IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
    Направо не съм на себе си Евго ... Пак пиша за твоята космическа направо издънка ... очаквал да го покани?? Ами тя като жена дори е направила много повече отколкото трябва ...не е истина каква оферта си загробил, тази жена бъди сигурен, че повече няма да те погледне
    Глей са, момичето не му е дало повод...... (Това е един стар хубав виц)
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Направо не съм на себе си Евго ... Пак пиша за твоята космическа направо издънка ... очаквал да го покани?? Ами тя като жена дори е направила много повече отколкото трябва ...не е истина каква оферта си загробил, тази жена бъди сигурен, че повече няма да те погледне

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Не съм сигурен дали от време на време не попреспива с някой мъж. Хубава е и не е залупена, учила е и има хубава кариера.

        Преди известно време друга комшийка (пак младичка, 33-35 г.) в другия апартамент ми отвори врата, след баня, препасана само с една кърпа. И се държеше малко предизвикателно и курвенски, но не ме покани да продължим у тях. Все пак беше секси.

        Ако бях с мутренска визия (широк гръб, гола глава, бицепс), може би щеше да ме покани.
        ако беше отворила така на бай стамен, той щеше да влезе със се вратата барбар с касата...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Не съм сигурен дали от време на време не попреспива с някой мъж. Хубава е и не е залупена, учила е и има хубава кариера.

          Преди известно време друга комшийка (пак младичка, 33-35 г.) в другия апартамент ми отвори врата, след баня, препасана само с една кърпа. И се държеше малко предизвикателно и курвенски, но не ме покани да продължим у тях. Все пак беше секси.

          Ако бях с мутренска визия (широк гръб, гола глава, бицепс), може би щеше да ме покани.
          Човеко абе ти си за убиване бе, що не я награби ???? Кво си чакал ??? Тя ти се е набутала в ръцете, а ти стоял вцепенен и си се усмихвал глуповато може би. Значи виж ся, специално за теб ще напиша нещо малко по-дълго ще бъде и ще го постна довечера около 19 часа. За убиване си бе ??

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Дори в сферата на фантазиите, нека си представим следната /напълно възможна/ ситуация:

            Отива /човекът/ при готината комшийка, а тя го приема, защото отдавна не са я навестявали /смели/ мъже..., а и на ситуацията краят ѝ не се вижда..., но най-вече, защото и дамата има своите потребности, а както се казва на жаргон - на някои части от тялото си - така ѝ се сторило - като че паУжина почнала да хваща...

            В процеса на приемо-предаването - за да уточним: тя приема мъжа /почти като чужденците, за които е "готова"/, в същото време и МУ предава най-прекрасното от себе си: рядък, екзотичен вирус...

            Развитието на нещата във времето показва интересен феномен: екзотиката, която получава мъжът - успешно се противопоставя на... короната..., имунната система цъфти - налице е 50-годишен имунитет..., Евго е първият и недосегаем трилионер, с патентован супер-метод да борба с пандемията..., успял е да убеди готината комшийка - да работят в екип, светът ГИ боготвори, България цъфти - първа световна икономическа сила!...

            Съвсем реална възможност, казвам ви!
            Не съм сигурен дали от време на време не попреспива с някой мъж. Хубава е и не е залупена, учила е и има хубава кариера.

            Преди известно време друга комшийка (пак младичка, 33-35 г.) в другия апартамент ми отвори врата, след баня, препасана само с една кърпа. И се държеше малко предизвикателно и курвенски, но не ме покани да продължим у тях. Все пак беше секси.

            Ако бях с мутренска визия (широк гръб, гола глава, бицепс), може би щеше да ме покани.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Дори в сферата на фантазиите, нека си представим следната /напълно възможна/ ситуация:

              Отива /човекът/ при готината комшийка, а тя го приема, защото отдавна не са я навестявали /смели/ мъже..., а и на ситуацията краят ѝ не се вижда..., но най-вече, защото и дамата има своите потребности, а както се казва на жаргон - на някои части от тялото си - така ѝ се сторило - като че паУжина почнала да хваща...

              В процеса на приемо-предаването - за да уточним: тя приема мъжа /почти като чужденците, за които е "готова"/, в същото време и МУ предава най-прекрасното от себе си: рядък, екзотичен вирус...

              Развитието на нещата във времето показва интересен феномен: екзотиката, която получава мъжът - успешно се противопоставя на... короната..., имунната система цъфти - налице е 50-годишен имунитет..., Евго е първият и недосегаем трилионер, с патентован супер-метод да борба с пандемията..., успял е да убеди готината комшийка - да работят в екип, светът ГИ боготвори, България цъфти - първа световна икономическа сила!...

              Съвсем реална възможност, казвам ви!
              говорил ли си със специалисти?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                евго ходи ли до готината комшийка?
                не се подмотвай, тя чака мъж и първия появил се е много вероятно да спечели

                Дори в сферата на фантазиите, нека си представим следната /напълно възможна/ ситуация:

                Отива /човекът/ при готината комшийка, а тя го приема, защото отдавна не са я навестявали /смели/ мъже..., а и на ситуацията краят ѝ не се вижда..., но най-вече, защото и дамата има своите потребности, а както се казва на жаргон - на някои части от тялото си - така ѝ се сторило - като че паУжина почнала да хваща...

