IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

    Добро утро на всички
    .....................................
    Е, и с кафето мога да ви кажа Наздраве
    Добро утро !
    Наздраве, но няма да се чукаме....( щот с безалкохолно не може ...)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
      Ето и ти ... Криситу
      Криситу ... Абе кой от всички тук ми сложи този етикет КрисиТУ ...
      Моля, имам си име - Кристина, може и Криси, може и Крис ...
      Ама ще ме ядосате накрая .... Скорпионка съм ....
      Може би най-точно е - Матрикристракториста. знаеш си, не се праи на умрела лисица.
      Иначе името ти е "Криситу", а не Криси, или Кристина. "Любимият" да ти го обясни.
      Звънни ми на телефона, не се притеснявай, нещо искаше да си говорим, ама ти все въртиш за възрастта.
      Не се притеснявай, имам подходящи специалисти - и за раздвоението, и за ЕД.
      Наздраве на пиьениците, дето си знаат като как се викат и когато са под масата.
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Айде сИпете......че ми изгорЕ душата......
        Съкровище, добре си повлече някои части у Кръчмата и повдигна дума за пиене ..., щот тук работа съвсем на "изуй гащи" е тръгнала.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
          Ето и ти ... Криситу
          Криситу ... Абе кой от всички тук ми сложи този етикет КрисиТУ ...
          Моля, имам си име - Кристина, може и Криси, може и Крис ...
          Ама ще ме ядосате накрая .... Скорпионка съм ....

          Стига си преигравала!

          Скорпионките като теб се чувстват най-добре в прегръдките на лицето на форума (Грую)

          Казвам ти го под секрет - никой няма да те упрекне, ако понякога отсвирваш "физика"...

          Коментар


          • Ето и ти ... Криситу
            Криситу ... Абе кой от всички тук ми сложи този етикет КрисиТУ ...
            Моля, имам си име - Кристина, може и Криси, може и Крис ...
            Ама ще ме ядосате накрая .... Скорпионка съм ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
              То. темата доста дупеста нещо стана.. Наш Грую си го знаем. Леля се оказа че и тя се кефи на стегнати дупита. А Кристомотокаристо не закъсне да покаже кат стана въпрос.
              Идеал стана темата, да се включа и аз. Ако това е Криситу - евалата ѝ бичим, макар че ми е висока, но жени с висок ток и прашки важат. Бравос. И на Леля бравос - още снимки не са излишни
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Айде сИпете......че ми изгорЕ душата......
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  И аз имам въпрос към теб, Кристина. Да дано не мислиш, че търся обидни думи... Значи...

                  ... когато твоят любим (така го наричаш ти, а аз наистина се радвам на твоята любов от пръв поглед и ви пожелавам тая любов да ви обсебва достатъчно дълго..., дори - ако го желаете - нека е цял Живот!)..., та твоят любим в началото беше споменал, че сам е ядрен физик... Лошо няма, нали! Всеки е някакъв.

                  Направи ми впечатление, че ти беше много впечатлена от професията на ядрения физик! Много бурно изрази своето вълнение от подобна негова ангажираност.

                  ...........

                  Не, за да те поставя в неудобно положение е и въпросът ми: би ли споделила, какво успя да научиш за този месец от познанството ви по тези много интересни клонове от науката, свързани с торсионните генератори..., нещо ново за елементарните частици..., ЦЕРН... ?

                  С това дупе - не може да не си успяла да го предразположиш по темата, която те остави с ... отворена уста (леко метафорично изразяване)....

                  Бъдете здрави с твоя любим (физик)!

                  Здравей Теб те помня, бях те нарекла за себе си "no name" нали си Безимен
                  Явно снимката на аватарчето ми развълнува дори администратора X_Y, защото получих съобщение от него да си сменя снимката и като послушно момиче го направих
                  Сложих една по-обикновена.... тя е пак от сесията ....
                  За дейността на любимия ми дори вече не искам и да знам, достатъчно се тревожа от тези техни занимания. Работят към една частна организация, правят си някакви експерименти от много години и изобщо повече не искам да говоря за това.
                  По-добре е да изследва мен, отколкото да изследва разните му там полета и да открива тайните на материята
                  Пък и аз съм по-добър генератор на чувства и с мен няма как да му е скучно
                  Аз следя и си чета някои теми тук и от време на време ще влизам в "Храма" както каза леля....
                  Поздрави

                  Коментар


                  • То. темата доста дупеста нещо стана.. Наш Грую си го знаем. Леля се оказа че и тя се кефи на стегнати дупита. А Кристомотокаристо не закъсне да покаже кат стана въпрос.
                    Last edited by Todor Sabev; 15.06.2020, 11:17.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                      Привет и на теб
                      Ето на аватара това, което те интересува
                      По десетобалната система от 1 до 10 на колко оценяваш това, което виждаш?
                      На 3 ?
                      На 4 ?
                      Благодаря ви, толкова сте мили
                      Относно притчата с бонбонките и прочие нищо не разбрах, може би се опитваш да ме засегнеш с нещо.... няма да се получи От месец нищо просто не може да ме ядоса.... Слънцето грее от мен, както казват хората около мен
                      А с Любовта следващия понеделник на 22 юни правим един месец от връзката ни и откакто се видяхме за първи път на 22 май. А нещата са предопределени ....от съдбата ....
                      Сега вече съм доста по-спокойна, още в началото преживях с него нещо много силно, нещо което никога не бях преживявала досега, бях на границата да полудея. Не можех да го споделя с никоя от близките ми приятелки. Но една от участничките във форума много ми помогна да осъзная и разбера някой неща. Както казах, нещата между нас са предопределени
                      Хубав и Усмихнат ден

                      И аз имам въпрос към теб, Кристина. Да дано не мислиш, че търся обидни думи... Значи...

