Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    ЗорЪт е голям ама нейсе , нищо не съм решил , трябва четене с разбиране ако е възможно....
    Всичко е една голяма илюзия . Мая.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      И защо реши, че твоята илюзия е по-достоверна от моята ?
      ЗорЪт е голям ама нейсе , нищо не съм решил , трябва четене с разбиране ако е възможно....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

        Не смятам. Само реши в коя категория ще се състезаваш, че на места е доста обострена конкуренцията.
        Според мен - да заложи на неандерталец. Едно е да те ударят с дърво по главата и да те да завлекат в най-близката пещера, друго си е да те разкарват по Седемте морета и да ти докарват морска болест. Праисторическият е по-вървежен.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Не си прочела коментарите от днес.
          Четох ги по диагонал, че имах работа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Леле, Евго, сега мъжете ли ги почна бре?
            Не си прочела коментарите от днес.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              Не смятам. Само реши в коя категория ще се състезаваш, че на места е доста обострена конкуренцията.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                +1

                Евго си изплати кредита през 2018 г.


                Българските мъже, в общия случай, КОИТО АЗ ПОЗНАВАМ, не са по плащането...
                Леле, Евго, сега мъжете ли ги почна бре?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
                  Предполагам, че Евго и брат му изплащат кредити на собствените си жилища, не на баща си.
                  +1

                  Евго си изплати кредита през 2018 г.


                  Българските мъже, в общия случай, КОИТО АЗ ПОЗНАВАМ, не са по плащането...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Българските мъже, в общия случай, не са по плащането.

                    Дори не плащат сметките вкъщи на 100% и не дават адекватна издръжка на децата си - ученици и студенти. Не купуват апартамент или кола на децата си. Тук говоря и за моя случай.

                    Да не говорим, че и навън, на заведение няма да почерпят стар приятел. Естествено, може да почерпят някоя въртиопашка, ако на хоризонта се вижда, че нещата ще станат.
                    Бих се съгласил с теб само ако беше написал:
                    Българските мъже, в общия случай, КОИТО АЗ ПОЗНАВАМ, не са по плащането...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                      Не смятам. Само реши в коя категория ще се състезаваш, че на места е доста обострена конкуренцията.
                      Що, то и в публиката също е нЕкакво участие.

                      Коментар


                      • Предполагам, че Евго и брат му изплащат кредити на собствените си жилища, не на баща си.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          И след това си ги беше искал през 2016 г, но онази е хитра и не му ги даде.

                          Защо тя ще му ползва парите, а ние с брат ми да изплащаме кредити за жилища към банките?

                          Евго, не забравяй, че може да се откажеш от наследството (на баща си), при което да се "спасиш" от изплащането на "кредити за жилищА към банките".

                          Как не си се досетил за подобна възможност? Всички юристи ще ти коментират подобна възможност...

                          Но - НЕ! Защо предпочиташ да изплащаш кредитните линии на твоя баща, който - вече всички разбираме от теб, че има толкова "слаба финансова култура"?

                          Не става ясно защо се "набутваш" между шамарите - точно ти, със силната финансова култура? Лесно е: спри да плащаш кредитите на хората със "слаба финансова култура" и се откажи от наследството! Започни живота СИ на чисто! ПО-трудно ли ще бъде? Защо смяташ, че баща ти прави по-леко ТВОЕТО съществуване, въпреки факта, че изплащате с брат ти?

                          Защо разчиташ на хора със "слаба финансова култура" и постоянно се оплакваш като вдовица за ... ЧУЖД неизплатен апартамент?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            интелигентната изключваш ли я
                            в коя група се целиш ти
                            Не я изключвам естествено.С тъпи жени никога не съм имал връзка. Ама една интелигентна жена не е задължително да е принцеса с огромни претенции. А и таргет групата ми са жени във възрастта 25-39 годишна възраст. Over 40 имат много комплекси, а и повечето не изглеждат добре .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Действай,Радко.Лозето иска по-здрава мотика,а не молитва.
                              Моите предпочитания са към съвсем друга група жени.Та някои жени може и да получават сърбежи от моята личност, но ще си останат само с бляновете.
                              интелигентната изключваш ли я
                              в коя група се целиш ти
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                а има ли възрастови ограничения?
                                Не смятам. Само реши в коя категория ще се състезаваш, че на места е доста обострена конкуренцията.

                                Коментар

                                Working...
                                X