IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Влизам у Кръчмата и гледам - розова декорация ... Начи - викам си - натресла съм се у Политиката. Стана тя каквато стана, ще се налага да се прави пълна дезинфекция - вътрешна и външна... И излизам.

    Пак влизам у Кръчмата - секси розовото струй от всякъде /демек, грешката вярна/. Което ме навежда на едни такива евентуалности - с какво заслужихме подмяната на ентериора в питейното заведение!?

    Наздраве, за здравето на mibova!
    Абе , беше забавно пребоядисването на интериора , макар и напълно ненужно . Ама нали ни се носи славата , на обитателите на Храма , та поне като цвят ни отива , смятам
    Наздраве , tnm !

    Коментар


    • Влизам у Кръчмата и гледам - розова декорация ... Начи - викам си - натресла съм се у Политиката. Стана тя каквато стана, ще се налага да се прави пълна дезинфекция - вътрешна и външна... И излизам.

      Пак влизам у Кръчмата - секси розовото струй от всякъде /демек, грешката вярна/. Което ме навежда на едни такива евентуалности - с какво заслужихме подмяната на ентериора в питейното заведение!?

      Наздраве, за здравето на mibova!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Жорж Санд Разгледай мнение

        За властта не вдигам наздраве. тегля им майните, ако много се правят
        Никой не може да ти се сърди . Всеки има свободата да избира с какво , с кого и за какво да вдига наздравици

        пп. Аз принципно смятам , че в Кръчмата не трябва да има НИКАКВА цензура , щото тя уж е проекция на живият живот , а в него има всичко , ама никой не ме пита .
        Но ако ще има цензура , то трявба да е справедлива и днес , поне тук , властта в лицето на Мибова , бе на нужната висота на позицията си !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          Сега да пуснем вефа , да сипем....

          https://m.youtube.com/watch?v=3OnnDqH6Wj8

          Наздраве на всички ! И на властта !
          За властта не вдигам наздраве. тегля им майните, ако много се правят
          Last edited by Жорж Санд; 29.08.2019, 18:29.

          Коментар


          • Сега да пуснем вефа , да сипем....

            https://m.youtube.com/watch?v=3OnnDqH6Wj8

            Наздраве на всички ! И на властта !

            Коментар


            • Благодаря Мибова , че възстановихте справедливостта , в нейната цялост ! Не се случва често .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Жорж Санд

                Какво значи тон? Тегло ?, звук? риба тон? Защо ни трият?
                Моля модератора се изясни какво има предвид. Ако не му харесва клатенето , това е друг въпрос
                Ти па точно трябва да си наясно с богоизбраните и да не питаш , че колкото повече говориш , толко повече те забърсват

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Добре , ще пиша на ЛС на tnm, да пише на майната и да му зададе въпросът ми , докато му праща глухарчето
                  Благодаря за отговорът Ви !
                  и замразен таратор да му изпрати с хербария

                  Коментар


                  • Добре , ще пиша на ЛС на tnm, да пише на майната и да му зададе въпросът ми , докато му праща глухарчето
                    Благодаря за отговорът Ви !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                      Съвсем художествено - имаше неква книга от Богомил Райнов.......
                      Наздраве Тънъмънче и на всеки по една цитронада към другото!
                      Тайфуни с нежни имена!?
                      Наздраве, Вълчо!
                      Last edited by tnm; 29.08.2019, 14:11.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm


                        Наздраве!

                        П.П. Сещай се какво искам да ти кажа, щот имам възпитание и държание на дама, та затова избягвам да се изразявам цинично.
                        Съвсем художествено - имаше неква книга от Богомил Райнов.......
                        Наздраве Тънъмънче и на всеки по една цитронада към другото!
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Добро утро !
                          Ако може да дам един съвет на некои хора...
                          Къпете се бре колеги, къпете се....
                          Телесната воня се пренася в душата....
                          Събрали сме се около кръглата маса да си правим убаво на душата и да си хортуваме позитивно....Селските пръчки да се псуват в политиката или
                          където ги отвее вятъра....
                          Съжалявам за лекото заяждане...
                          Приятен ден !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                            Некой въвежда ред у кръчмата че нещо сме се разпуснали..

                            Наздраве.
                            Месецът отпускарски и го раздаваме лежерно. Като настъпи златната есен ще се стегнем.
                            Наздраве, сър!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Некой въвежда ред у кръчмата че нещо сме се разпуснали..

                              Наздраве.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                У кой Факултет, ма? По оказване на бърза санитарна помощ на почерпили габърки ли? Тоз факултет го имам природно. Дообирам габърки кога са припаднали след техна почерпка с боза голема, от 6 ст. Тогава са най-достъпни,да ме река изопнати в стойка "Въх, охарчих са, шс са убия!." Наздраве, Дрънприпадничава!
                                Ха, на таз планета, че дори у цялата Галактика, едва ли ще се намери представителка на хабитатя, която да припадне, че е почерпила. Щот на нас, както и преди съм споделяла, таз функция /черпенето/, не ни е заложена в оперативната памет.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X