персонално с теб, а с всички изказвания, които по една или друга причина са привлекли вниманието ми - т.е. или са били смешни, или сбъркани, или откровено глупави...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
                      Предполагам, че Евго и брат му изплащат кредити на собствените си жилища, не на баща си.
                      Аз не предполагам, а съм сигурен в това, което ти предполагаш.

                      Сигурен съм и в лошата финансова подготовка на бащата на Евго, който му оставя апартамент и две вили, едната от които била на морския бряг.

                      Какво ли щеше да бъде, ако таткото имаше добра финансова култура? (всичко, умножено по 2-3... )

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Тоя стар лаф не го ли помните:
                        На хубава жена и малка сметка - всички се натискат!

                        А наш Евго само дудне, че жените вече не са по малките сметки... не са тъй скромни.
                        От лек автомобил нагоре чЕкат за всеки рожд. ден... автопарк събират.
                        За юбилей - минимум хеличоптер! ;-)
                        +1

                        Ако може въщо така, да не се занимаваш с мен и да не ме коментираш и анализираш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          "Никога не съм открит пред глупавите и неинтелигентните. За тях Аз съм покрит от вътрешната Си сила и затова те не знаят, че съм нероден и непогрешим. "
                          Матей 7:6.

                          "Когато се следват стъпките на Майстора, ушите на онези, които са готови за неговото Учение, се отварят широко." - Кибалион.
                          Last edited by Arana; 23.01.2023, 15:04.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Всичко е една голяма илюзия . Мая.
                            "Никога не съм открит пред глупавите и неинтелигентните. За тях Аз съм покрит от вътрешната Си сила и затова те не знаят, че съм нероден и непогрешим. "

                            Коментар


                            • Тоя стар лаф не го ли помните:
                              На хубава жена и малка сметка - всички се натискат!

                              А наш Евго само дудне, че жените вече не са по малките сметки... не са тъй скромни.
                              От лек автомобил нагоре чЕкат за всеки рожд. ден... автопарк събират.
                              За юбилей - минимум хеличоптер! ;-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Според мен - да заложи на неандерталец. Едно е да те ударят с дърво по главата и да те да завлекат в най-близката пещера, друго си е да те разкарват по Седемте морета и да ти докарват морска болест. Праисторическият е по-вървежен.
                                Наздраве!
                                Накара ме да се позамисля

                                Наздраве!
                                Last edited by Arana; 23.01.2023, 14:43.

                                Коментар

                                Working...
                                X