                В процеса на приемо-предаването - за да уточним: тя приема мъжа /почти като чужденците, за които е "готова"/, в същото време и МУ предава най-прекрасното от себе си: рядък, екзотичен вирус...

                Развитието на нещата във времето показва интересен феномен: екзотиката, която получава мъжът - успешно се противопоставя на... короната..., имунната система цъфти - налице е 50-годишен имунитет..., Евго е първият и недосегаем трилионер, с патентован супер-метод да борба с пандемията..., успял е да убеди готината комшийка - да работят в екип, светът ГИ боготвори, България цъфти - първа световна икономическа сила!...

                Съвсем реална възможност, казвам ви!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Тя, между другото, ме харесва.

                  На едно общо събрание един чичо ме коментира пред нея "Сигурно вземаш 3-4К лв и за това не правиш проблем за парите за общите части". И тя го чу. Отделно веднъж се разминахме и ми се усмихна хубаво.

                  От друга страна е трудна топка, от тези готините мадами, които са готови за чужденец или голям директор.
                  до гергьов ден да си и разковал дъската. Трудна е в главата ти само. . покажи и НЕДВУСМИСЛЕНО ЧЕ Я ИСКАШ.
                  Всеки път като я видиш.
                  Last edited by bota156; 23.04.2020, 12:26.
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                    евго ходи ли до готината комшийка?
                    не се подмотвай, тя чака мъж и първия появил се е много вероятно да спечели
                    Тя, между другото, ме харесва.

                    На едно общо събрание един чичо ме коментира пред нея "Сигурно вземаш 3-4К лв и за това не правиш проблем за парите за общите части". И тя го чу. Отделно веднъж се разминахме и ми се усмихна хубаво.

                    От друга страна е трудна топка, от тези готините мадами, които са готови за чужденец или голям директор.

                    Коментар


                    • евго ходи ли до готината комшийка?
                      не се подмотвай, тя чака мъж и първия появил се е много вероятно да спечели
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • https://www.memecenter.com/fun/49054...ition/comments
                        М.... . ш..... ..й.о!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от representjah

                          Настръхвам..... колко точно описание на масовката. А всъшност каква е голата истина за мъжете: искаме да се наспим добре, да се събудуми да хапнем нещо, да отидем на работа, след това биричка лаф с приятели в някой бар. Прибираме се, жената да е сготвила вечеря, малко да си поговорите (15 минути макс), едно бързо еб@не, и пак си лягяш задължително сам на легло за да се наспиш като хората. Жените са лесни - те искат просто най-доброто.
                          Едно нещо със сигурност няма да ми омръзне и това е младата мацка (до 25 години). И докато са толкова евтини, изобщо нямам намерение да си ги купувам, предпочитам под наем да ги ползвам. И като ти омръзне една - следващата. През останалото време - кеф ти за риба, кеф ти на лов, кеф ти с приятели по забавления, екскурзии, кеф ти да печелиш пари. И ако накрая решиш да ставаш баща, то мъжът може и на 80 години, ние нямаме срок на годност. Аз съм на 38 и още не съм толкова романтичен за да се женя. Децата пък изобщо не фигурират в плановете... светът няма нужда от нов Хитлер или Сталин.
                          Много мъжкарски пишеш и готино, ама тия млади мацки явно са от платения контингент, употрбявани от кой ли не,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            Жените и те не знаят какво искат,та какво да говорим.Последната с която бях ,беше сексуална,луда,гореща любов ,чак до психопатии и агресия стигахме.Абе все едно гледате трилър.Не беше наясно себе си,така ми казваше.Едно е ясно,жените са луди ,едни малко,други повече.
                            Брей, че яко. Браво!

                            Колко годишна беше? Имаше ли деца от друг мъж?


                            Относно това, че деца се правят до 30г, това е старото разбиране.

                            Н.Бареков е направил 3 деца на новата си жена, едно след друго, на 40+ годишна възраст.

                            Има пари и хормони, и прави,
                            Last edited by Evgo; 23.04.2020, 09:30.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от representjah
                              Най-обичам хората, които се смятат за толкова изключителни, че се решили да създадат копия на собствената си изключителност. И после аз съм бил егоист. Пичове, светът е шарен, хора всякакви. Аз смятам да си отида от тоя свят точно както съм дошъл - сам, бос, гол и наср@н. Но докато дойде този момент ще взема всичко което светът ми предостави като удоволствие - младите пичет@ са голяма част от това. Силно се надявам да нямате дъщери, или поне да сте били добър Role Model, че с тия daddy issues които им давате, жътвата е изобилна.
                              Има един момент, в който няма да ти е до жени, и тогава едно вдигане на телефона на сина ти, или дъщеря ти, просто да си кажете как си, какво правиш, добре ли си, и така нататък, ще означава много повече от това, което си написал. Няма рецепта, или норма, която да те накара да имаш деца. Всеки е свободен да живее живота си така, както иска, но все пак се замисли. И друго не малко важно. Подчертвам, да имаш дете, или деца, не ти пречи да си живееш живота и да се чувстваш добре. Да, малко се променят нещата, но като цяло децата бързо порастват. Замисли се и действай, докато е време, но само ако имаш вътрешно желание за това.

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X