IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    ТаА, па! Очевидно тази не е позна/ва/ла мъж/е/ в живота си.

    Дори, казано с "игрив" тон - това е недопустимо изказване за /коректната/ жена...

    Всъщност - и коректни жени не се срещат често, така че - никоя от страните няма предимство.

    Нищо лично. Все пак - темата е за празни приказки и за наздравици. Наздраве!

    /включих се инцидентно с коментар, но вие си карайте по програмата, без да ми обръщате внимание.../
    Тц, не моем да те подминем с неглежиране....
    Ти си кът бял минзухар сред множеството, кът бялата лястовица на жицата, но в никакъв случай не си кът "бял слон" в целофана.....

    пп И ако се засегнеш ПАК ( де да те знам защо...) ти се извинявам предварително....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq

      Не твърдя,че на твоята възраст няма да имам проблеми, но със сигурност няма да се жалвам. Не ми е в природата
      Това е по- присъщо на мъжете

      ТаА, па! Очевидно тази не е позна/ва/ла мъж/е/ в живота си.

      Дори, казано с "игрив" тон - това е недопустимо изказване за /коректната/ жена...

      Всъщност - и коректни жени не се срещат често, така че - никоя от страните няма предимство.

      Нищо лично. Все пак - темата е за празни приказки и за наздравици. Наздраве!

      /включих се инцидентно с коментар, но вие си карайте по програмата, без да ми обръщате внимание.../

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Мускулна треска имам, а от пътуването още ми се гади. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието виновен - пита в събота сутрината GPS-а по кой път да мине. Машинката умна - дума му през Голямо село.
        Да, ама той понеже зодия Коч и не мое някви си там машинарии да му дават тон в живота, реши че през Шипка ще минава и по разни пътечки без табелки ще кара. Та, на отиване си припомних Родината, че да продължа да си я обичам - шест часа и горница време.
        У неделя бяхме мнозинство - аз и GPS- а. Прецапахме половината България през две магистрали, няколко скоростни пътя и сравнително бързо се приземихме в хабитата.
        Наздраве!
        Мускулната треска от танци е най-добрия спомен от танците. Стига на другия ден да можеш да се държиш на краката си.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          У другите бърлоги пребивават и други обитателЕ. А дебелото псе така си облизва паничката, че дори молекула, не - дори атом от храната му не остава неизяден.
          Наздраве!
          Абе, досещах се аз, че си го третирала, тренирала и възпитала. Ама, защо с лошо, разбирай с карабината. Може и с добро - подръпване на уше, лишаване от разходка, спестяване на ласки, прогонване от фотьойл.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Вкусното е полезно. Стига да не се прекалява. Сланинката на котлета бъкана с добър холестерол и чисти плаките. А в капамата се слага зеленчук, че да компенсира и балансира. Сложил съм гъби половин кило, картофки, ориз, пера от пресен лук, глава почти млечен чесън 30-40 лозови листа нежни (като теб), морковки, майданоз. За месните продукти не пиша, че някои може те скандализират. Единствената грешка, че като доби убав вкус, постен почти, реших да добавя оливце, та после го събирах с лъжица. А като се черпиш продължително е добре да си подкрепен утвърдително, та да не те отнесе некое атмосферно течение кога се вдигнеш от масата. Пък ако има и танци, въх-въх-въй, та на танци не се впускай пил-недоял. То е като на борсата, меракът се повдига със сухото, което си готов да натопиш в течението.
            Мускулна треска имам, а от пътуването още ми се гади. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието виновен - пита в събота сутрината GPS-а по кой път да мине. Машинката умна - дума му през Голямо село.
            Да, ама той понеже зодия Коч и не мое някви си там машинарии да му дават тон в живота, реши че през Шипка ще минава и по разни пътечки без табелки ще кара. Та, на отиване си припомних Родината, че да продължа да си я обичам - шест часа и горница време.
            У неделя бяхме мнозинство - аз и GPS- а. Прецапахме половината България през две магистрали, няколко скоростни пътя и сравнително бързо се приземихме в хабитата.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              За трима души - три съдиомиялни?! Ти си върха на съдиомиялната система и перачница. Интересно, кой мие паничката на дебелото псе? Или то е научено да си я облизва.
              Ох, днеска ме чака дояждане. Който си нема дебело псе, сам се бори. Добре че една дебела котка наоколо, а вчера компаниите обединени със съседите у съседите. Наздраве за извъндомашното празнуване!

