IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Алоу,ко стаа тука кви са тия съждения на сухо,ърм?
    Я по едно на всички,днес съм на кеф.
    Повтарям само по едно
    И що туй ограничение налагаш!?
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Алоу,ко стаа тука кви са тия съждения на сухо,ърм?
      Я по едно на всички,днес съм на кеф.
      Повтарям само по едно
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Баш добре си е 4i40. Вече не мое си спомня броя на годините, през които търпи виртуалните ми шегички.
        Наздраве!

        Хммм! Все съм мислил, че тийнеджърството е един хубав период от живота /ни/... Все пак, предполага се, че тук тийнейджър/к/и няма. Ако това твърдение е вярно, наистина съм много озадачен.

        Една дама /с тийнейджърско мислене/ - показва, че не знае за различията между един мъж и друг мъж...

        Друга дама /цитираната/ - пък не знае за различията между жена и мъж...

        Странно! Не, че има нещо лошо в това - да контактуваме с тийнове, но не и с такива, които си остават такива за цял живот.

        Накрая - в какво да съм сигурен вече? Ми - сигурен съм, ПОНЕ в това, че 4и4О е мъж, защото сега би трябвало да "защити" тийнейджърките /пардон - дамите тук/. Нали разсъждавам правилно?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Най обичам да се майтапя със себе си....
          Никога и по никакъв повод не нарушавам 11-та божа заповед.....
          А тя сигурно е "Не се прави на Господ! В краен случай се преобрази в Златен Телец." Страдаш от чувствителност ти. Нежна, ранима душа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

            Чичеее, май ти си от досегливите. Нещо престана го рупаш майтапа на твой гръб. Наздраве за садомазолафизма!
            Най обичам да се майтапя със себе си....
            Никога и по никакъв повод не нарушавам 11-та божа заповед.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ходих да ровя у генеалогията на родата. Споменава се нещо за далечен праотец, дето бил рицар на Ордена на Дракона, ама не конкретизира кой точно е бил.
              Наздраве!

              П.П. Остави го Бужо. Той в момента зает с едно аполонско разклонение на родата.
              Нема поверваш, преди петнадесетина години в НБКМ си бех поръчал основното му съчинение от средата на 60-те. Почти нищо не разбрах. Като видя формули и се изприщвам.
              Не мога го оставя Бужо, щото требва те освидетелстваме като вампира и обуздаем кат сложим в клетка подобно на височкия главен герои от "Уилоу". А отстрани разни джуджета като меня шти кривят палците на краката и ше те замеряме с огризки. Също ще водим децата от село гледат кви не трябва да стават. Наздраве за нагледните примери!
              П.п. Набучих последните колове, но ме домързя да връзвам доматето. До август има време.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Тоя Пенроуз не беше ли нещо по квантовата механика? На толкова микро ниво не участвам. А според мен, с мен се бъзикаш с кръвожадни намерения. Трябва викнем Бужо те провери да не си вампира. Малеййй, тръпки ме побиха!
                Ходих да ровя у генеалогията на родата. Споменава се нещо за далечен праотец, дето бил рицар на Ордена на Дракона, ама не конкретизира кой точно е бил.
                Наздраве!

                П.П. Остави го Бужо. Той в момента зает с едно аполонско разклонение на родата.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Ми ..., напоследък и теб не те пропускам с бъзиците. Заформя се тук някакъв триъгълник на Пенроуз
                  Наздраве!
                  Тоя Пенроуз не беше ли нещо по квантовата механика? На толкова микро ниво не участвам. А според мен, с мен се бъзикаш с кръвожадни намерения. Трябва викнем Бужо те провери да не си вампира. Малеййй, тръпки ме побиха!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Твоите бъзици за подкана ги взема. Ама, подкана за какво, не знам. Или не смея да кажа. Или даже не мога си помисля. Или съвсем не съм го писал това тук.
                    Ми ..., напоследък и теб не те пропускам с бъзиците. Заформя се тук някакъв триъгълник на Пенроуз
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Наздраве, Lelq!
                      Сезонът на бялото вино е вече открит. В тоя ред на мисли, Trakatrak' да вземе да се ориентира към някви по-леки мезета.
                      Отивам да набивам колце на доматето. Но докато стават за хрупане има още два месеца.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Баш добре си е 4i40. Вече не мое си спомня броя на годините, през които търпи виртуалните ми шегички.
                        Наздраве!
                        Твоите бъзици за подкана ги взема. Ама, подкана за какво, не знам. Или не смея да кажа. Или даже не мога си помисля. Или съвсем не съм го писал това тук.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Чичеее, май ти си от досегливите. Нещо престана го рупаш майтапа на твой гръб. Наздраве за садомазолафизма!
                          Баш добре си е 4i40. Вече не мое си спомня броя на годините, през които търпи виртуалните ми шегички.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq

                            Наздраве , tnm
                            Наздраве, Lelq!
                            Сезонът на бялото вино е вече открит. В тоя ред на мисли, Trakatrak' да вземе да се ориентира към някви по-леки мезета.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq

                              Минзухарът или не е чел всички празни приказки в темата или не има оплакващите се за мъже. Наздраве 4i40 !


                              "Красавице" - коментарите в личен план - на лични. Точно за това писах долу, че нямаш общо с жените. Те са коректни.

                              И пиши по-свързано, за да можеш да получаваш смислени отговори.

                              Целувам ти ръка, ама не ставаш!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Тц, не моем да те подминем с неглежиране....
                                Ти си кът бял минзухар сред множеството, кът бялата лястовица на жицата, но в никакъв случай не си кът "бял слон" в целофана.....

                                пп И ако се засегнеш ПАК ( де да те знам защо...) ти се извинявам предварително....
                                Чичеее, май ти си от досегливите. Нещо престана го рупаш майтапа на твой гръб. Наздраве за садомазолафизма!

                                Коментар

                                Working...
                                X