IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq
    Добра нощ, Кръчма !
    Добра нощ Леля
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      "Порта"
      Никво "Наздраве" за теб!
      Срамувам се от себе си! Драга Мара Ф., прости! В момент на слабост аз на ТС Мода щях та предам. Но не, по-добре ти изпия бутилка ром, сама ще се гътнеш. Давай, бързо давай, почерпи!
      https://www.youtube.com/watch?v=DG6R1LyZiwQ
      https://www.youtube.com/watch?v=_Gyn22lXXtI
      Last edited by Trakatrak'; 13.06.2017, 22:28.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Ти да не си Мара Фалшификаторката? Разкрих те! Сама се издаде. Ще предупредя Тяхно Светейшество Модаратурата, че Мара Фалшификаторката броди из форума. Се вземат мерки. Светкавични! Да пием за демаскиране на фалшетата!
        "Порта"
        Никво "Наздраве" за теб!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

          Питай мен за сакето-то си е такова БузЪ,пих им и от орозовото вино като бях в Азия-отврт,няма такава шльокавица.
          Нали знаеш,че Азиатците им липсват едни важни за разграждането на алкохол ензими,и се напиват от 2бири,голям смях падна
          Голяма част от източно азиатците имат генна мутация /генетичен полиморфизъм/, което им пречи да продуцират алдехид дехидрогеназа. И при някои европейци се среща, ама балканците в туй отношение сме си съвсем наред.
          Наздраве!

          П.П. Китайците от векове правят водка Маотай и доколкото съм запозната, алкохолния градус е висок.

          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Наздраве, пиянки!
            https://www.youtube.com/watch?v=2TDYt-X5UT0
            https://www.youtube.com/watch?v=qQHl3xa0jkg
            https://www.youtube.com/watch?v=t2NqE9m49l0
            https://www.youtube.com/watch?v=WW4jy0EJOZo
            Last edited by Trakatrak'; 13.06.2017, 22:03.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Това не е константа. Преди време ми донесоха една порцеланова каничка със саке - голяма оттврат ми се стори.
              Наздраве!
              Питай мен за сакето-то си е такова БузЪ,пих им и от орозовото вино като бях в Азия-отврт,няма такава шльокавица.
              Нали знаеш,че Азиатците им липсват едни важни за разграждането на алкохол ензими,и се напиват от 2бири,голям смях падна
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Уликите шта са фалшифицират, доказателствата шта са изфабрикуват, щото у нета освен спекулации и всякакви манипулации са възможни. Не свалай гарда, че не знайш от къде шта светне мълнията!
                Наздраве!
                Ти да не си Мара Фалшификаторката? Разкрих те! Сама се издаде. Ще предупредя Тяхно Светейшество Модаратурата, че Мара Фалшификаторката броди из форума. Се вземат мерки. Светкавични! Да пием за демаскиране на фалшетата!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                  При ограничените количества,качеството е по-добро.
                  Иам ли на корем значи.....леш
                  Това не е константа. Преди време ми донесоха една порцеланова каничка със саке - голяма оттврат ми се стори.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Защо смяташ, че съм аз? Твърде си мнителна. И улики нямаш, и доказателства нету. В интернету всякакви спекулации са възможни. Наздраве за потвърдените подозрения!
                    Уликите шта са фалшифицират, доказателствата шта са изфабрикуват, щото у нета освен спекулации и всякакви манипулации са възможни. Не свалай гарда, че не знайш от къде шта светне мълнията!
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      И що туй ограничение налагаш!?
                      Наздраве!
                      При ограничените количества,качеството е по-добро.
                      Иам ли на корем значи.....леш
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Ще обядваме ли? Чиновническо меню:

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Намекваш ли нещо или просто ти се изплъзна из клавиатурата?
                          Защо смяташ, че съм аз? Твърде си мнителна. И улики нямаш, и доказателства нету. В интернету всякакви спекулации са възможни. Наздраве за потвърдените подозрения!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Стисня! Кака ли те ухапа, та прихвана. Наздраве с второто, кое не видя как ти го измъкнах Да пием за ловкостта на ръцете.
                            Намекваш ли нещо или просто ти се изплъзна из клавиатурата?
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq
                              Добро утро
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Алоу,ко стаа тука кви са тия съждения на сухо,ърм?
                                Я по едно на всички,днес съм на кеф.
                                Повтарям само по едно
                                Стисня! Кака ли те ухапа, та прихвана. Наздраве с второто, кое не видя как ти го измъкнах Да пием за ловкостта на ръцете.

                                Коментар

                                Working...
                                X