                      ... когато твоят любим (така го наричаш ти, а аз наистина се радвам на твоята любов от пръв поглед и ви пожелавам тая любов да ви обсебва достатъчно дълго..., дори - ако го желаете - нека е цял Живот!)..., та твоят любим в началото беше споменал, че сам е ядрен физик... Лошо няма, нали! Всеки е някакъв.

                      Направи ми впечатление, че ти беше много впечатлена от професията на ядрения физик! Много бурно изрази своето вълнение от подобна негова ангажираност.

                      ...........

                      Не, за да те поставя в неудобно положение е и въпросът ми: би ли споделила, какво успя да научиш за този месец от познанството ви по тези много интересни клонове от науката, свързани с торсионните генератори..., нещо ново за елементарните частици..., ЦЕРН... ?

                      С това дупе - не може да не си успяла да го предразположиш по темата, която те остави с ... отворена уста (леко метафорично изразяване)....

                      Бъдете здрави с твоя любим (физик)!


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                        Добре дошла , Криситу !
                        Следващият път , покажи дупе ! Щото ние , убавите ора в Храма , освен ценители , сме и оценители ! Пък , кво са едни крака ?! Всеки има . Виж , дупе , при това готино - не всеки притежава .

                        В тон с останалите старци /средната възраст ни е висока -лелки , чичковци , дядовци и т.н. не е толко плашещо , колкото звучи / , ще си позволя да ти дам и аз , непоискан съвет .
                        Като събираш бонбонки с някой и ги хапваш на скришно , оглеждайки се и ослушвайки се , като гърмян заек , или като делиш храната си с непознат , треперейки от страх и получавайки , за "геройството" и лъжата си , няколко сребърника , помисли за стреса ! Не влиае добре на кръвообращението . Сърцето влиза в петите и не е гот , да стъпваш на него .
                        По-добре си копай градинката с розАв домат . Връзвай го на колците , че като даде плод , да правиш салатка на тракториста .

                        пп. Кво стана ? Справи ли се с жена му и ще се жените ли , ако да ?
                        И ако е така - красив и смислен живот от мен ! И се плодете ! Друго ви не требва !

                        https://m.youtube.com/watch?v=AsZ-tjoT6mo

                        Лично, преживяно и неангажиращо мнение ! И макар така казано , няма връзка с действителни лица и събития !
                        Привет и на теб
                        Ето на аватара това, което те интересува
                        По десетобалната система от 1 до 10 на колко оценяваш това, което виждаш?
                        На 3 ?
                        На 4 ?
                        Благодаря ви, толкова сте мили
                        Относно притчата с бонбонките и прочие нищо не разбрах, може би се опитваш да ме засегнеш с нещо.... няма да се получи От месец нищо просто не може да ме ядоса.... Слънцето грее от мен, както казват хората около мен
                        А с Любовта следващия понеделник на 22 юни правим един месец от връзката ни и откакто се видяхме за първи път на 22 май. А нещата са предопределени ....от съдбата ....
                        Сега вече съм доста по-спокойна, още в началото преживях с него нещо много силно, нещо което никога не бях преживявала досега, бях на границата да полудея. Не можех да го споделя с никоя от близките ми приятелки. Но една от участничките във форума много ми помогна да осъзная и разбера някой неща. Както казах, нещата между нас са предопределени
                        Хубав и Усмихнат ден

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                          Тооо, таковънка, ако Криситу не иска, дали пък да не взема моето дупе да си покажа. Така след мен всяко показано ще е по-добро...
                          Аре наздраве, че времето хладн - айде по един скоч на всички!
                          Добро утро на всички
                          Пак сте ме коментирали ....
                          Някой може да е започнал с бирите вече, но аз съм на кафе
                          Тук много се вълнувате от фигурата ми, краката ми, сега дупето ми ....
                          Полагам грижи за фигурата си, спортувам, отделям доста време за тялото си и изглеждам добре
                          Как си дядо Вълчо? Две - три писма си писахме, но така и не ми каза на колко си години. Първо си мислех, че си на 34 г., ти каза, че си на много повече. После ти писах, че може би си 2 х 34 ама май пак не уцелих. Дори шеговито те нарекох "Татко". Помниш ли? От уважение към възрастта ти и от неудобство не предположих, че може да си 3 х 34
                          Е, и с кафето мога да ви кажа Наздраве

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Не знам за другите позиции, ама отзад ми се струва твърде притеснително.
                            Наздраве, bota156!
                            Ич не е притеснително.

                            Click image for larger version

Name:	FSDFDSFSD.jpg?itok=tN_6N5r0.jpg
Views:	1
Size:	7.0 КБ
ID:	3613781




                            А тази издутина още повече не притеснителна.


                            Click image for larger version

Name:	zlatni_moneti.jpg
Views:	2
Size:	64.1 КБ
ID:	3613783

                            Attached Files

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                              Ами аз толко се надевах "Криситу" да кандиса да си похортуваме, ама тя - комбайната, та комбайната. Така че там, в Сатиричната тема - НЕ СТЪП ВАМ! Тука, в храма ще се обогатяваме (кой каквото налее), тихичко и с уважение. От мене - знаете - мавруд! И Ерик Клептън!
                              При този дъжд и при тези гърмежи, мавруд със свинска вратна пържола, че да не се стряскам по нощите.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Издути гащи - ма съм забравил отляво, отдясно или отзад? тмн помагай да се не излагам пред мадамите
                                Не знам за другите позиции, ама отзад ми се струва твърде притеснително.
                                Наздраве, bota156!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X