IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Да, ама ако се окаже, че показваш нещо, дето го искат жените, представяш ли си как ще ти загреят ЛС
    Наздраве, Вълчо-34!
    Ами аз толко се надевах "Криситу" да кандиса да си похортуваме, ама тя - комбайната, та комбайната. Така че там, в Сатиричната тема - НЕ СТЪП ВАМ! Тука, в храма ще се обогатяваме (кой каквото налее), тихичко и с уважение. От мене - знаете - мавруд! И Ерик Клептън!
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Да, ама ако се окаже, че показваш нещо, дето го искат жените, представяш ли си как ще ти загреят ЛС
      Наздраве, Вълчо-34!
      Издути гащи - ма съм забравил отляво, отдясно или отзад? тмн помагай да се не излагам пред мадамите
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        То там само това липса - космат дирник! Или май вече имаше един...
        Наздраве!
        Тя, темата е с такава насоченост - вий показвате какво имате и се надявате да уцелите нуждите на жените.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

          Е малко ли е майтапът в другата тема, та и аз да ви спукам от смях, показвайки .....квото и да е
          Да, ама ако се окаже, че показваш нещо, дето го искат жените, представяш ли си как ще ти загреят ЛС
          Наздраве, Вълчо-34!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Все си мисля, че ако ще показваш нещо, най-добре в темата за мераците на жените
            То там само това липса - космат дирник! Или май вече имаше един...
            Наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Все си мисля, че ако ще показваш нещо, най-добре в темата за мераците на жените
              Наздраве!
              Е малко ли е майтапът в другата тема, та и аз да ви спукам от смях, показвайки .....квото и да е
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                Тооо, таковънка, ако Криситу не иска, дали пък да не взема моето дупе да си покажа. Така след мен всяко показано ще е по-добро...
                Аре наздраве, че времето хладн - айде по един скоч на всички!
                Все си мисля, че ако ще показваш нещо, най-добре в темата за мераците на жените
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Добре дошла , Криситу !
                  Следващият път , покажи дупе ! Щото ние , убавите ора в Храма , освен ценители , сме и оценители ! Пък , кво са едни крака ?! Всеки има . Виж , дупе , при това готино - не всеки притежава .
                  .............................................
                  Тооо, таковънка, ако Криситу не иска, дали пък да не взема моето дупе да си покажа. Така след мен всяко показано ще е по-добро...
                  Аре наздраве, че времето хладн - айде по един скоч на всички!
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Добре дошла , Криситу !
                    Следващият път , покажи дупе ! Щото ние , убавите ора в Храма , освен ценители , сме и оценители ! Пък , кво са едни крака ?! Всеки има . Виж , дупе , при това готино - не всеки притежава .

                    В тон с останалите старци /средната възраст ни е висока -лелки , чичковци , дядовци и т.н. не е толко плашещо , колкото звучи / , ще си позволя да ти дам и аз , непоискан съвет .
                    Като събираш бонбонки с някой и ги хапваш на скришно , оглеждайки се и ослушвайки се , като гърмян заек , или като делиш храната си с непознат , треперейки от страх и получавайки , за "геройството" и лъжата си , няколко сребърника , помисли за стреса ! Не влиае добре на кръвообращението . Сърцето влиза в петите и не е гот , да стъпваш на него .
                    По-добре си копай градинката с розАв домат . Връзвай го на колците , че като даде плод , да правиш салатка на тракториста .

                    пп. Кво стана ? Справи ли се с жена му и ще се жените ли , ако да ?
                    И ако е така - красив и смислен живот от мен ! И се плодете ! Друго ви не требва !

                    https://m.youtube.com/watch?v=AsZ-tjoT6mo

                    Лично, преживяно и неангажиращо мнение ! И макар така казано , няма връзка с действителни лица и събития !
                    Last edited by Lelq; 14.06.2020, 02:16. Причина: Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Мрънкало, аз ром пия още много преди ти да цъфнеш кат майска роза на територията на Кръчмата. Пък у флота имам връзки, та едва ли ще да ме изфърлят през борда, но това са приказки и спомени от друга една тема.
                      Наздраве!
                      странно как и в БГ има много почитатели на тази Карибска напитка, както у Дания са луди за свинско и не харесват риба,
                      бренди, коняк, Наполеон, Метакса, сгрява и топли душата,
                      не ромове правени от захарна тръстика
                      мдааа, ай наздравеее

