IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Да , съгласен съм в повечето случаи, когато видя гледката на умрялия като куче, често си говоря със съседите, обикновено се оказва супер себичен и неконсенсусен човек. То не е файдата само да създадеш и отгледаш поколение, а да го разбираш, да му влезеш в положението и неволите, да търсиш на всяка цена контакта и обратната връзка, но не винаги всичко е така идеализирано, има майки и бащи на бесни наркоманчета, които отдавна са се отказали да търсят връзка с подобни маргинали....и те са безсилни и безпомощни да се справят със ситуацията, просто решават, че са създали изгубено поколение и няма смисъл да полагат по-нататъшни усилия да възродят връзката родител-дете, щото детето се е превърнало в дяволско изчадие. Такива примери в България бол, родил си го, грижил си се за него треперил си над парче месо, а то дявола се вселил в него и губиш смисъл от цялата тази грижа.
    Ти колко деца имаш бре ? Ква връзка ще търся ако съм го направил идиот или ако то изведнъж е решило ,че ще е идиот ? Децата трябва да уважават родителите си и това се възпитава ! И като реши ,че ще се прави на идиот ,ще вика неволята и ще отпива горчивината по пътя на ученето . Ролята на родителя е да направи детето си човек а оттам квото Господа каже ! Обичта са собствената ти челяд няма да я коментирам, мисля ,че се подразбира .
    ПП Аз лично с някои неща нямам консенсус и няма и да имам !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
      Изключението потвърждава правилото ! Факт е че доста от съвременните първородни деца като станат на 30 няма да имат живи родители ,щото в съвременна България е много важно да се морят дъртите по всевъзможни начини и в следствие стрес и какво ли не масово народа мре след 50-така! Да сме живи да видим съвременните деца как ще се отнасят с старите си и болни родители , гарантирано няма да е добра гледка .
      ПП По повод двустрания процес. Съгласен съм но с уточнението ,че е с посока тоз процес - родител - дете .
      Да , съгласен съм в повечето случаи, когато видя гледката на умрялия като куче, често си говоря със съседите, обикновено се оказва супер себичен и неконсенсусен човек. То не е файдата само да създадеш и отгледаш поколение, а да го разбираш, да му влезеш в положението и неволите, да търсиш на всяка цена контакта и обратната връзка, но не винаги всичко е така идеализирано, има майки и бащи на бесни наркоманчета, които отдавна са се отказали да търсят връзка с подобни маргинали....и те са безсилни и безпомощни да се справят със ситуацията, просто решават, че са създали изгубено поколение и няма смисъл да полагат по-нататъшни усилия да възродят връзката родител-дете, щото детето се е превърнало в дяволско изчадие. Такива примери в България бол, родил си го, грижил си се за него треперил си над парче месо, а то дявола се вселил в него и губиш смисъл от цялата тази грижа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Абе и аз съм съгласен и не съвсем с теб. Имам колега, който баща му го е правил на 60. Изключителен професионалист! Много професионални успехи постигна на 35 години, но му откриха подагра на млади години. От друга страна ми направи впечатление един юзър на 38г. Той не желаел поколение, щото земята била пренаселена и не му трябвал нов Сталин и Хитлер. Само, че не се замисля, че, ако майка му би разсъждавала по същия начин, той нямаше да го има въобще на този свят. Вярвам, че гените се предават и това е вечността на духа. Иначе нямаше да има животинския инстинкт за съвокупление....