IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • в студентските години объркахме един път етажа. и не става ключа и не става и со касата един приятел 120+ кила и се тръшва на леглото. Аз се засилвам след него на другото и виждам нещо мърда и цъка ламбата и едни очи ме гледат невярващо. толкова беше уплашена че гък не можа да каже. След 2-3 мин се освести и вика че има съквартирантка на другото легло. Поне 10 мин я вадихме изпод туловището на моментално заспалия мъртво пиян .. ЕХ тези студентски години ..
    Има нужда - карантина е все пак. То няма ни имоти, ни печалби на борсата. петрола на минус цена. Луда работа
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Какви тъпи теми се отварят точно пък в тоя форум сякаш няма адам и ева и прочие....ма то егоцентрични ексхибиционисти търсещи поле за изява да искаш.
      А това с гордост да напишеш че няма поне едно дете да оставиш след себе си - това един мъж на място никога не би го и помислил дори, джендърска му работа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

        ако беше отворила така на бай стамен, той щеше да влезе със се вратата барбар с касата...
        Да, той затова ги е изпосменил толкова.......верно, че срам пу?ка не е@e, ама с нагла селска напористост понякога се получава доста комично.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

          говорил ли си със специалисти?
          Говорил е, но е останал неразбран

          Коментар


          • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
            Интересна тема, всеки мъж или жена има какво да каже по нея.
            Евго, гледам, тука има съвети да се влиза с касата на вратата при такива възможности. То не е лошо да се възползваш, опита е хубаво нещо защото знаеш после какво не искаш. Обаче, бих си задал въпроса, дали ти трябва връзка с жена, която си я свалил само с поглед. Какво уважение ще имаш към такава жена и няма ли да си мислиш, че ще го прави с всеки срещнат зад гърба ти.
            А пък щом си мислиш, че си пада по мускули и лоша визия, то по тази логика ако утре е нямаш тази визия, ще те смени. Както правят и много мъже, става на 25 любовницата, вземаш и апартамента и колата и търсиш следващата на 22.
            +1

            Но днешните жени са напълно способни, докато мъжът го няма, да си поканят някой от чата и да го направят в семейната спалня. И съм го чувал от познати, че им се е случвало.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
              Направо не съм на себе си Евго ... Пак пиша за твоята космическа направо издънка ... очаквал да го покани?? Ами тя като жена дори е направила много повече отколкото трябва ...не е истина каква оферта си загробил, тази жена бъди сигурен, че повече няма да те погледне
              Ей това е най-лошото. И аз съм го изпитвал. Па и после тая на всички познати заразправя че съм бил обратен. Тя гола ме молила па аз съм и затръшнал вратата.
              НИКОГА НЕ ОТКАЗВАЙ НА ЖЕНА КОЯТО СИ ИСКА. По добре да се изложиш зверски отколкото да откажеш. А и изключително лесно можеш да се измъкнеш че не си я разбрал правилно, ако се развика че си насилник и не е искала. А и всички ще научат че си сексуален маниак и доста ще се убедят лично в това ….
              Last edited by bota156; 23.04.2020, 13:50.
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
                НЕ НЕ АМА ШЕ ТИ ПИША С ГОЛЕМИТЕ БУКВИ ЩОТО НАПРАВО ЩЕ ИЗЛЯЗА ОТ ТЯЛОТО СИ ОТ ЯД
                НЯМАЛ КОНДОМИ !!!!!
                КОНДОМИ НЯМАЛ !!!!!!
                ЗНАЧИ АКО ЗНАМ КЪДЕ ЖИВЕЕШ В СОФИЯ ЩЕ ДОЙДА ОТ ДРУГИЯ КРАЙ НА БЪЛГАРИЯ СПЕЦИАЛНО ДА ТИ УДАРЯ ЕДИН ШАМАР

                НЯМАЛ КОНДОМИ !!!!!
                само гледай да не объркаш вратите и да ти отвори оная с хавлията.
                че ще се сетиш, че от бързане си забравил резервната гума дома.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  за мерак и сърбеж има само 1 лек
                  аз за фантазиите му имах предвид ))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                    говорил ли си със специалисти?
                    за мерак и сърбеж има само 1 лек
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Не пиши нищо. Може на лично.

                      Ще ти разкажа какъв е случая.

                      Момичето е хубаво, от провинцията, живее с приятелката си там, а приятелката е лоша, тип мутреса и командва малката и малката й е като икономка и я слуша за всичко. И й слугува. И двете нямат официални мъже. Дъртата със сигурност бръмчи.

