IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Приятелю, от Понеделник нама да имаме физическо присъствие при срещи и лекции между колеги които сега са особено важни защото имаме оценка на качество по ICO Европейски стандарти, трябва да подготвим куп нормативни документи, алгоритми, описание на всички дейности в преданалитична, аналитична и постаналитична фаза на дейността, изисквания, контроли, вътрешен и външен качествен контрол, контакт с независими Европейски взаимнообменящи звена и Консултантски такива за оценка и качествен контрол.
    10 човека събрани на едно място се счита че има един заразен. Кое е фарс не знам, не мислите трезво и като защитна реакция не приемате реална заплаха.
    Некви кръчмари се загрижили че нема да има ядене и пиене скоро. Може и с доставки. Но има сериозни неща които страдат и вземи го проумей. Ще има още много ядове с Ковида и те тепърва започват.
    Но има и хубава новина. После ще има имоти за по 5 лева, но дали ще ги купиш/купим като за тях ще трябва да дадем 2 лева за данъци и собственост...образно казано...а РОИ остава неизвестна.
    Левчо,ок.Вируса е опасен и страшен .Съгласих се.Едни 1600 лева нето искам минимум всеки месец безвъзмездни от държавата,и ще си лафим за мерки и вируси колкото щеш,ще съм с най новите маски,ще пазя дистанция,ако искаш и скафандър ще си сложа.Съгласен съм на всичко,НО ей така на голо да говорим едни да се къпят в пари и от топлите студия или кабинети да ми говорят,не става.Затова навън ,на улицата,в крайна сметка не е писано всички да живеем до 100 години,който оживее да си живее живота,който му е писано да мре ,да си мре..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

      Тц. В общите условията на Райфайзен примерно пише друго: Точка 1.16 такса наличност

      https://www.rbb.bg/media/filer_publi...a-fk090008.pdf

      Досега беше само за фирми, вече е и за физически лица.
      Май скоро ще е по-изгодно да се набримчиш в актив някакъв, не казвам само че имот задължително отколкото математически да те доят с отрицателна доходност от 1,16. По-добре 2 нето от наем или нещо друго. Сега и околосветските умреха, та и освен обран и невидел може да си идем.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Изобщо не съм съгласен с теб.

        Това, че са си взели куфарите и са избягали, не е за хвалба. По-достойно е това, което някой от нас сме направили, като сме останали в България и допринасяме за БВП. Благодарение на нас ще остане България за българите.

        Възрастните преподаватели са ерудирани и са много добри, не бива да ги класифицираш като изкукали.

        Аз съм ходил и в САЩ и знам какво е в чужбина. Не знам за какво ти е ЕПК, като детето ти няма да се върне в БГ да живее.

        Харчи си парите и си свиркай,

        Не искам да се заяждам като някой хора, просто най ме дразни, когато някой българин разправя в чужбина колко е хубаво, а българите са бедни и мизерни.

