IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    От много взиране през окуляра, бинокуляра, под козирката и под ръката си изгубила усет за цвет. Това не е розаво, а уранживо към црвено. Май си ми ровила из гардероба.
    Точното наименование на нюанса е "пепел от рози", ама ти от де шта го знаеш.
    Наздраве!

    П.П. Ахъъ, аз както дойда у вас, точно у гардероба ти ще ровя. Как ма виждаш да пропусна хладилници, килери, барчета и други места, де съхраняваш основни жизненоважни продукти!?
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Сипете .....
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        За какво да ти ровя из гардероба, кога уважаемата модература така ласкаво те е омотала с розов чаршаф.
        Наздраве!
        От много взиране през окуляра, бинокуляра, под козирката и под ръката си изгубила усет за цвет. Това не е розаво, а уранживо към црвено. Май си ми ровила из гардероба.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Откъде па ми видя розовата риза и розовата фланелка? Да не си ми ровила в гардероба? По време на парада ще има събор на село, та ще пропусна. Иначе с интерес бих наблюдавал как бившите ми сподвижници от МВРО-то ше мерят сили с мъжкарани Л, крехки, нежни и весели Г, хем с тия, хем с ония Б и ту такива, ту онакива Т. Крадонационалчетата май ще ядат пердах с чантички и дълги нокте. Така е като не знаят с кой да си мерат силите и други работи. Ама при тея ледери кво да очакваш.
          За какво да ти ровя из гардероба, кога уважаемата модература така ласкаво те е омотала с розов чаршаф.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Кодабъди, Бенжи ?
            Мили мой
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Сипете .....
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Добро утро !
                Болят ме кокалите ...Рамената ми са се схванали ....
                Нещо младо, шляпащо небрежно по наводнените улици, може ли да окаже нужната помощ...?

                Наздраве !
                Мдаааа, Чиче си седи стегнат, схванат и пъшка, що младото шляпащо по улицата отишло при тия, де сме във форма, в кондиция и на топло. Поръчайте му горещо чайче, дано некое понастинало се присламчи. Към чайчето, де.
                Last edited by Trakatrak'; 08.06.2017, 12:16.

                Коментар


                • Добро утро !
                  Болят ме кокалите ...Рамената ми са се схванали ....
                  Нещо младо, шляпащо небрежно по наводнените улици, може ли да окаже нужната помощ...?

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Добро утро за мен каве само с млеко.
                    Нема го вече Пешо Млекото да сипе по едно
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Добро утро за мен каве само с млеко.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Понеже ви се полага диета, ще похапвам сам под гладните ви погледи. После може изпием по бира. За някои на гладно.

                        Коментар


                        • Лекър с нож.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Аз ползвам БДС и знам мястото на буквите, ама кога мина на фонетика дебелото псе идва да ми ги дири. Обървация се получава, щото не съм свикнала да гледам в клавиатура.
                            Умно куче, умно куче! Захапва ли таблета? Преди две-три седмици като настъпих моя и вече дава райета.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Аууу, колко ти тича това розовото. На парада ли ще ходиш!?
                              Откъде па ми видя розовата риза и розовата фланелка? Да не си ми ровила в гардероба? По време на парада ще има събор на село, та ще пропусна. Иначе с интерес бих наблюдавал как бившите ми сподвижници от МВРО-то ше мерят сили с мъжкарани Л, крехки, нежни и весели Г, хем с тия, хем с ония Б и ту такива, ту онакива Т. Крадонационалчетата май ще ядат пердах с чантички и дълги нокте. Така е като не знаят с кой да си мерат силите и други работи. Ама при тея ледери кво да очакваш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Какво ли скандално има в следното подръпване на плитчиците:

                                Ма, на теб дебелото псе ли ти набира речите? Чудих се аз що толкоз нестройна мисълта. Наздраве за пресекулките и по-дългите интервали в мисловния процес.
                                П.п. Не гепвай на гвардееца РС-то.
                                Аз ползвам БДС и знам мястото на буквите, ама кога мина на фонетика дебелото псе идва да ми ги дири. Обървация се получава, щото не съм свикнала да гледам в клавиатура.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X