IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Заповедай! В момента е 12 гр. С, че ме мързи да си запаля печката и изтрезневам на ладно. Като се появиш на вратата съвсем ще изтрезнея. Ще си река, появи се будалата, де ще цепи дървата. Ракията от мен, заредена е мазата. Прасенцето от теб, ще се жертвам да го опека с лимовче м устата. После ще делим - лимончето за теб, зурлата за мен. Накрая ще си тръгнеш разярена, а аз ще помахвам с кърпичка в ръка и ще бърша сълза след сълза. Еххх, идилия!
    Бре Тарантул, теб короната те не лови...При таз температура само белите мечки и Тнм може да оцелеят....( аз пък паля камина и огнище и се кефя на топлината и отблясъците от огъня...)
    Охх, как чакам края на седмицата...
    Вземам кило мръвка и само пиене и едене за 2-3 дни.....Изключвам телефона, спирам радио и ТВ и само на фтички и фчелички ще се радвам...
    Еххх, идилия !
    Само короната и дзвера да не ме гепят ....
    Наздраве ![/QUOTE]

    И тюленчетата
    Наздраве, 4i40!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      [QЗаповедайUOTE=tnm;n3551100]

      Решила съм да ти се довлека на гости, че да не се чудиш с кого ще полегна
      Наздраве, Мрънкало!
      Заповедай! В момента е 12 гр. С, че ме мързи да си запаля печката и изтрезневам на ладно. Като се появиш на вратата съвсем ще изтрезнея. Ще си река, появи се будалата, де ще цепи дървата. Ракията от мен, заредена е мазата. Прасенцето от теб, ще се жертвам да го опека с лимовче м устата. После ще делим - лимончето за теб, зурлата за мен. Накрая ще си тръгнеш разярена, а аз ще помахвам с кърпичка в ръка и ще бърша сълза след сълза. Еххх, идилия![/QUOTE]

      И - 12 по Целзий да е, все тая. Мен със студ не моеш ме уплаши.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Пак засядам - мъка, мъкаааа, профилакточното пиене е страшна работа
        Наздраве, дами, все така да ни радвате!
        Как - с безброй вселени , светове и реалности ли ?
        Наздраве !

        Коментар


        • Пак засядам - мъка, мъкаааа, профилакточното пиене е страшна работа
          Наздраве, дами, все така да ни радвате!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Готина вечер и празник , на всички !


            https://m.youtube.com/watch?v=Hy6Cf9nGNiw

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Заповедай! В момента е 12 гр. С, че ме мързи да си запаля печката и изтрезневам на ладно. Като се появиш на вратата съвсем ще изтрезнея. Ще си река, появи се будалата, де ще цепи дървата. Ракията от мен, заредена е мазата. Прасенцето от теб, ще се жертвам да го опека с лимовче м устата. После ще делим - лимончето за теб, зурлата за мен. Накрая ще си тръгнеш разярена, а аз ще помахвам с кърпичка в ръка и ще бърша сълза след сълза. Еххх, идилия!
              Бре Тарантул, теб короната те не лови...При таз температура само белите мечки и Тнм може да оцелеят....( аз пък паля камина и огнище и се кефя на топлината и отблясъците от огъня...)
              Охх, как чакам края на седмицата...
              Вземам кило мръвка и само пиене и едене за 2-3 дни.....Изключвам телефона, спирам радио и ТВ и само на фтички и фчелички ще се радвам...
              Еххх, идилия !
              Само короната и дзвера да не ме гепят ....
              Наздраве ![/QUOTE]

              Сигурна съм - ще те подминат ! Наслаждавай се на старините

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Най-после една доблестна колежка да направи заявка, че ще почерпи. Щото, щом честити на колегите, значи знае своите отговорности по празника. Айде, наливай!
                Click image for larger version

Name:	20200308_184207.jpg
Views:	1
Size:	2.5 КБ
ID:	3551238 Що пък не ? Ортодоксален егоист съм , ма пък не съм скръндза. Споделям . Противоречива , женска природа ...

