IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    С косата ли?
    -ТЯ е. И, вярваш или не, е СТРАХОТНА !
    Хехе . Боже тая пандемия взе да дотяга. Прогнозираният потоп след снежната буря ни подмина, но не и постоянните сирени на линейките. Не че не сме минавали кризи, но пандемията ми идва малко в повече.

    Пазете си психиката, приятели. Всичко друго е маловажно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Опаааа, дан'се окажеш ти тая?
      С косата ли?
      -ТЯ е. И, вярваш или не, е СТРАХОТНА !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Ама разбира се! Точно това трябва да направи
        Опаааа, дан'се окажеш ти тая?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

          Хахахаха' ти сервитьор с черната пола ли беше? Щото' ако си другия възможен вариянт от Аксаков' бързо ще разбера кой си. Аз съм бил шеф на сите данъчни
          Бил си ти. Колкото си "мега" и "майнд". Точно толкова.
          ...
          Като оня, дето разправял, че бил Бил Клинтън, Бил Гейтс и още някои ромляни бил бил.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Наистина е страхотно, че имаш дете и си го направил на млади години.

            Но бившата ти ми се вижда .......трябвало е да се постарае да си оправите отношенията и секса, а не да търси разни испанци.
            Ама разбира се! Точно това трябва да направи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Понякога в живота се налага да се взимат тежки решения,всяко решение е лично,никога не можеш да бъдеш в обувките на другия Моите решения съм взел сам за себе си и за добруването на детето си ,като съм се съобразил със всички обстоятелства като цяло.Сега виждам че това е било оптимално.Няма как всичко да е ок,при подобни развития..Когато решиш за бирата съм ок.
              Наистина е страхотно, че имаш дете и си го направил на млади години.

              Но бившата ти ми се вижда .......трябвало е да се постарае да си оправите отношенията и секса, а не да търси разни испанци.
              Last edited by Andi11; 22.01.2021, 10:10.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                Хахахаха' ти сервитьор с черната пола ли беше? Щото' ако си другия възможен вариянт от Аксаков' бързо ще разбера кой си. Аз съм бил шеф на сите данъчни
                А виждал ли си някога данъчен?
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/...-pred-studenti

                  Сега вече разбрах що на Лева са им забранили срещите на живо,и минават в онлайн режим....Е...Ковида едва ли е причината

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Познаваш ли една кръчма на чисто - да плаща осигуровки, акцизен алкохол. Управителя на червило месеше цар кировски уискита, беше и на текила, на мементо ... Бай дъ уей, мууд, бедрум същата история. А това са най-вървежните барове. Едно време като се занимавах с пазарни проучвания знаеш ли колко беше легалния "марков" алкохол по южното черноморие - под 5% не може да нацелиш такъв. Всичко е без акциз в най-добрия случай
                    Хахахаха' ти сервитьор с черната пола ли беше? Щото' ако си другия възможен вариянт от Аксаков' бързо ще разбера кой си. Аз съм бил шеф на сите данъчни

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Познаваш ли една кръчма на чисто - да плаща осигуровки, акцизен алкохол. Управителя на червило месеше цар кировски уискита, беше и на текила, на мементо ... Бай дъ уей, мууд, бедрум същата история. А това са най-вървежните барове. Едно време като се занимавах с пазарни проучвания знаеш ли колко беше легалния "марков" алкохол по южното черноморие - под 5% не може да нацелиш такъв. Всичко е без акциз в най-добрия случай
                      Под ножа тогава, всичко без изключение. Те правят по 300% печалба, айде моля, бизнес се прави с ум и дългосрочност. Другото е за кратуни - и консуматори, и пишман бизнесмени.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Да, тук съм съгласен. И на бизнеса, и на ресторантьори, хотелиери според и след данъчна ревизия и дали са били на светло досега и кои фирми стоят зад тях трябва да ги подпомагат по формулата запазвайки и заплащане на персонала им.
                        Познаваш ли една кръчма на чисто - да плаща осигуровки, акцизен алкохол. Управителя на червило месеше цар кировски уискита, беше и на текила, на мементо ... Бай дъ уей, мууд, бедрум същата история. А това са най-вървежните барове. Едно време като се занимавах с пазарни проучвания знаеш ли колко беше легалния "марков" алкохол по южното черноморие - под 5% не може да нацелиш такъв. Всичко е без акциз в най-добрия случай
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Бонке,ти къде живееш ?
                          Опитваш се да убедиш хората че в София има значение къде ще учат децата ти ли ?Ела да те заведа в Българско школо ,на Овергаз,да видиш там що за класа и какви елитни семейства са.Нивото там е даже по ниско от училището на мойта щерка в Бургос.Къде се намираш?В София,вБългария нивото на образование е на едно дередже навсякъде щото схемата е една и съща,зубрене.Оня ден детето имаше домашно по музика да изсвири Титаник на флейта,това къде го има в нормални училища тук?Даже и в скъпите няма такава схема на преподаване.
                          Учи се и модела е да се решават казуси,да се мисли,взела си да ми плещиш тъпотии от татово време,в кой свят си ?
                          Умните хора дето уважавам отдавна се сетиха,заминаха родиха още деца по Германия,по Испания ,по Англия..децата им стават европейци,знаят по няколко езика на 8,9 години,ей го и мойто английски,испански,даже и китайски иска да учи,отворено към света.Взела си да ми давал пример за някакво гето къде ти била адресната регистрация.Където и да е децата са в гетото .Това е .Мизерията,възрастните изкукуригали даскали са навсякъде
                          Тая дето му е дала за домашно да изсвири ТИТАНИК на флейта не е наред с главата.Сигур да имитира свирката на парахода.Радвам се че моите деца не са имали такива даскали.А и не знаех че всички испанци могат да свирят на флейта...То бива простотия ама всичко си има граници.Това че едно дете не може да свири на каквото и да и не е музикално не го прави второ качество.Аз не мога предполагам и ти не можеш...Училището не е напърчена родителка секси даскалица и лукс...ученето трябва да идва от вътре колкото и да седиш в една луксозна класна стая не може с кофата да ти наливат в главата.Ученето е вътрешен процес необходимост а не външен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Левчо,ок.Вируса е опасен и страшен .Съгласих се.Едни 1600 лева нето искам минимум всеки месец безвъзмездни от държавата,и ще си лафим за мерки и вируси колкото щеш,ще съм с най новите маски,ще пазя дистанция,ако искаш и скафандър ще си сложа.Съгласен съм на всичко,НО ей така на голо да говорим едни да се къпят в пари и от топлите студия или кабинети да ми говорят,не става.Затова навън ,на улицата,в крайна сметка не е писано всички да живеем до 100 години,който оживее да си живее живота,който му е писано да мре ,да си мре..
                            Искам да си искам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              дискриминацията ряпа да яде.
                              ТРЯБВА ДА ИМА ДЕТСКИ ГРАДИНИ. УЧИЛИЩА ЗА ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ.
                              Както може да се построят блокове, така може и детски градини, ако трябва в партера на блока. Един лев няма да има нужда да дава общината/държавата
                              Да трябва да има но в техните си елитни квартали.Ние простите не може да се мешаме с елита

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Така е ,права си,но си има причина.Испанеца като емигрира отива в САЩ,без виза.Там испанския се говори,не му трябва и многи английски,за всичко си има обяснение.Говорим за Испания държава дето с галерите си е колонизирала света докато тука сме ровили с ръце в земята.
                                Кой с ръце в земята бре ?! България е била империя алоу ! Некога когато тука е имало мъже с топки !

                                Коментар

                                Working...
                                X