        Пълни глупости.Ти дори нямаш деца,взел си да говориш.Направи дете,почни да даваш пари за него,за униформи,за учебници,за тетрадки,за дрехи,за образование и тогава давай акъл.В Испания купувам униформи,давам за две училища пари,и за испанско и за българско,не ми говори на мен къде е по добре.Едвам съм я накарал щерката са ходи в българското училище,щото и е скучно,казва че е тъпо и всички там били глупави.Защо?Защото прави разлика между едната система другата.Бази,всичко е на ниво.Мои познати семейства са по Германия,няма точки веднага децата в нови градини,учат езици,ходят на футбол,бели държави,
        Какво сте направили вие тука ?Нищо.Ти се грижиш само за личното си благосъстояние,какво си направил?Само дето намилаш в кой блок на УБО си расъл,сред червената сган.
        Това че внасяш пари в БВП,не ме грее защото когато стане въпрос за важни неща си седиш в къщи на топло и не излизаш срещу статуквото.Хората ,двигателя на България отдавна се изнесе.След още 5,6 години като и деца не можеш да правиш,с какво ще си ти дал принос на тая държава.
        Мойто ако утре иска са дойде тук,да идва света е широк,но го има и ще продължи българската кръв.
        За отглеждане на деца тук сдържавата е мащеха.
        Една държава по това си личи,дали е читава по това каква политика има към най голямото богатство и инвестиция децата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Приятелю, от Понеделник нама да имаме физическо присъствие при срещи и лекции между колеги които сега са особено важни защото имаме оценка на качество по ICO Европейски стандарти, трябва да подготвим куп нормативни документи, алгоритми, описание на всички дейности в преданалитична, аналитична и постаналитична фаза на дейността, изисквания, контроли, вътрешен и външен качествен контрол, контакт с независими Европейски взаимнообменящи звена и Консултантски такива за оценка и качествен контрол.
          10 човека събрани на едно място се счита че има един заразен. Кое е фарс не знам, не мислите трезво и като защитна реакция не приемате реална заплаха.
          Некви кръчмари се загрижили че нема да има ядене и пиене скоро. Може и с доставки. Но има сериозни неща които страдат и вземи го проумей. Ще има още много ядове с Ковида и те тепърва започват.
          Но има и хубава новина. После ще има имоти за по 5 лева, но дали ще ги купиш/купим като за тях ще трябва да дадем 2 лева за данъци и собственост...образно казано...а РОИ остава неизвестна.
          ниска цена на НИ е продиктувана от ниска доходност - факт! а ниската доходност ще идва от това, че нещата не са розови... уви.

          левчо,
          тази нова дейност, която движиш експортно ориентирана ли е - в смисъл проучване тука и тн примерно за голяма компания навън.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Ще ти се...това се отнася за твоите деца дето не знаят български..

            С мойто се чувам през ден,знам всичко какво се случва,и в училището му,говорим с часове По бъдни вечер като ми се обади беше може би 6 след обяд говорихме и играхме онлайн игри до към полунощ.
            Тая година може и да е тук цяло лято с майка си и брат си.Оплел съм си кошницата,вие му мислете щото не си търсите децата и само алчност ви е в главата и пари.
            Бъркаш' първо К... няма брат' това си го измисли' второ не злорадствам' а ти съчувствам' щото и аз съм изпадал в подобна ситуация' но съм намерил генерално решение...разбирам' че ти не си по генералните решения' щото си човек' който цял живот се назлъндисва..бих пил по бира с теб' има какво да си кажем...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Полакс,стига с тоя вирус вече,колко години трябва да минат за да разбереш че вируса е пълен фарс?
              Приятелю, от Понеделник нама да имаме физическо присъствие при срещи и лекции между колеги които сега са особено важни защото имаме оценка на качество по ICO Европейски стандарти, трябва да подготвим куп нормативни документи, алгоритми, описание на всички дейности в преданалитична, аналитична и постаналитична фаза на дейността, изисквания, контроли, вътрешен и външен качествен контрол, контакт с независими Европейски взаимнообменящи звена и Консултантски такива за оценка и качествен контрол.
              10 човека събрани на едно място се счита че има един заразен. Кое е фарс не знам, не мислите трезво и като защитна реакция не приемате реална заплаха.
              Некви кръчмари се загрижили че нема да има ядене и пиене скоро. Може и с доставки. Но има сериозни неща които страдат и вземи го проумей. Ще има още много ядове с Ковида и те тепърва започват.
              Но има и хубава новина. После ще има имоти за по 5 лева, но дали ще ги купиш/купим като за тях ще трябва да дадем 2 лева за данъци и собственост...образно казано...а РОИ остава неизвестна.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Бонке,ти къде живееш ?
                Опитваш се да убедиш хората че в София има значение къде ще учат децата ти ли ?Ела да те заведа в Българско школо ,на Овергаз,да видиш там що за класа и какви елитни семейства са.Нивото там е даже по ниско от училището на мойта щерка в Бургос.Къде се намираш?В София,вБългария нивото на образование е на едно дередже навсякъде щото схемата е една и съща,зубрене.Оня ден детето имаше домашно по музика да изсвири Титаник на флейта,това къде го има в нормални училища тук?Даже и в скъпите няма такава схема на преподаване.
                Учи се и модела е да се решават казуси,да се мисли,взела си да ми плещиш тъпотии от татово време,в кой свят си ?
                Умните хора дето уважавам отдавна се сетиха,заминаха родиха още деца по Германия,по Испания ,по Англия..децата им стават европейци,знаят по няколко езика на 8,9 години,ей го и мойто английски,испански,даже и китайски иска да учи,отворено към света.Взела си да ми давал пример за някакво гето къде ти била адресната регистрация.Където и да е децата са в гетото .Това е .Мизерията,възрастните изкукуригали даскали са навсякъде
                Изобщо не съм съгласен с теб.