                Не е голям изборът , но вярвам , че всеки може да намери нещо за себе си и /или да загърби претенциите си в името на авантата и дружното - Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                  Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Решила съм да ти се довлека на гости, че да не се чудиш с кого ще полегна
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Заповедай! В момента е 12 гр. С, че ме мързи да си запаля печката и изтрезневам на ладно. Като се появиш на вратата съвсем ще изтрезнея. Ще си река, появи се будалата, де ще цепи дървата. Ракията от мен, заредена е мазата. Прасенцето от теб, ще се жертвам да го опека с лимовче м устата. После ще делим - лимончето за теб, зурлата за мен. Накрая ще си тръгнеш разярена, а аз ще помахвам с кърпичка в ръка и ще бърша сълза след сълза. Еххх, идилия!
                  Бре Тарантул, теб короната те не лови...При таз температура само белите мечки и Тнм може да оцелеят....( аз пък паля камина и огнище и се кефя на топлината и отблясъците от огъня...)
                  Охх, как чакам края на седмицата...
                  Вземам кило мръвка и само пиене и едене за 2-3 дни.....Изключвам телефона, спирам радио и ТВ и само на фтички и фчелички ще се радвам...
                  Еххх, идилия !
                  Само короната и дзвера да не ме гепят ....
                  Наздраве !
                  Last edited by 4i40; 09.03.2020, 13:58.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    Наздраве на обитателите на заведението и честит празник на дамите и колегите !
                    Най-после една доблестна колежка да направи заявка, че ще почерпи. Щото, щом честити на колегите, значи знае своите отговорности по празника. Айде, наливай!

                    Коментар


                    • Наздраве на обитателите на заведението и честит празник на дамите и колегите !

                      Коментар


                      • [QЗаповедайUOTE=tnm;n3551100]

                        Решила съм да ти се довлека на гости, че да не се чудиш с кого ще полегна
                        Наздраве, Мрънкало![/QUOTE]

                        Заповедай! В момента е 12 гр. С, че ме мързи да си запаля печката и изтрезневам на ладно. Като се появиш на вратата съвсем ще изтрезнея. Ще си река, появи се будалата, де ще цепи дървата. Ракията от мен, заредена е мазата. Прасенцето от теб, ще се жертвам да го опека с лимовче м устата. После ще делим - лимончето за теб, зурлата за мен. Накрая ще си тръгнеш разярена, а аз ще помахвам с кърпичка в ръка и ще бърша сълза след сълза. Еххх, идилия!

                        Коментар


                        • Наздраве на всички дами, които си пият питието в Кръчмата! Да сме живи и здрави, щот оказа се, коронавируса им диша на некой у вратлето.!
                          Last edited by tnm; 08.03.2020, 16:55.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Наздраве на по-хубавата половина от човечеството, както се казва в онзи лаф - добре че сте вие, щото иначе животът би бил Literally pain in the ass Сега тнм при мен ли ще идва в изолатора под карантина, или ще ходи в имението на другаря от ДКМС Матейко? Че да знам да си крия вискито - то като няма ром, и вискито е ром
                            Наздраве, дами! Отивам да залягам, че се успокоих - вече и корона си имаме, да не се притесняваме, че ни е подминала и ни брои за втора ръка хора.
                            При теб, при теб. И без това и двамата с теб сме сал с по две магистратури
                            Наздраве, хаджи!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                              Мили колежки-спекулантки, да вземете пък да почерпите, щото се бутаме с лакти да ви поздравим, цветя да поднесем и очички да въртим като пред богата почерпка. Честит боен празник на женския труд, работете, пък ний ще помагаме! От време-навреме. Между подсвиркванията след по късите полички измежду вас. Да ви е дашен целият ден!
                              П.п. Кака да седи на покрива, щото вече е оправдано и целесъобразни карантинирана. Въпреки това да почерпи, тъй като ние може да сме снощни от Тудоровдена, но не сме вчерашни да пропустим Дена на колежката.
                              Решила съм да ти се довлека на гости, че да не се чудиш с кого ще полегна
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Наздраве на по-хубавата половина от човечеството, както се казва в онзи лаф - добре че сте вие, щото иначе животът би бил Literally pain in the ass Сега тнм при мен ли ще идва в изолатора под карантина, или ще ходи в имението на другаря от ДКМС Матейко? Че да знам да си крия вискито - то като няма ром, и вискито е ром
                                Наздраве, дами! Отивам да залягам, че се успокоих - вече и корона си имаме, да не се притесняваме, че ни е подминала и ни брои за втора ръка хора.
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X