моята сегашна жена е 12 години по-млада от мен. И двамата си имаме деца от предишни връзки, което не изключва да си имаме свое....все пак аз не съм егоист и многото тухли трябва да ги оставя на някого, не да се рушат. В практиката си съм се нагледал на самотни старци и старици умряли като кучета в жилищата си, непогледнати и непотърсени от собствените си синове и дъщери....нима те не са се радвали на раждането и отглеждането им.....после нещо се е пречупило за да си влошат отношенията. Това е двустранен процес и усилия от двете страни, показване на отношение и внимани...айде, че много философски стана, автора е много по-първосигнален, женски крака, две -три жени и любовници, пък, че ще страдат няколко поколения, дреме му на хоя и нагона
        Изключението потвърждава правилото ! Факт е че доста от съвременните първородни деца като станат на 30 няма да имат живи родители ,щото в съвременна България е много важно да се морят дъртите по всевъзможни начини и в следствие стрес и какво ли не масово народа мре след 50-така! Да сме живи да видим съвременните деца как ще се отнасят с старите си и болни родители , гарантирано няма да е добра гледка .
        ПП По повод двустрания процес. Съгласен съм но с уточнението ,че е с посока тоз процес - родител - дете .
        Last edited by pa4anga; 23.04.2020, 01:41.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
          И е така и не е така . На 50 първо дете как ли ще го възприемаш и как ли ще го . Най вероятно младо ще е без баща и без опора в живота но кво ти пука,важното е да си себичен егоист !
          Абе и аз съм съгласен и не съвсем с теб. Имам колега, който баща му го е правил на 60. Изключителен професионалист! Много професионални успехи постигна на 35 години, но му откриха подагра на млади години. От друга страна ми направи впечатление един юзър на 38г. Той не желаел поколение, щото земята била пренаселена и не му трябвал нов Сталин и Хитлер. Само, че не се замисля, че, ако майка му би разсъждавала по същия начин, той нямаше да го има въобще на този свят. Вярвам, че гените се предават и това е вечността на духа. Иначе нямаше да има животинския инстинкт за съвокупление....моята сегашна жена е 12 години по-млада от мен. И двамата си имаме деца от предишни връзки, което не изключва да си имаме свое....все пак аз не съм егоист и многото тухли трябва да ги оставя на някого, не да се рушат. В практиката си съм се нагледал на самотни старци и старици умряли като кучета в жилищата си, непогледнати и непотърсени от собствените си синове и дъщери....нима те не са се радвали на раждането и отглеждането им.....после нещо се е пречупило за да си влошат отношенията. Това е двустранен процес и усилия от двете страни, показване на отношение и внимани...айде, че много философски стана, автора е много по-първосигнален, женски крака, две -три жени и любовници, пък, че ще страдат няколко поколения, дреме му на хоя и нагона