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Добро утро !
                        Един съвет към дъртофил, пардон Тракатрак...
                        Копривата е правиш на течна тор ( в кофа с вода слагаш коприва за седмица и след това поливаш по малко), а охлювите на мезе.....( тез гадини само веднъж съм ги готвил за едно парти на вилата....бахти кушията ....24ч изсиране, после чистене, после варене, после в метална чинийка с кашкавал - една хапка, ден работа....) При мен таз отврат е като юмрук ....Тва щот ми кусат ягодите....Сега си мисля на пияна глава, утре дали да не метна 10-20 в огнището и да си чопля с бирата слузеста гадост....
                        За Криситу....
                        Кво да напиша....? - убави крака, но някак предварително разтворени...Липсва тръпката ...само разход на кинти....
                        Де да знам....Мразя да обиждам жени, но явно годините си казват своето...( бахти претенциозния дъртак съм станал....Понакога един лек допир до чело или ръка има по-голям смисъл от 10мин чукане....)
                        Криси, в Кръчмата сме ценители....!
                        Наздраве !
                        Който обира охлювите, после си обира и ягодките, дори доматките, дето ги ударил студът. Верно че приготвянето им е мръсна работа, но пък успокоява нервите. Пс-точно ги калява. А надеждата е, щото охлювчетата лекуват стомахчето. Измамна надежда като Криситу. Ай, наздраве! Аз имам събор и ще залягам върху приготовления и забавления. Май дъждът най ще ме забавлява къде да маневрираме.

                        Коментар


                        • Добро утро !
                          Един съвет към дъртофил, пардон Тракатрак...
                          Копривата е правиш на течна тор ( в кофа с вода слагаш коприва за седмица и след това поливаш по малко), а охлювите на мезе.....( тез гадини само веднъж съм ги готвил за едно парти на вилата....бахти кушията ....24ч изсиране, после чистене, после варене, после в метална чинийка с кашкавал - една хапка, ден работа....) При мен таз отврат е като юмрук ....Тва щот ми кусат ягодите....Сега си мисля на пияна глава, утре дали да не метна 10-20 в огнището и да си чопля с бирата слузеста гадост....
                          За Криситу....
                          Кво да напиша....? - убави крака, но някак предварително разтворени...Липсва тръпката ...само разход на кинти....
                          Де да знам....Мразя да обиждам жени, но явно годините си казват своето...( бахти претенциозния дъртак съм станал....Понакога един лек допир до чело или ръка има по-голям смисъл от 10мин чукане....)
                          Криси, в Кръчмата сме ценители....!
                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Благодаря за похвалното описание - хем майско съм, хем бодливо, хем намирисващо на благовония. Къде ли може се сравнява с некъв си келяв габър. Може да не те изфърлят в морето, но като първа салага ще търкаш с парцала дъските на пода, демек на борда. И ще виснеш по мачтите да гледаш дали не се задава уволнението. А ромът, който ще гълточиш привечер, ще е от кофата, де си мила парцала. Тежка е съдлата на новобранката. Ние от кръчмата ще ти пеем, за да те подкрепяме "Юнга, юнга..." И ще си спомняме за теб от благоприличие. Не върви някак си да те изоставим на грубите матроски ръце, без барем да споменаваме, че добре сме те подготвили около масите, под тях и на паяжините за трудното дело на моряшки парий.
                            Днес брах охлюви. Чудя се дали си направя некой деликатес с тех или да ги пусна в градината ная Чиче, да му опасат последните опити за доматке таз мокра година. Утре ще реша. Утрото е по-мъдро от съветите на Кака. Наздраве, Дръндъждовниче!
                            Хмм, зависи на колко ракии си бил вечерта ...
                            Наздраве, Мрънкало!

                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                              Как сте? Липсвах ли ви ? Каква изненада
                              Когато най-малко ме очаквахте, аз се появявам
                              Криситу, та Криситу... още не можете да ме забравите
                              И знам, че на гости не се ходи с празни ръце, затова да почерпя всички с едно старо много отлежало бренди от времето на Социализма, реколта 1983 година, ето правя и снимката да видите какво ще пиете
                              С най-добри чувства
                              Наздраве
                              Криситу се разкрива, че е фалшивка и само сте се хабили около нея. Особено Чичиту, де му се видя свежа като салатка от задното дворче. И сега се гаври с вас като черпи с малка опаковка, едвам се забелязва.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Мрънкало, аз ром пия още много преди ти да цъфнеш кат майска роза на територията на Кръчмата. Пък у флота имам връзки, та едва ли ще да ме изфърлят през борда, но това са приказки и спомени от друга една тема.
                                Наздраве!
                                Благодаря за похвалното описание - хем майско съм, хем бодливо, хем намирисващо на благовония. Къде ли може се сравнява с некъв си келяв габър. Може да не те изфърлят в морето, но като първа салага ще търкаш с парцала дъските на пода, демек на борда. И ще виснеш по мачтите да гледаш дали не се задава уволнението. А ромът, който ще гълточиш привечер, ще е от кофата, де си мила парцала. Тежка е съдлата на новобранката. Ние от кръчмата ще ти пеем, за да те подкрепяме "Юнга, юнга..." И ще си спомняме за теб от благоприличие. Не върви някак си да те изоставим на грубите матроски ръце, без барем да споменаваме, че добре сме те подготвили около масите, под тях и на паяжините за трудното дело на моряшки парий.
                                Днес брах охлюви. Чудя се дали си направя некой деликатес с тех или да ги пусна в градината ная Чиче, да му опасат последните опити за доматке таз мокра година. Утре ще реша. Утрото е по-мъдро от съветите на Кака. Наздраве, Дръндъждовниче!

                                Коментар

                                Working...
                                X