IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Не си спала ли?! Че гвардейчето не протестира ли веднага, че не е изконсумирало първа брачна нощ? Горкото момче! Новата седмица ще е буреносна. Отсега се усеща.
    Наздраве за незадоволените момчета, де енергията им се отпушва на полето!
    Добро утро !

    Светулко наша ненагледна !
    Ти къде гледаш по брачните ложета на 'ората, бре ?

    Да сте здрави !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Добра вечер, Кръчма!

      Инсект , пак си сънувал мокри сънища , човека си хапна шоколада още снощи.
      Наздраве !
      Ти откъде знайш, че не сме една и съща личност, подвеждаща те да даваш? Ако не на единия образ, поне на другия. Неизбродим е светът и непознаваем до край.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Чужденеций, аз кога съм се омъжвала не съм спала, а предбрачен договор съм подписала. В една от точките му е заложено, че дърво завършващо накрая с желязо / мотика, лопата, брадва и други такива не пипвам/. Може евентуално, ама само с цел да се подпра.
        Наздраве!
        Не си спала ли?! Че гвардейчето не протестира ли веднага, че не е изконсумирало първа брачна нощ? Горкото момче! Новата седмица ще е буреносна. Отсега се усеща.
        Наздраве за незадоволените момчета, де енергията им се отпушва на полето!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
          Текущ контрол ... ... де мотика 8и номер , де ...
          Чужденеций, аз кога съм се омъжвала не съм спала, а предбрачен договор съм подписала. В една от точките му е заложено, че дърво завършващо накрая с желязо / мотика, лопата, брадва и други такива не пипвам/. Може евентуално, ама само с цел да се подпра.
          Наздраве!
          Last edited by tnm; 23.07.2018, 09:33.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Да не се преработиш там... като съветник как другите да работат. И наточи от новата кайсиева да се облажим и ние. То за Чиче кайсиевата само повод се облажи с друго и да добара, ама не на шишето гърлото. Докато аз ще се проява като ценител и оценител. На искрящите течности. И на заоблените форми... на бутилките.
            Няма такива опасности при мен, знаеш. Всичкото чужденеций бачка, а аз ги координирам. Да не се много шурат из кошерите и трайните насаждения, че ти там декарите не са кат в цивилизацията
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Добро утро и усмихната седмица , Кръчма!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Отивам у Чужденеция, за да упражня текущ контрол.
                Текущ контрол ... ... де мотика 8и номер , де ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Добра нощ и наздраве!
                  [ATTACH=CONFIG]n3361533[/ATTACH]


                  Тая кльопачка съм я пропуснАл в суматохата... Наздраве!

                  Това беше една малка част от плюскането... ))..., но миналата година... Човек не трябва да плюска... След плюскането не се чувстваМ добре...

                  После затворих...

                  ???

                  Изглежда ми е хоби да затварям. Това - онова... Всичко.

                  Дори и врати.

                  После философстваХ/ме/ на тема: "Има ли полезен егоизъм?" Оказа се, че не живея тук /и сега/.

                  После направих статистиката. 16 - затворена /от мен/ врата. 17 - затваряне на врата /неразбираемо, но пак от мен/. 18 - подсещам се: да не забравя да затворя вратата...

                  Наздраве за "градивната" самокритика...

                  Наздраве за егоизма!

                  Наздраве за писаното слово!

                  Наздраве за разбираемо написаното слово.

                  Наздраве за наздравето!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Браво! Изпуснала си шоколада от поглед и вече пиеш конячето без мезе. Всъщност, оставих ти канелата. Да си я хрупкаш.
                    Добра вечер, Кръчма!

                    Инсект , пак си сънувал мокри сънища , човека си хапна шоколада още снощи.
                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Днес един хубав коняк пусна мазенцето. Ще го мезнем с шоколад.

                      [ATTACH=CONFIG]n3361560[/ATTACH]
                      Наздраве, кръчмата!
                      Ти не си фали много мазето, да не се окаже, че са прокопали страничен проход към течните конвертируеми запаси. И ще падне едно вайкане после, мани, мани. Дори Кака няма да се е оплаквала толкова от някаква си работа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        [ATTACH=CONFIG]n3361575[/ATTACH]

                        Наздраве!
                        Браво! Изпуснала си шоколада от поглед и вече пиеш конячето без мезе. Всъщност, оставих ти канелата. Да си я хрупкаш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Днес един хубав коняк пусна мазенцето. Ще го мезнем с шоколад.

                          [ATTACH=CONFIG]n3361560[/ATTACH]
                          Наздраве, кръчмата!
                          Click image for larger version

Name:	20180316144045.jpg
Views:	1
Size:	40.3 КБ
ID:	3361575

                          Наздраве!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Наздраве от Рилските езера - в барчето има всякакъв алкохол, а и салатките стават, скарата е добра, звездите тихо ми намигат в ромона на потока
                            Добра звездна вечер,
                            Изглежда няма липси и повреди от св. Илия (да се свети името му) по красивите местенца из родината
                            Наздраве!
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Днес един хубав коняк пусна мазенцето. Ще го мезнем с шоколад.

                              Click image for larger version

Name:	courvoisier-vsop-cognac-exclusif.jpg
Views:	1
Size:	13.3 КБ
ID:	3361560
                              Наздраве, кръчмата!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Наздраве от Рилските езера - в барчето има всякакъв алкохол, а и салатките стават, скарата е добра, звездите тихо ми намигат в ромона на потока
                                Явно добре си изкарваш , щом си толко поетичен . Наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X