                Това, че са си взели куфарите и са избягали, не е за хвалба. По-достойно е това, което някой от нас сме направили, като сме останали в България и допринасяме за БВП. Благодарение на нас ще остане България за българите.

                Възрастните преподаватели са ерудирани и са много добри, не бива да ги класифицираш като изкукали.

                Аз съм ходил и в САЩ и знам какво е в чужбина. Не знам за какво ти е ЕПК, като детето ти няма да се върне в БГ да живее.

                Харчи си парите и си свиркай,

                Не искам да се заяждам като някой хора, просто най ме дразни, когато някой българин разправя в чужбина колко е хубаво, а българите са бедни и мизерни.


                Коментар


                • Първоначално изпратено от megamind

                  ...!!
                  Ще ти се...това се отнася за твоите деца дето не знаят български..

                  С мойто се чувам през ден,знам всичко какво се случва,и в училището му,говорим с часове По бъдни вечер като ми се обади беше може би 6 след обяд говорихме и играхме онлайн игри до към полунощ.
                  Тая година може и да е тук цяло лято с майка си и брат си.Оплел съм си кошницата,вие му мислете щото не си търсите децата и само алчност ви е в главата и пари.
                  Last edited by X_Y; 21.01.2021, 20:33.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    Точно обратното, като в Щатите, безплатно училище само за живущите в квартала. Навлеците чакат ако остане място. И ако да, си плащат ака такса за услугата. Ако не щат, да си одат на село или у гетото.
                    дискриминацията ряпа да яде.
                    ТРЯБВА ДА ИМА ДЕТСКИ ГРАДИНИ. УЧИЛИЩА ЗА ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ.
                    Както може да се построят блокове, така може и детски градини, ако трябва в партера на блока. Един лев няма да има нужда да дава общината/държавата
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
                      Все по-важно става къде ти адресът:


                      "До момента децата получаваха 3 или 2 точки, като 3 точки получаваха за постоянен адрес на единия от родителите, 2 точки - за настоящ адрес. От първото генерално класиране май месец ще имаме следната промяна - ще получават максимално 4 и 3 точки. Като 4 ще бъдат за непроменян повече от 3 години постоянен адрес, а 3 точки ще бъдат за непроменян повече от 3 години настоящ адрес. Като промени на територията на Столична община няма да се считат за промени", каза заместник-кметът на София доц. д-р Тодор Чобанов.

                      https://bntnews.bg/news/novi-pravila...92345news.html

                      Опичайте си акъла като купувате, иначе децата ви ще са в една група само с такива от просташките семейства.
                      Бонке,ти къде живееш ?
                      Опитваш се да убедиш хората че в София има значение къде ще учат децата ти ли ?Ела да те заведа в Българско школо ,на Овергаз,да видиш там що за класа и какви елитни семейства са.Нивото там е даже по ниско от училището на мойта щерка в Бургос.Къде се намираш?В София,вБългария нивото на образование е на едно дередже навсякъде щото схемата е една и съща,зубрене.Оня ден детето имаше домашно по музика да изсвири Титаник на флейта,това къде го има в нормални училища тук?Даже и в скъпите няма такава схема на преподаване.
                      Учи се и модела е да се решават казуси,да се мисли,взела си да ми плещиш тъпотии от татово време,в кой свят си ?
                      Умните хора дето уважавам отдавна се сетиха,заминаха родиха още деца по Германия,по Испания ,по Англия..децата им стават европейци,знаят по няколко езика на 8,9 години,ей го и мойто английски,испански,даже и китайски иска да учи,отворено към света.Взела си да ми давал пример за някакво гето къде ти била адресната регистрация.Където и да е децата са в гетото .Това е .Мизерията,възрастните изкукуригали даскали са навсякъде