                      Отделно малката понякога ме подминава и не иска да ги говори с мен. Нямаше как да й се нахвърля, нямах и кондоми,

                      Не даваше знак, че иска да ми се отдаде.
                      НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
                      НЕ НЕ АМА ШЕ ТИ ПИША С ГОЛЕМИТЕ БУКВИ ЩОТО НАПРАВО ЩЕ ИЗЛЯЗА ОТ ТЯЛОТО СИ ОТ ЯД
                      НЯМАЛ КОНДОМИ !!!!!
                      КОНДОМИ НЯМАЛ !!!!!!
                      ЗНАЧИ АКО ЗНАМ КЪДЕ ЖИВЕЕШ В СОФИЯ ЩЕ ДОЙДА ОТ ДРУГИЯ КРАЙ НА БЪЛГАРИЯ СПЕЦИАЛНО ДА ТИ УДАРЯ ЕДИН ШАМАР

                      НЯМАЛ КОНДОМИ !!!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Не съм сигурен дали от време на време не попреспива с някой мъж. Хубава е и не е залупена, учила е и има хубава кариера.

                        Преди известно време друга комшийка (пак младичка, 33-35 г.) в другия апартамент ми отвори врата, след баня, препасана само с една кърпа. И се държеше малко предизвикателно и курвенски, но не ме покани да продължим у тях. Все пак беше секси.

                        Ако бях с мутренска визия (широк гръб, гола глава, бицепс), може би щеше да ме покани.
                        Интересна тема, всеки мъж или жена има какво да каже по нея.
                        Евго, гледам, тука има съвети да се влиза с касата на вратата при такива възможности. То не е лошо да се възползваш, опита е хубаво нещо защото знаеш после какво не искаш. Обаче, бих си задал въпроса, дали ти трябва връзка с жена, която си я свалил само с поглед. Какво уважение ще имаш към такава жена и няма ли да си мислиш, че ще го прави с всеки срещнат зад гърба ти.
                        А пък щом си мислиш, че си пада по мускули и лоша визия, то по тази логика ако утре е нямаш тази визия, ще те смени. Както правят и много мъже, става на 25 любовницата, вземаш и апартамента и колата и търсиш следващата на 22.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Не пиши нищо. Може на лично.

                          Ще ти разкажа какъв е случая.

                          Момичето е хубаво, от провинцията, живее с приятелката си там, а приятелката е лоша, тип мутреса и командва малката и малката й е като икономка и я слуша за всичко. И й слугува. И двете нямат официални мъже. Дъртата със сигурност бръмчи.

                          Отделно малката понякога ме подминава и не иска да ги говори с мен. Нямаше как да й се нахвърля, нямах и кондоми,

                          Не даваше знак, че иска да ми се отдаде.
                          евго, нека да напише общо в темата.
                          предполагам ще са основни техники и похвати, които може и на други да са от полза.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                            Глей са, момичето не му е дало повод...... (Това е един стар хубав виц)
                            Чакай че не мога да дойда на себе си направо треперя, пих 1 ракия направо от шишето и вече пуша трета цигара. Изживявам ги нещата , когато някой се издъни яко направо откачам, ако някой познат или приятел свали готина мацка по 10 пъти го карам да ми разказва всичко и отново и отново и супер се кефя

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                              Човеко абе ти си за убиване бе, що не я награби ???? Кво си чакал ??? Тя ти се е набутала в ръцете, а ти стоял вцепенен и си се усмихвал глуповато може би. Значи виж ся, специално за теб ще напиша нещо малко по-дълго ще бъде и ще го постна довечера около 19 часа. За убиване си бе ??
                              Не пиши нищо. Може на лично.

                              Ще ти разкажа какъв е случая.

                              Момичето е хубаво, от провинцията, живее с приятелката си там, а приятелката е лоша, тип мутреса и командва малката и малката й е като икономка и я слуша за всичко. И й слугува. И двете нямат официални мъже. Дъртата със сигурност бръмчи.

                              Отделно малката понякога ме подминава и не иска да ги говори с мен. Нямаше как да й се нахвърля, нямах и кондоми,

                              Не даваше знак, че иска да ми се отдаде.

                              Коментар


                              • Освен това мисля, че Евгата стои на кръстовището на Московска и Раковска и кой "мине" леко го хлъзва към Дондуков.....
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X