              У другите бърлоги пребивават и други обитателЕ. А дебелото псе така си облизва паничката, че дори молекула, не - дори атом от храната му не остава неизяден.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq

                Стига с тия мазнотии, после пак ще ревете кой къде го боли, цяла седмица
                Вкусното е полезно. Стига да не се прекалява. Сланинката на котлета бъкана с добър холестерол и чисти плаките. А в капамата се слага зеленчук, че да компенсира и балансира. Сложил съм гъби половин кило, картофки, ориз, пера от пресен лук, глава почти млечен чесън 30-40 лозови листа нежни (като теб), морковки, майданоз. За месните продукти не пиша, че някои може те скандализират. Единствената грешка, че като доби убав вкус, постен почти, реших да добавя оливце, та после го събирах с лъжица. А като се черпиш продължително е добре да си подкрепен утвърдително, та да не те отнесе некое атмосферно течение кога се вдигнеш от масата. Пък ако има и танци, въх-въх-въй, та на танци не се впускай пил-недоял. То е като на борсата, меракът се повдига със сухото, което си готов да натопиш в течението.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq

                  Стига с тия мазнотии, после пак ще ревете кой къде го боли, цяла седмица

                  Добро утро !
                  Лелче, нимой с лошо.....И ти като дойдеш на моята възраст и ти ще почнеш да се жалваш....( не ти го пожелавам, разбира се )

                  Наздраве !


                  Коментар


                  • Подкрепям леля!! На мен жлъчката ми се обажда ако се наложи по-дълго време на мазнотии и може би по-добре така, понеже да се получава естествена регулация,- вече си познавам границата и успявам да я контролирам, май в нашия род тоя орган е предразположен да алармира по някакви незнайни все още генни причини))))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Кака е забравила как се мият чинии. Щот има 3 /три/ броя съдомиялни - по една във всяка бърлога, в която се задържам повече от седмица у годината.
                      Наздраве!

                      П.П. Това не е среща на випуска, понеже на събитието се присламчват и няколко навлека, де не са били в потока. Тея срещи ги правим няколко пъти в годината, че да тормозим колкото е може повече хора с организирането им. Което ме подсеща, че фчера изтеглих късата клечка. Следващата среща ще е в хабитата.
                      За трима души - три съдиомиялни?! Ти си върха на съдиомиялната система и перачница. Интересно, кой мие паничката на дебелото псе? Или то е научено да си я облизва.
                      Ох, днеска ме чака дояждане. Който си нема дебело псе, сам се бори. Добре че една дебела котка наоколо, а вчера компаниите обединени със съседите у съседите. Наздраве за извъндомашното празнуване!

                      Коментар


                      • Добро утро.
                        Утрото било по мъдро.....
                        Дръжки.
                        Айде на кавето
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Добра вечер.
                          Тиха музика и шкембе чорба с много люто и мн.чесън.
                          Баси идилията.....
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро утро !

                            Тнм, пусни едно теленце на воля и за срещата ще имаш 100 кила месо....Надявам се да стигнат ....

                            пп Знае ли човек..Квито сте юнаци на масата, може и едно глиганче с международна награда за бивни да добавите....

                            Наздраве !
                            Мани, маниии ... Чак ме е срам да го кажа, ама тайфата съвсем се е сдала багажа. Основно физически по-силните представители на домачадията.
                            Преди бяха хубави хора - хапваха, пийваха и така нататък. На миналата среща забелязах някакви отклонения - бяха почнали да разисква лекарства, лечебни процедури и доктори.
                            А сега половината не пиеха твърд алкохол, по цяла вечер разнасяха туби с бяло вино, похапваха разделно и споделяха кой колко кила е свалил. УжасТ.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Добро утро !

                              Тнм, пусни едно теленце на воля и за срещата ще имаш 100 кила месо....Надявам се да стигнат ....

                              пп Знае ли човек..Квито сте юнаци на масата, може и едно глиганче с международна награда за бивни да добавите....

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Охх, черпавате се, а? А кой после мие чиниите? Онче бонче, счупено пиронче, чиниите ще миеш ти! Я, падна се на Кака. Нея пък я мързи. И е на среща с випуска. Ясно, пак ще си ги мия аз. Бахтън!
                                Кака е забравила как се мият чинии. Щот има 3 /три/ броя съдомиялни - по една във всяка бърлога, в която се задържам повече от седмица у годината.
                                Наздраве!

                                П.П. Това не е среща на випуска, понеже на събитието се присламчват и няколко навлека, де не са били в потока. Тея срещи ги правим няколко пъти в годината, че да тормозим колкото е може повече хора с организирането им. Което ме подсеща, че фчера изтеглих късата клечка. Следващата среща ще е в хабитата.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X