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Ама и комунист ма изкара. Аз съм репресиран от комунистите, ученик бях още. Дали ги обичам?
                        Държавата вече е ФАЛИРАЛА - има нужда от 10млрд годишно ЗАЕМИ за да издържа администрацията (7-8% от БВП)
                        имотите еко ли са?
                        За вдигане на преките данъци съм - косвените и сега са високи. И се крадат(ДДС, акциз) и стават богати престъпниците. Искам да няма кражби, и да се облага краденото. Къде се влага и изпира краденото. Как ще се краде от преките данъци?
                        За колите съм съгласен, че ще скубят яко
                        Другите и сега си ги има. Евро няма да помиришем НИКОГА. Преди това ще се разпадне гейсъюза.
                        Чака ни ВОЙНА до края на годината - макс на 1000км от БГ.
                        Ще има граждански припламвания ама стадото много овчо и няма да направи гражданска война. Не и в гейропа.
                        Това с войната да ти кажа го бях забравил,но нищо чудно да е изненада.Готов съм за война.Който не е ходил в казарма да му мисли.Ще е тежко,дано не стане .Не му се вижда края на всичко...Това е проблема...тъпото е че от врвмето на Хитлер,хората,масите спят,оня е почналнда гони евреите,да ги затваря,сума ти хора са седяли и са чакали,малцина са се усетили и са се изнесли,и сега ще е същото ,всички чакат ,седят и чакат...Какво чакат ако ги питаш,ще ти кажат ми чакаме да си замине вируса,и да дойдат ваксините...стадо...съжалявам ако някой се засяга,но това са фактите...няма будни хора,няма хора които разсъждават логично..Евро няма да има...който си мисли че ще има евро много се е объркал...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Полакс,стига с тоя вирус вече,колко години трябва да минат за да разбереш че вируса е пълен фарс?
                          Щом казваш, аз няма да споря.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                            Ако си, ама не си и скоро комунягите власт няма да помиришете. Иначе е ясно какво щяхте да направите - вдигане на данъците, отмяна на плоския данък, отмяна на борда, излизане от ЕС, фалит на банките, фалит на държавата.

                            А ето какво ще се случи в следващите три години:
                            - замразяване на имотните данъци
                            - налагане на всевъзможни "еко" данъци и такси за коли
                            - нулиране на лихвите по депозитите, над 100 хиляди може и леко отрицателни
                            - вдигане на минималната заплата и минималните осигуровки
                            - въвеждане на еврото
                            - ипотечни лихви под 2% за хора с високи доходи
                            Ама и комунист ма изкара. Аз съм репресиран от комунистите, ученик бях още. Дали ги обичам?
                            Държавата вече е ФАЛИРАЛА - има нужда от 10млрд годишно ЗАЕМИ за да издържа администрацията (7-8% от БВП)
                            имотите еко ли са?
                            За вдигане на преките данъци съм - косвените и сега са високи. И се крадат(ДДС, акциз) и стават богати престъпниците. Искам да няма кражби, и да се облага краденото. Къде се влага и изпира краденото. Как ще се краде от преките данъци?
                            За колите съм съгласен, че ще скубят яко
                            Другите и сега си ги има. Евро няма да помиришем НИКОГА. Преди това ще се разпадне гейсъюза.
                            Чака ни ВОЙНА до края на годината - макс на 1000км от БГ.
                            Ще има граждански припламвания ама стадото много овчо и няма да направи гражданска война. Не и в гейропа.
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Ако питаш мен трябва да се ограничи до минимум свободното движение на хора в рамките на ЕС въпреки, че ще наруши основно право в ЕС. Това трябва да е валидно до намиране на ефективна защита срещу К19.
                              Полакс,стига с тоя вирус вече,колко години трябва да минат за да разбереш че вируса е пълен фарс?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                Искат ново затваряне на граници за ЕС.
                                Ако питаш мен трябва да се ограничи до минимум свободното движение на хора в рамките на ЕС въпреки, че ще наруши основно право в ЕС. Това трябва да е валидно до намиране на ефективна защита срещу К19.

                                Коментар

                                Working...
                                X