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Така е ,деца се правят до 30.Биология.Всичко останало са празни приказки.И какво пречи едно дете,или две да си живееш.Нищо,децата са най големия смисъл на живота,инвестиция номер 1.Това е,който каквото и да се пъне,ако няма деца да си трае там.
            Не съм съгасен че децата са смисъла а по скоро , че са част от него . Смисъла е всеки да изпълни задачите за които е тук на земята , ако въобще ги осъзнае,щото повечето се лутат единствено в собствения си егоизЪм.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
              И е така и не е така . На 50 първо дете как ли ще го възприемаш и как ли ще го възпитаваш. Най вероятно младо ще е без баща и без опора в живота но кво ти пука,важното е да си себичен егоист !
              Така е ,деца се правят до 30.Биология.Всичко останало са празни приказки.И какво пречи едно дете,или две да си живееш.Нищо,децата са най големия смисъл на живота,инвестиция номер 1.Това е,който каквото и да се пъне,ако няма деца да си трае там.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от representjah

                Настръхвам..... колко точно описание на масовката. А всъшност каква е голата истина за мъжете: искаме да се наспим добре, да се събудуми да хапнем нещо, да отидем на работа, след това биричка лаф с приятели в някой бар. Прибираме се, жената да е сготвила вечеря, малко да си поговорите (15 минути макс), едно бързо еб@не, и пак си лягяш задължително сам на легло за да се наспиш като хората. Жените са лесни - те искат просто най-доброто.
                Едно нещо със сигурност няма да ми омръзне и това е младата мацка (до 25 години). И докато са толкова евтини, изобщо нямам намерение да си ги купувам, предпочитам под наем да ги ползвам. И като ти омръзне една - следващата. През останалото време - кеф ти за риба, кеф ти на лов, кеф ти с приятели по забавления, екскурзии, кеф ти да печелиш пари. И ако накрая решиш да ставаш баща, то мъжът може и на 80 години, ние нямаме срок на годност. Аз съм на 38 и още не съм толкова романтичен за да се женя. Децата пък изобщо не фигурират в плановете... светът няма нужда от нов Хитлер или Сталин.
                И е така и не е така . На 50 първо дете как ли ще го възприемаш и как ли ще го възпитаваш. Най вероятно младо ще е без баща и без опора в живота но кво ти пука,важното е да си себичен егоист !
                ПП Днешните жени не са стока но и днешните мъже също ! Но изключения винаги има !
                ПП Нека всеки се опита да отговори за себе си а може и в темата - Какъв за него е образа на съвършения мъж и какъв за съвършената жена ? Ще съм адски любопитен да видя мнения по въпроса !
                Last edited by pa4anga; 23.04.2020, 01:02.

                Коментар


                • есе
                  "the trend is your friend until the end..."

                  Коментар


                  • Жените и те не знаят какво искат,та какво да говорим.Последната с която бях ,беше сексуална,луда,гореща любов ,чак до психопатии и агресия стигахме.Абе все едно гледате трилър.Не беше наясно себе си,така ми казваше.Едно е ясно,жените са луди ,едни малко,други повече.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      отказал съм се лорде
                      обикновено тия дето разбират точно какво искат жените накрая обръщат резбата та по-добре да сме от тия по-бавно загряващите
                      Аз също, и се чудя колко му е акъла на човека отпочнал темата.....все едно моята виртуална и несподелена любов в недвижимостите Белла да натресе една тема "Мъжете-ползите и вредите от тях". Ей тогава ще ударим в земята форума на БГ МАМА.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        По принцип има, но темата е сексистка и не ме кефи тука някой да гледа на жените като на употребени вещи...все пак и те четат тук предполагам и се смеят как се хвалят порастналите момчета. Ще оставя поле за изява на бай Бертрам тракториста / да не се бърка със създателя на темата, хвала на възходите и паденията му.
                        отказал съм се лорде
                        обикновено тия дето разбират точно какво искат жените накрая обръщат резбата та по-добре да сме от тия по-бавно загряващите
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Аз съм гледал доста предавания по темата - Истински истории за изневяра (TLC), Секс образование (Foxlife), Кобилкина и др.

                          Реалността в България е малко по-различна. Младата българка е мързелива, прави номера и иска да се ожени на богато. Гледа да допипа и чужденец.

                          Има и добри жени, но те са семейните жени.

                          И е хубаво човек да си намери пполовинка на по-млади години, на 20-25 г., според мен.

                          Добре да си живеел живота,без да се вглеждал толкоз,както аз .И всичко е точно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                            ее, лордче, сигурен съм, че има какво да кажеш по женската тема.
                            По принцип има, но темата е сексистка и не ме кефи тука някой да гледа на жените като на употребени вещи...все пак и те четат тук предполагам и се смеят как се хвалят порастналите момчета. Ще оставя поле за изява на бай Бертрам тракториста / да не се бърка със създателя на темата, хвала на възходите и паденията му.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Надяваш се да разбереш дамите от участия и разказите във форуми? Ако е така - ще си останеш "неук"...

                              Ако си закъсал толкова много, в краен случай: има огромно количество книги, филми с различни жанрове...
                              ама как веднага позна, че точно твоето мнение исках да прочета.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
                                ее, браво пичове!
                                нова тема и веднага кацнаха 3-4 потребителя, дето няма какво да кажат по топика.
                                абе има теми почти за всичко, като няма какво да кажете по тая тема...изказвайте се в другите.

                                Надяваш се да разбереш дамите от участия и разказите във форуми? Ако е така - ще си останеш "неук"...

                                Ако си закъсал толкова много, в краен случай: има огромно количество книги, филми с различни жанрове...

                                Коментар

                                Working...
                                X