IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Като оставим на страна поезията и драмата, май Кака размахва бич и забива тънко токче в изпосталялото тяло на Тарантул....

    УжасТ, каква картинка....
    Вълнуваща.
    Наздраве, 4i40!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Нямаш грижи, доминирай. За Кака е по-важно да си рецесивен /подчинен/ на други поприща и терени
      Наздраве, Мрънкало!
      Като оставим на страна поезията и драмата, май Кака размахва бич и забива тънко токче в изпосталялото тяло на Тарантул....

      УжасТ, каква картинка....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Най-после получих пълно признание. Вече доминирам над каките проетично и поетично. Дори габроуската събраност в мисълта и чувствата се сви и поотстъпи място да приседна на масата на безнравствения гуляй разни измамни категории. А сега почерпи сътрапезника след като си се отместила аз да заседна. Наздраве, Дрънлекосърдечнице!
        Нямаш грижи, доминирай. За Кака е по-важно да си рецесивен /подчинен/ на други поприща и терени
        Наздраве, Мрънкало!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          наздраве, че съм се заринал - докараха ми 500 бутилки вино и сега съм в чудо къде да ги бутам в офиса. Как мразя Коледа

          Бах маа му.....

          Докарването лесно, но разпределяне, опаковане, надписване, доставка....

          пп Що не им прати по 50 лв на партньорите и да спестиш 3 дена работа на сътрудничката ти ..?

          Наздраве с виното на Грую !

          пп Не за друго, но ще му намалее работата...

          Коментар


          • наздраве, че съм се заринал - докараха ми 500 бутилки вино и сега съм в чудо къде да ги бутам в офиса. Как мразя Коледа
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от rozova pantera Разгледай мнение

              И с дълги мигли ли , ХАХА защо си такъв мискин, старост нерадост А!?!? хахаха браво. Няма какво да подам, и съм пейсет кила мокра, чудя се даже дали и кокалите ми не тракат, ахаха хаха. И с този лин не е ли голяма излагация. Пъстървата не е ли класи по-добра хахаха
              Ма, ти пантерка момиченце ли си била? Пък аз те щадя като да си сериозна пиянка. Значи требва те подхванем и теб на трета скрост. Не си дослужила още за по-високи. Някои други са далеч пред теб в материала. Вземай пример.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Просълзих се чак от умиление. Чета и не мога да се начудя, как успя да събереш толку простотия само в три изречения. Виртуоз!
                Наздраве, Мрънкало!
                Най-после получих пълно признание. Вече доминирам над каките проетично и поетично. Дори габроуската събраност в мисълта и чувствата се сви и поотстъпи място да приседна на масата на безнравствения гуляй разни измамни категории. А сега почерпи сътрапезника след като си се отместила аз да заседна. Наздраве, Дрънлекосърдечнице!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                  Добро утро !
                  Прочетох първото изречение и трябваше да Фключа резервните си мозъчни клетки за да асимилирам прочетеното...
                  За продължение нямах сили....

                  пп Некои клетви и виртуални "пожелания" ми се лепват кът младо маце на тотомилионер...Пак съм Матросов пред Тарантул...

                  Наздраве !
                  Хааа... предизикал съм вълнения и умиления. Йессс! И пак прекарах Чиче, него да го гонат, мен да ме молат. Него да го гонат с калъчката. Мен да ме молат да продължавам още и още, и още. Така е когато нацелиш болните места и вечните теми. Баналното е сладникаво, ще рече забавно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Сухите тренировки в занаята с високи, недостижими цели осигуряват последващо снижаване на целеполагането до вредителство спрямо по-достъпните и доверчиви чичета. Също и лелки. Великодушно ти позволявам да фантазираш върху хероите на епохата в наше лице, па после да си прилагаш фантазиите върху обикновените пияндета от кръчмето. И не посягай с чехъл към паяжината в ъгъла. Наздраве, Дрънатлетке!

                    Добро утро !
                    Прочетох първото изречение и трябваше да Фключа резервните си мозъчни клетки за да асимилирам прочетеното...
                    За продължение нямах сили....

                    пп Некои клетви и виртуални "пожелания" ми се лепват кът младо маце на тотомилионер...Пак съм Матросов пред Тарантул...

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Права си. Най-много ден, два да ни радва снежната белота.
                      Наздраве, Lelq!
                      Мдааа... Ти , като веща жена си наясно , че заради глобалното затопляне , на зимата и дреме за мечтите на мечките в гората , за белоснежен, пухкав сняг и спокоен, летаргичен сън
                      Наздраве , tnm !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от rozova pantera Разгледай мнение

                        Гледам колежке че вие с паяка сте -харабия и да ви попитам - чували ли сте тази приказка: Който яде пъстърва получава блага етърва или свекърва, а който яде лин, става мискин ? хаха днес както обикновено, ми е много весело, не ме питайте дали ме гони критерията, хаха
                        Повечето от пиянките, които си пият питиета у Кръчмата са в твоето агрегатно състояние, с или без пристъпи на кретения.

                        Относно въпроса ти - не съм любител на рибата. От речните предпочитам пъстърва и мряна, от морските - лаврак и ципура. И тъй като в твоята сентенция присъства пъстървата - да, случих на свястна свекърва /лека й пръст/ и точна и разбрана етърва. Явно много мъдрост има в народа ни.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Сухите тренировки в занаята с високи, недостижими цели осигуряват последващо снижаване на целеполагането до вредителство спрямо по-достъпните и доверчиви чичета. Също и лелки. Великодушно ти позволявам да фантазираш върху хероите на епохата в наше лице, па после да си прилагаш фантазиите върху обикновените пияндета от кръчмето. И не посягай с чехъл към паяжината в ъгъла. Наздраве, Дрънатлетке!
                          Просълзих се чак от умиление. Чета и не мога да се начудя, как успя да събереш толку простотия само в три изречения. Виртуоз!
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Тц ! Няма да се задържи
                            Наздраве , tnm !
                            Права си. Най-много ден, два да ни радва снежната белота.
                            Наздраве, Lelq!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Ааа, от Фантастико. Аз мискинин си бех, та не знам дали ми е подействал. И стига с тия роднини. Подай насам нещо премигащо, зяпнало с уста и с едри, влажни, молещи очи. А за кво се молят, те си знаят.
                              И с дълги мигли ли , ХАХА защо си такъв мискин, старост нерадост А!?!? хахаха браво. Няма какво да подам, и съм пейсет кила мокра, чудя се даже дали и кокалите ми не тракат, ахаха хаха. И с този лин не е ли голяма излагация. Пъстървата не е ли класи по-добра хахаха

                              Коментар


                              • Емилио, добре дошъл !
                                Де се загуби бре ?
                                Колето затвори кръчмата и отвори гурме ресторант....кът за ентиликтуалци....

                                Коментар

                                Working...
                                X