IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    И едно хубаво сюргюнче на майчин език от мешавицата на кайве с череши - мани, мани
    Е, аз снощи пак вкарах едно бързо джеймисънче в Хепи с чорбаджийски чушки и свински ребра - не било вървяло, викат, абе те ще ми кажта на мен, върви си като стой, та глей Та наздраве

    А на чиче му завиждаме - те тази рустикалност (по модерному, иначе речено - селяния, в добрия смисъл на думата), много липсва в бетона на центъра, макар точно до нас да има хубава липа...


    Ко да праим..?
    Съчетавам работата с удоволствията от живота.....

    пп Не всичките де....

    Коментар


    • Днес нещата тръгнаха на зле. Дано да е всяко зло за добро. Когато не върви ракийка си сипи и отдъхни. Но стига съм ви правил ветър за злоради емоции. Щото са твърде лековити за душевния баланс. Ще речете, че съм станал благодетел.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Добро утро.Черешите ми готови,хубави,хрупкави.
        И едно кафенце на чист въздух и тишина.
        Хубав ден.
        И едно хубаво сюргюнче на майчин език от мешавицата на кайве с череши - мани, мани
        Е, аз снощи пак вкарах едно бързо джеймисънче в Хепи с чорбаджийски чушки и свински ребра - не било вървяло, викат, абе те ще ми кажта на мен, върви си като стой, та глей Та наздраве

        А на чиче му завиждаме - те тази рустикалност (по модерному, иначе речено - селяния, в добрия смисъл на думата), много липсва в бетона на центъра, макар точно до нас да има хубава липа...
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Добро утро.Черешите ми готови,хубави,хрупкави.
          И едно кафенце на чист въздух и тишина.
          Хубав ден.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Добро утро !
            Днес мноо убаво време.....Облаци, дъждец, аромат на цъфнали липи и борови игли....
            Наздраве и приятен ден !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


              Баш тъй! Веднагически ниското ти кръвно ще стане високо. Балканджкийки се славим с тези си способности - вдигаме кръвно, кръвна захар и други неща вдигаме /ама не тежести, пояснявам/
              Наздраве!
              Бе, тебе нема ли те вдигнат от компутъра да не държиш гвардееца в поза мирно. Като окупираш нещо чуждо и нема изпускане. Само с чужди болежки се занимава.... с игла в ръката. Айде, бегом след дебелия пес, че ще опика фотьойла докато те чака да дупчиш куклата и да баеш над казана.
              Я, да погледна под масата видя Преци подкрепя ли ме или пак женска солидарност.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Балканка на мен по ще ми отива. Некоя 25 годишна? Ти кво ще я правиш? Ще я пробутваш на Чиче наместо бурето с кайсиева ли! Ай, от мен да мине, гледам си изгладняла, ти метна некоя и друга рибка на скарата. Но вино не бива, че бързо ште фане и ше почнеш обикаляш из съседните теми ги питаш къде е авантата. А в авантаджийски форум кой ще си каже?

                Баш тъй! Веднагически ниското ти кръвно ще стане високо. Балканджкийки се славим с тези си способности - вдигаме кръвно, кръвна захар и други неща вдигаме /ама не тежести, пояснявам/
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Цаца не ям, бира не пия. За мен една печена на плоча балканка и литър изстудено бяло вино.
                  Наздраве!
                  Балканка на мен по ще ми отива. Некоя 25 годишна? Ти кво ще я правиш? Ще я пробутваш на Чиче наместо бурето с кайсиева ли! Ай, от мен да мине, гледам си изгладняла, ти метна некоя и друга рибка на скарата. Но вино не бива, че бързо ште фане и ше почнеш обикаляш из съседните теми ги питаш къде е авантата. А в авантаджийски форум кой ще си каже?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение


                    https://www.youtube.com/watch?v=CQvjXdx1oFI
                    Толкова от мен в шантав ден:

                    Айде, нали съм Тонча Арабията, та и картофките от мен:

                    Цаца не ям, бира не пия. За мен една печена на плоча балканка и литър изстудено бяло вино.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                      Я,туй до дома,ама нали всеки иска туй дет няма....
                      Отивам на вилата да си обера черешките и на тишина малко.
                      За довечера-скумрия на скара!
                      Наздраве.
                      Еййййй, при вас всичко има беееее! Плажове, бира, мадами, череши, скумрия, а при нас само скали, дръве и пъстърви, забранени за излавяне. Несправедлив е светът. Наздраве, за да бъде поправен!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение


                        https://www.youtube.com/watch?v=CQvjXdx1oFI
                        Толкова от мен в шантав ден:

                        Айде, нали съм Тонча Арабията, та и картофките от мен:

                        Я,туй до дома,ама нали всеки иска туй дет няма....
                        Отивам на вилата да си обера черешките и на тишина малко.
                        За довечера-скумрия на скара!
                        Наздраве.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq

                          На това му се вика тракаща почерпка. Мерси за бирата и цацата , ама музиката ти ще пречи на храносмилането . Та ще си пусна друго
                          https://m.youtube.com/watch?v=oM1PRgYJm20
                          Неблагодарна леля! Ти й пускаш галеща слуха опера, а тя ти го връща с 340 волта. Ууууъъъ, тресе ме!

                          Коментар



                          • Първоначално изпратено от Lelq
                            Денят много шантав... Още не мога да преценя повече е хубавото или повече лошото. Някой да сипе нещо с някаква риба , може би
                            https://www.youtube.com/watch?v=CQvjXdx1oFI
                            Толкова от мен в шантав ден:

                            Айде, нали съм Тонча Арабията, та и картофките от мен:


                            Last edited by Trakatrak'; 06.06.2017, 14:09.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              При кой СаксКобургГота си служил? - Фердинанда, Бориса или малък Симеонча с все регентите му. Не стана ясно от изложението, а Груича дори влезе в некво антимонархическо заблуждение.
                              ъъъ, това съм го пропусАл - така е, може и тогаз да е било, знам ли
                              Аре наздраве, че яко глад ме гони, пък пиене без ядене - хич не ми го хвали
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Ко стана?
                                Последно?
                                Политика
                                Жени
                                Казарма
                                Ква е темата.
                                Мога в едно изречение да засегна и трите теми :

                                По времето на СаксКобурготски настоящата ми съпруга(тогава гадже),ми идваше на свиждане в казармата,за да следя формула1 по пейджъра и
                                При кой СаксКобургГота си служил? - Фердинанда, Бориса или малък Симеонча с все регентите му. Не стана ясно от изложението, а Груича дори влезе в некво антимонархическо заблуждение.

                                Коментар

                                Working...
                                X